fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Żegnam wszystkich na Obiektywnych!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 22:47:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czasem są pewne granice wytrzymalości.można znosić obelgi ,oskarżenia,wyzwiska ,nieobiektywne komentarze,ale to co dziś za sprawą zablokowania soundchasera się dzieje przekracza wszelkie granice normalności.Nie mające końca ataki i szykany ze strony kilku userów.Bezsensowne ,nie mające nic wspolnego z fotografią docinki,oszczerstwa itp.
Ja mówię DOŚĆ!
Nie mam zamiaru dalej uczestniczyć w tym wszystkim i ze spokojem sluchać tych bredni.Przecież niejednemu z was należałoby po męsku dać w pysk za wiele tu słów.
Tarzajcie się dalej w tym bajorku chamstwa ,nienawiści ,pogardy dla innych.
Gratuluję wam poziomu dyskusji i gratuluję zwycięstwa.Tak zwycięstwa.Wygraliście,wygrało chamstwo i ludzka nienawiść.
Tym ,którzy darzyli mnie sympatią serdecznie dziekuję i życzę wielu wspanialych prac na tym i na innych galeriach.
Dziekuję wszystkim ,ktorzy rzetelnie ,z życzliwościa,sympatycznie potrafili zainteresować się moimi skromnymi fotkami.Spędziłem tu kilka dobrych miesiecy.Inaczej wyobrażałem pobyt tu,ale niestety polskie piekiełko nie ominie niczego -także portalu ,który ma w swojej nazwie podtytuł -O fotografii rzeczowo i z kultura.No coż zabrakło niektórym i jednego i drugiego.
Tym ,którym moja szczególna szczerość tak przeszkadzała i tak mnie nienawidzą też życzę powodzenia. Bo Cris70 nigdy nie był wrogiem nikogo i nigdy nie zniżał sie do poziomu co niektorych.
Pozdrawiam serdecznie.!!!!
fotografia cyfrowa
jacko
fotografia cyfrowa
2008-05-05 22:52:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie bede sie rozpisywal powiem tylko. Robmy swoje.
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 22:53:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jednocześnie wszyscy ignorowani zostali odblokowani -mozna wiec jeszcze przyjsc ,napluć ,wylać steki bzdur,nawymyslać mi dalej , postawic 0 i.Zapraszam !
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-05-05 22:55:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proszę tylko chcecie na mnie pluć nie robcie tego za plecami!!!!!!!
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-05-05 22:58:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cris70 :) co ty tak pękasz z powodu jakiegoś ignoranta sound, którego już nie ma :)) i jakieś reszty pikusiów fotograficznych szemrzących na forum jak szczeniaczki opuszczone przez suczkę :) hehee (uwaga dla redakcji, żartowałem, ale tak to wygląda, takie wątki najlepiej kasować, od razu) pozdro :)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-05-05 22:59:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ej, Cris, warto aby? ;-)
fotografia cyfrowa
gaelicus
fotografia cyfrowa
2008-05-05 22:59:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja jako szeregowy pikus oswiadczam, ze nie podnieca mnie mozliwosc wylania jadu u uzytkownika crosa70, albowiem takowego nie posiadam. I co teraz? Moze byc po prostu normalnie, bez tych gorzkich zalow?
ech...
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:01:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja na usera Crisa również jadem pluła nie będę, albowiem nie mam powodu ;-)
Podobnie jak do innych ;-)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:01:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obiecanki - cacanki ;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:03:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Iness (23:01:48) - ejże, to mój tekst ! ;-)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:04:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do zobaczenia na pifku w realu:*
fotografia cyfrowa
Kamilla
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:04:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pomyśl o tych, którzy Cię lubią:) nawet jeżeli nie zawsze się zgadzają z Tobą, mam nadzieję, że ten gniew jest chwilowy, cenię Twoje prace i chciałabym je oglądać:) pozdrawiam:)
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:04:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oki oki oki
cytuje: "obiecanki - cacanki ;)" za MartaW
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:10:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też żegnam na dzisiaj, to do jutra, dobranoc :))
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:14:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a to je też sobie pójdę... pokręcić koreksem :-)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:21:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70 - szerokiej drogi.
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:33:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mógłbyś czasem dojść do wniosku, że nie masz racji, Cris.
Nie byłoby tylu emocji.
Powodzenia na nowej drodze i pozdrawiam!
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:36:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja nie wiem jak mozna traktwac ten portal na tyle powaznie, zeby sie np. obrazac.
Generalnie chyba chodzi o to zeby wrzucic pare zdjec, obejrzec pare, cos tam napisac, walnac pare ocen i juz.
Bosko bedzie jak ktos napisze cos sensownego pod naszym zdjeciem. Czasami ktos napisze, ze mu sie podoba, czasami, ze nie.
Kurcze to tylko jakies tam moje (twoje) pstryki, a nie dwudzuiesty piąty cud swiata. Chodzi przeciez głównie o ta druga stronę, w której sleczymy gdzies wyczekujac słonca, ptaka, czy dziwacznej sytuacji, a nie o tą w której pomniejszamy zdjecie, hostujemy je, wystawiamy i klócimy sie z ludzmi pod jej publikacja. Ja tak to widze.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:40:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na jednym z zagranicznych portali na którym oprócz OB publikuję nie wymaga się "o fotografii rzeczowo i z kulturą". Natomiast zabrania się obelżywych komentarzy, oszczerczych komentarzy albo komentarzy, które w jakiś sposób przyczyniły się do negatywnej opinii użytkownika o portalu.
Dodatkowo właściciel portalu informuje, że dołoży wszelkich starań aby eliminowac tego typu komentarze i użytkowników celem zagwarantowania zadowolenia i przyjemności z publikowania zdjęć w tymże portalu.
Przepraszam za błędy stylistyczne ale to takie szybkie tłumaczenie z języka angielskiego. Nad merytorycznym poziomem dyskusji oraz zdjęć czuwa grono fachowców. Portal nie jest anonimowy, dlatego nie można się ponownie zarejestrować zmieniając nick. Zdjęcie przed publikacją trafia do poczekalni (z reguły ok 24 h) i jest zatwierdzane przez tychże fachowców do publikacji.
Komentarze są różne ale zawsze z kulturą i dużym szacunkiem do innych uzytkowników.
W sumie wydaje się to takie proste i oczywiste...
Cris70 - rób swoje i nie pękaj.
fotografia cyfrowa
kilerus
fotografia cyfrowa
2008-05-05 23:43:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
E tam "kultura". Przez nia mam bana na 336 godzin na plfoto. Zresztą nieslusznie, bo dublowalem literki, a takich słów przecez nie ma, wiec nie moga byc obrazliwe.
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-05-06 00:08:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kilerus ma rację
Kiedyś, na samym początku (na innym portalu) tez podchodziłem
bardzo emocjonalnie do komentarzy i ocen, ale
teraz wyluzowałem.
W końcu gdybym chciał wiecej pkt pstrykałbym stokrotki na przesłonie 1,4 ;)
Nie przeczę , że czasem się lekko poirytuję gdy ktoś głupio (czytaj pseudo fachowo)
mi cos skrytykuje, ale bez przesady...



fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-05-06 00:22:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kilerus - a właśnie kultura, bo wiele jest osób, które chca czerpać radość z robienia zdjeć i ich publikowania. Formuła tego portalu nie ogranicza tego nikomu. Nie mamy prawa odbierac nikomu tej przyjemności. Bez względu na poziom tych zdjeć należy sie szacunek dla tych osób i zrozumienie ich intencji. Dramatem nie tylko tego portalu ale chyba wręcz narodowym jest to, że nie potrafimy stworzyć tolerancyjnej społeczności opartej na zasadzie zrozumienia i szacunku dla drugiej osoby, wzajemnej pomocy...
Typowe cechy OB to wulgaryzm zachowań przejawiający się w prymitywnej złośliwości, zastraszaniu innych użytkowników przez różnego typu TWA, celowym torpedowaniu dyskusji pod zdjęciami tych nieakceptowanych osób. Jednocześnie towarzyszy temu poczucie bezkarności pod płaszczykiem anonimowości.
Cris - Ciebie ktoś nazwał debilem i czym Ty się przejmujesz. Mnie publicznie na OB okreslono ograniczonym umysłowo, wieprzem itp. Śmieje sie z Tego jak również z pewnych genialnych "obiektywnych" komentarzy. Uważam, ze to osoby, które ich uzyły same siebie wystawiają się na śmieszność.
A wszystko w imię tych punkcików za wszelką cenę - powstała jakaś chora płaszczyzna wartości publikowanych zdjęć na OB...
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-05-06 01:10:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wielu a w szczególności starych użytkowników ma nos w chmurach ;/ myślą że jak mają dobre prace i są tu dłużej to są super i wszystko wiedzą ;/
odezwiesz się to po chwili dostaniesz od nich komentarz - byłem u ciebie widziałem twoje prace radze ci poczytać kilka książek i pójść na jakąś wystawę :/
i nikt z nich łaskawie nie powie co jest tak złe ;/ gdybym był administratorem tej galerii to bym działał :) nie pozwoliłbym nawet na najmniejsze złe zachowanie :)
a wczuwać się w jakiegoś super krytyka jak np: soundchaser i inni to kpina bo nikt nie jest doskonały i nikt nie wie jak wygląda życie danej osoby i w jaki sposób patrzy na świat i co wdanym momencie czuł gdy robił fotkę ;/
kasował bym konto każdego kto by się unosił ponad innych i uważał za lepszego ;/
fotografia cyfrowa
barteq
fotografia cyfrowa
2008-05-06 01:19:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nigdy nie rozumiem, po co takie manifestacje?
nie podoba się to nie wrzucam fot i tyle... a tu co drugi rozkrzykuje, że odchodzi - że niby tacy znani czy co? syndrom gwiazdy?
;)))
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-05-06 01:28:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sapphire 2008-05-05 23:40:02,

Podeślij link do tej stronki Cris70. Pewnie pobędzie tam kilka lat.
;-)

fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa