fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
grupa hard rockowa pomysły RATUNKU!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-05-22 22:12:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam w sobotę fotografować wstępnie muzyków hard rockowych... problem polega na tym że moje pomysły mogą być dla nich zbyt ekstrawaganckie... kto ma jakieś pomysły na takowych, może widzieliście gdzieś jakieś zdjęcia, którymi można by się zainspirować? nie chcę robić z nich nie wiadomo jakich hard core, bo wszyscy mają już po trzydziestce i mam wrażenie że na ćwieki i twarze pomalowane na biało są za starzy, poza tym ma nie być: cmentarza, ruin, industriali itp...
oto oni : http://www.myspace.com/magnatnation zbyt wyjściowi nie są...
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2008-05-22 22:42:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tacy trochę weteranie życiem zmęczeni. Ciężka sprawa przed Tobą :)
fotografia cyfrowa
bregu
fotografia cyfrowa
2008-05-22 23:03:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak nie masz pomyslu to nie rob zdjec
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-05-22 23:56:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam motywację w postaci kasy, zresztą to dobrzy znajomi:/ z małolatami nie było by problemu i rozebrać i przebrać by się dali... a ci starzy, sztywni... a najgorsze że mają o sobie wysokie mniemanie....
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2008-05-23 00:02:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurde CannonCat to jak bym to na ich miejscu przeczytal to mocno bym sie zastanowil nad wydaniem tej kasy na ciebie...
a pomysly powinny przyjsc i fajne kadry tez - chyba najwazniejsze to zadbac o swiatlo
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-05-23 00:42:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oni to wiedzą:) no cholera, nie słucham mocnego rocka, zrobiłabym coś skandalizującego ale są za sztywni wszystkie radomskie zespoły mają zdjęcia w opuszczonym radoskórze... szukam jakichś zdjęć z rockowcami właśnie...
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-05-23 01:48:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobra, nieważne, już mam pomysł...
fotografia cyfrowa
bregu
fotografia cyfrowa
2008-05-26 00:07:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jak wyszlo ? :)
fotografia cyfrowa
Elfii
fotografia cyfrowa
2008-05-26 23:55:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łaaa..a mnie zastanawia godzina na poście bregu.. :/ ;)
fotografia cyfrowa
jalens
fotografia cyfrowa
2008-05-27 04:45:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obejrzałem, znalazłem dźwięki - skontrapunktuj ich mocno... Może klasa w podstawówce, może jakiś obrzydliwy glamour... Duża przerwa, tablica, koszmar o lekcji matematyki? Każdemu się śni jak wraca do szkoły na lekcje, których się panicznie bał. Dzieci, ładne dzieci w otoczeniu... Fanki z I a? Buduar z ludwikami czy art deco? Secesja, sanacja, patriotyzm? Wnętrza przeciwko którym śpiewają, których się boją. Peruki a'la Wolter? Stanisław August Poniatowski? Do tshirtów... Żabot na owłosionej klacie? Chyba się nie depilują? Glany z kokardkami komunijnymi? Wnętrze od hr. Cosel... Masz tam w Radomiu coś takiego? Antytezę rocka? Klawesyn? Albo upiór w operze? Masz coś takiego w Radomiu?
Cokolwiek, co do nich kompletnie nie pasuje. Antyimage... Zaczynamy życie od nowa...
Tak mi się jakoś pokojarzyło...
Znając z netu szaleństwo Twoich performancowych działań - znajdziesz ten kontrapunkt i załatwisz sobie wnętrza z jakąś sytuacją :)
Punkt wyjścia, o którym piszesz, jest, moim zdaniem, znakomity... To ta droga :)
fotografia cyfrowa
bregu
fotografia cyfrowa
2008-05-27 08:44:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a co w tej godzinie zastanawiajacego?
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-05-27 11:19:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.digart.pl/praca/1962024/jacek.html
http://www.digart.pl/praca/1956740/romek_i_darek.html
http://www.digart.pl/praca/1951360/rafal.html

znalazłam fajne miejsce, stylizować się nie dali, poza wokalistą, który zafundował sobie ohydną brzoskwiniową tapetę, uparli się zrobić to od razu... ale nawet nieźle wyszło... jeszcze to kiedyś powtórzymy... ale znalazłam za... bistą scenerię- płot zrobiony z rożnych rodzajów blachy - puszek, rozprasowanych beczek, jakchś desek, i drutu kolczastego... a potem kawałek płotu z blachy aluminiowej...
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-05-27 15:38:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale muzę mają niezłą
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-05-27 17:04:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie to jest największy problem bo to są łagodni, mili chłopcy i super kumple, a muzę grają za to ciężką, poza tym średnia wieku w tej kapeli to 35 lat i skórzane kurtki(swoją droga noszę ramoneskę po jednym z nich obecnie najtęższym ...rozmiar 38), ćwieki i glany oraz długie włosy(albo w ogóle włosy) mają za sobą ... bądź tu człowieku mądry i pisz wiersze...
fotografia cyfrowa
bregu
fotografia cyfrowa
2008-05-28 02:42:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trzecie moim zdaniem ok [w miare] - reszta jak juz wspomniano za grzeczna - mozna ich wyluzowac i uniegrzecznic niekoniecznie stylizujac [na jakiegos mansona czy behemotha :)))]
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa