fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Żegnam wszystkich na Obiektywnych!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-06 22:21:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i to by było na tyle :-D
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-05-06 23:11:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to wypada dzis zalozyc nowy dramatyczny watek na forum:" Witam wszystkich obiektywnych!"
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-07 18:53:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za kazdym razem jak bede wyjezdzal na weekend, bede zakladal pozegnalny watek na forum, taka nowa swiecka tradycja;PPPPP
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-05-07 19:36:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dajcie już może spokój temu, co? ;-)
fotografia cyfrowa
roldal
fotografia cyfrowa
2008-05-07 22:24:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70 - a kuku, myslałes , że jak dasz mi ignora i napiszesz prostackiego i chamskiego priva to co? Wejde z buciorami na pierwsza strone i zrobie Ci troche obciachu. Chłopczyku, zamartwiasz sie nad moralami a sam pokazujesz , że niczym sie nie różnisz od tych których krytykujesz. Biorąc pod uwagę fakt, że w/g regulaminu nie mozna ujawniac treści privów nie zrobie tego, ale mam nadzieje, że zrozumiesz cos nieco. Wyobraż sobie, że mam w dłoni gumowy młoteczek i próbuje Ci do główki wbic: bardzo nie ładnie zachowywac sie jak narwany, emocjonalnie niezrównowazony chłopczyk. Nie obrazaj sie na mnie tylko dlatego, że miałem czelnośc napisac komentarz pod Twoim zdjeciem. Tak bardzo Cie irytuje moja drwina? Mnie irytuje głupkowate lukrowanie. Wiec nie za bardzo rozumiem w czym masz problem.Powodzenia w lukrowaniu i zdobywaniu lukrowanych punkcików.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-08 09:52:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i sprawy wróciły do punktu wyjścia
fotografia cyfrowa
R_anna_maria
fotografia cyfrowa
2008-05-08 21:15:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Cris70 2008-05-08 17:26
Slabe portfolio.Wiecej tunie zajrze.Pozdrawiam a na
przyszlosc zycze prawdziwego obiektywizmu a nie oceniania
zdjec pod katem autora.Kiepska to praktyka i żalosna.Dodaje
cie do ignora bo nie potrzebuje twoich wizyt u siebie.Z
galiceusem dalej wymieniajcie sie 4 .Powodzenia."

przyszła pora i na Marię, ehhh ten obiektywizm wg. Crisa :)

niestety jak i wielu przede mną nie mam okazji odpowiedzieć Ci na wpis gdyż mnie zablokowałeś.


p.s. pisownia w cytacie oryginalna
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-05-09 00:19:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najlepiej by było gdyby wszyscy zablokowali Crisa i nie komentowali jego fotek... nie mogę zrozumieć dlaczego nie zniknął stąd skoro się pożegnał... pewnie dostał mnóstwo PW z prośbami żeby został...
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-05-09 00:35:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciekawe rowniez jest to, ze mimo tego calego zametu, ktory sieje od tylu miesiecy, mimo obrazania ludzi jawnie i w wiadomosciach prywatnych, mimo manipulowania slowami , wypowiedziami swoimi i innych uzytkownikow, mimo przeinaczania faktow i zmyslania ich, mimo tych zagrywek rodem z mlodszego rocznika przedszkola, obrzucania blotem i jadem, a takze inwektywami, mimo odwetowania, ktore jest tak oczywiste, ze az boli-ciekawe, ze mimo tych wszystkich zachowan osoba ta nadal tu jest i ma sie dobrze, a za jej sprawa odchodza badz wyrzucani sa wartosciowi uzytkownicy. Jak to jest mozliwe??

Jak, pytam?

Dlaczego, rozpatrujac chocby tylko wydarzenia ostatnich dni-"wylecial" pewien user za komentarz, bedacy jedynie odpowiedzia na prowokacje crisa70 w poprzednim poscie. Prowokacje tak przeprowadzona, ze tekst prowokatora zniknal niemal natychmiast (by zatrzc dowody i zrodlo cytatu/parafrazy uzytej przez wyrzuconego?), natomiast inkryminujacy tekst oczywiscie nadal wisi? Dlaczego identyczne wyrazenia nagminnie uzywane przez crisa70 przechodza bez echa ze strony administracji, natomiast ktokolwiek "odgryzie sie" (bo ilez mozna znosic chamstwo w tak czystej postaci??) , natychmiast jest przywolywany do porzadku?

Dlaczego jeki, krzyki, zawodzenia i dramatyczne zagrania tej osoby sa traktowane jako cos normalnego i nieszkodliwego?

Czy jest tu jeszcze jakis kodeks postepowania, wspolistnienia uzytkownikow na tym portalu?

Czy administracja /moderacja w koncu zajmie jakies stanowisko, przeanalizuje zachowanie tego uzytkownika, ale nie pobieznie, tylko naprawde doglebnie-i COS w koncu zrobi?

Czy inni, szanujacy oglade i posiadajacy ja uzytkownicy nie zasluguja na chwile uwagi?

Ech...
fotografia cyfrowa
tt73
fotografia cyfrowa
2008-05-09 11:19:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie ...
...jakoś pusto sie zrobiło
bez pewnego ŁowcyBrzmień


:o.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-12 19:30:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam nadzieje ze to sytuacja przejsciowa i lowca wypelni luke;)
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-05-14 01:02:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyzby nastapil kolejny z serii powrotow? (i nie chodzi bynajmniej o Lowce...)
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-05-15 09:56:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Eeee - troli nie można karmić takimi pysznymi daniami - jak skasowanie kąta, czy Topic`i w tym stylu :/
Jak na każdej galerii tak i Tu, jest parę takich "Wszystkożernych Artystów"...
Ale trzeba pewne sprawy olać ciepłym moczem i tyle,... jak napisał Cris, nich sobie w tym swoim "Bajorku" artystycznym dalej żyją ;)
I po co te flustracje??
Ha?
fotografia cyfrowa
majku
fotografia cyfrowa
2008-05-17 23:17:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chopie wyluzuj ;)
przypomina mi sie moja najlubiensza polska komedia z Czarkiem a w zasadzie jej tytuł
i myślę że Ci przejdzie jak zrobisz fajna fotkę wiec do roboty
powodzonka ;)
fotografia cyfrowa
rex rex
fotografia cyfrowa
2008-05-26 12:55:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wrócisz to magnezzzzzzzzzz :)
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa