fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Canon elan7n a 33v
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
needle
fotografia cyfrowa
2008-07-04 21:00:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zamierzam nabyc canona 33v, znalazlem oferte ktora mi odpowiada ale na canon elan7N i dopisek ze to zaminnik amerykanski modelu 33v. Szukalem opisow technicznych obu aparatow ale znalazlem tylko o serii elan po angielsku, a na jakims forum pisalo ze elan7N to odpowiednik 30v a elan7NE to odpowiednik 33v. Byc moze ktos wie cos o tych canonach i orientuje sie czy sa jakies roznice i czy elan7N to rzeczywiscie to samo co 33V. Bylbym wdzieczny za pomoc :)
fotografia cyfrowa
sh
fotografia cyfrowa
2008-07-04 23:07:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To co znalazłem w internecie, mam nadzieję, że informacje poniżej okażą się pomocne. Powinieneś sam to znaleźć - więcej samodzielności !
Pozdrawiam.

EOS 30
# The ECF-equipped Canon EOS 30 is known as the EOS Elan 7E in North America and the EOS 7 in Japan.
# The non eye-control version is the EOS 33 internationally and the EOS Elan 7 in North America.
# The non-ECF version is not available in Japan. As far as I know there are no functional differences between the North American and international versions of this camera.

EOS 30V
# The ECF-equipped Canon EOS 30V is known as the EOS Elan 7EN in North America and the EOS 7S in Japan. All three ECF-equipped cameras have date-back functionality.
# The non eye-control version is the EOS 33V internationally and the EOS Elan 7N in North America.
# The non-ECF version is not available in Japan. As far as I know there are no functional differences between the North American and international versions of this camera.
fotografia cyfrowa
sh
fotografia cyfrowa
2008-07-04 23:09:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://photonotes.org/reviews/5-50-30/ - tutaj więcej informacji
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa