fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
POLECANIE zdjęć
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-07-05 22:32:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MZ nie sprawdziło się... :]

anonimowe - promuje bezkarność, dowcipność, 'ukrytość' TWA
nieanonimowe - promuje otwartą koleżkowatość i zwrotność...

czyli w sumie obie opcje to raj dla TWA
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-07-05 22:37:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poniewaz jestesmy jacy jestesmy...to my, spolecznosc OB poleca; nie oni, tylko MY! Niewazne, ze niektorzy staraja sie byc uczciwymi uzytkownikami i polecaja to co lubia, itd. OB jest nasze i przestanmy mowic oni to robia, zacznijmy nie pozwalac SOBIE na takie ekscesy :) I znowu utopia...tym razem w moim wykonaniu ;)))
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2008-07-05 22:39:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tego, co pamiętam, jak wprowadzano tę zmianę, największą zaletą przejścia od systemu punktowego do 'polecanek' do VP miała być anonimowość... cóż z tego, kiedy większość polecających z radością oznajmia o swej wspaniałomyślności... ;))
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-07-05 22:41:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wacham się przed postawieniem -1 czy 0. Co ciekawe tylko raz dostałem odwet i nigdy nie byłem ignorowany :)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-07-05 22:42:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale coś jest z tym nie tak: 2 polecenia i nieciekawe zdjęcia trafia do max'a
3osobowe TWA może zrobić tu furorę... ;]
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-07-05 22:44:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Bardzo ładne zdjęcie. Polecam. To mówię ja, Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy"
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-07-05 22:45:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"To jeszcze raz ja, Jarząbek, trener drugiej klasy. Oczywiście zaprzaszam do mnie"
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-07-05 23:07:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"VP - Zdjęcia o największej liczbie zebranych poleceń opublikowane w ciągu dwóch ostatnich dni..."

to nieuczciwe, że tam jest STARE zdjęcie Kobry, ponownie opublikowane, i tyle...
proponuję administracji usunąć je z MAX'a :]
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-07-05 23:30:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a niech sie chlopina ucieszy, coz to za roznica ;))) moze nic nowego nie zrobil coby sie nadawalo na VP ;PPP
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2008-07-05 23:36:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie tam rybka... ;]
wskazuję tylko na łatwe obchodzenie jakiś tam założęń portalu... :]

a ponowne publikowanie zdjęć z blokowaniem ocen jest zazwyczaj powodowane próbą pozbycia się spod nich niechcianych zdań... często własnych... ;]
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2008-07-06 11:32:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a mnie wkurza podkreslanie pod fotą ,ze sie poleca to takie podlizywanie się. No ćóz możę tacy liczą ,że i jemu sie odwzięczą tym samym.
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-07-06 11:42:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Polecam ten wątek !!! i zapraszam do mnie ;)))
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-07-06 12:00:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kilka razy skorzystałem z takiego zaproszenia i wystawiałem oceny od -1 do 1 :)
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-06 13:45:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sławomirek , ale ty jesteś znawca bohater nono,
te polecenia to porażka , jak się wchodzi na portal , to pierwsze wrażenie , jest takie ,że najbardziej wartościowa , poszukiwana , wspaniała , artystyczna , jest fotografia z dcr i innymi wynalazkami na super ostre powększenia, a ideałem , na wieki będzie foto przedstawiające wyraziste hemoroidy muchy ;]
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-07-06 14:06:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
birdhunter :DDDD
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-07-06 14:32:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
birdhunter -> bo trza być twardym nie mietkim ;)
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2008-07-06 20:33:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zlikwidować polecone, zlikwidować punkty i wprowadzić system zero- jedynkowy.Dobre lub złe.I będzie dobrze.Nie jestem mistrzem i nikt moich zdjęć jeszcze tutaj nie polecił za prawie trzy lata i nie mam o to pretensji.Bo dużo tu się nauczyłem.Jest obiektywnie ,chociaż uważam , że robię także dobre zdjęcia a nawet bardzo dobre czasami mi wyjdzie.Jak piszę komentarz to widzę co mi się obiektywnie podoba lub nie.I to ma być rzeczowo i z kulturą.Jest TWA któremu obiektywnie oceniłem zdjęcie i od tej pory nawet nie zaglądnie też obiektywnie.Zlikwidować punkty i niech mistrzowie uczą czeladż poprzez dawanie ...+ i -.To tak pod rozwagę.Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-07-06 20:44:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mistrzowie i czeladz ;)) ktorzy to?
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-07-06 20:46:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mistrzowie to ci co lubia nieostre maziaje, a czeladz z kolei tacy co wola kolorowe i latwe;PPPP
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-07-06 20:48:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vodek, dziekuje za odpowiedz; zawsze mozna na Tobie polegac ;P
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-07-06 20:48:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak na Zawiszy;P
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2008-07-06 23:30:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To zlikwidować polecanie, bo co to daje -dumę poleconego.I szczerze -co z tego?....Wynika.Albo wprowadzić system ukrywania autorów na stałe.Albo zatrzymać punktację na jakiś okres.To lużne propozycje.Proszę o następne.Oby skończyć wątek.
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2008-07-07 00:36:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobry wieczór
Trafiłem na tą dyskusje przypadkiem. Ponieważ prawdopodobnie dla większości jej uczestników jestem krzewicielem TWA i obniżam poziom portalu więc nie będę zakłócał dyskusji swoim w niej udziałem i irytował uczestników. Chciałem jedynie odnieść się do jednego z wpisów...a mianowicie :

UncleTom
fotografia cyfrowa
2008-07-05 22:39:53 fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tego, co pamiętam, jak wprowadzano tę zmianę, największą zaletą przejścia od systemu punktowego do 'polecanek' do VP miała być anonimowość... cóż z tego, kiedy większość polecających z radością oznajmia o swej wspaniałomyślności... ;))
............................
Należę do tych osób które oznajmiają wpisem polecenie...nie zwykłem śpiewać jubilatowi "Sto lat" przed imprezą u siebie w domu a właśnie na niej, żeby ją słyszał. Polecenie jest dla mnie zwieńczeniem uznania dla pracy...i tak rozumiane z radością oznajmiam...Jeżeli jednak jak przeze mnie cytowany UncleTom napisał były one po to wprowadzone żeby były anonimowe to zupełnie inna historia...szanuje taką (pewnie niepisaną) zasadę...myślę, że takim jak ja "młodym" (przynajmniej większości z nich) wystarczy o tym na początku ich bytności powiedzieć i sprawa będzie załatwiona. Ja z pewnością uszanuję tą zasadę i pod moimi wpisami nie pojawi się więcej informacja o poleceniach.
Pozdrawiam obecnych i ewentualnych przyszłych dyskutantów tego wątku i życzę dobrej nocy.
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-07 08:09:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no piszesz ,że polecasz i masz ! :]
sam napisałeś _ najlepsze twa , miłego dnia ;]
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2008-07-07 13:27:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a no właśnie , takze uwazam ze nie powinno sie wspominac o tym ,ze sie poleca. polecajmy ale bez podkreslani tego faktu. To bedzie bardziej OBIEKTYWNE
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa