fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
makro
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mikesi
fotografia cyfrowa
2008-08-31 23:05:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kochani - pisze autor - można dyskutować o jakości, o formie i o treści, to są trzy! a właściwie FORMA i TREŚĆ się liczy! Dyskutujący muszą się opowiedzieć co dla nich jest najważniejsze FORMA czy TREŚĆ!
Wtedy dyskusja przyjmie konstruktywny wymiar i nie będzie "mielenia kotka za pomocą młotka" !
Dodam dla mnie ważny jest przekaz - czegoś, co nie można normalnie zobaczyć -- ale taki przekaz by był z jak najwyższej półki! To dla mnie wezwanie.
A czy to będzie owsik czy mucha czy inne robactwo nie istotne. Liczy się perfekcja - wykorzystanie techniki na maxa. Po to jest fotografia czyż nie!!!
Jeśli Bozia da zdrowie za 10 lat mucha tutaj będzie pokazana ...Ohh .. proszę samemu sobie dopowiedzieć !
P.s. Szkoda, że dopiero dzisiaj zauważyłem ten wątek. Pozdrawiam!
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-08-31 23:39:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Liczy się perfekcja - wykorzystanie techniki na maxa. Po to jest fotografia czyż nie!!!

być może w makro
bo gdyby to uogólnić na fotografię jako całość....najlepszymi fotografami byliby posiadacze
aparatów z 20Mpikselową matrycą;)

fotografia cyfrowa
.,. , . , .,
fotografia cyfrowa
2008-09-01 00:20:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Troszke z tym wykorzystaniem techniki bym sie nie zgodzil.
Makro fotografia pokazuje piekno (lub nie) otaczajacego swiata z innej perspektywy, nie widocznej przecietnemu Kowalskiemu.
No bo kto sie zatrzymuje na dluzej niz 10 sekund nad motylem albo mucha?Tym bardziej nad jakims robalem.
Makro pokazuje ze jednak swiat jest bardziej zlozony. Fajnie jest zobaczyc jak ta mucha wyglada z bliska.
Choc czasem nieciekawie to wyglada to jednak jest interesujace.
Kazdy rodzaj fotografii ma swoich zwolennikow i mysle ze na tym portalu ludzie czasem maja klopot z zaakceptowaniem tego faktu.
Jednemu podchodzi portret, drugiemu landszafcik, trzeciemu ptaki a czwartemu makro..i w czym problem?
W zaakceptowaniu?
W zawisci? ...ze ja tak nie zrobie?..
Jesli ktos uwaza ze makrofotografia jest dziecinnie prosta to ja sie zapytam czy pstrykanie plastikowym aparatem maziów jest trudne?
Jesli ktos uwaza ze makrofotografia jest prosta to niech wezmie sprzet i zrobi kilka zdjec, przekona sie czy to takie proste.
Kazdy rodzaj fotografii jest na swoj sposob piekny, tylko ludziom na tym portalu z trudem przychodzi akceptacja.
Zaobserwowalem ze czesto ludzie chca narzucic innym swoj sposob fotografowania lub swoja technike, ale czyz nie jest piekne ze wlasnie sa rozne fotografie i ze kazdy postrzega swiat inaczej?
Nie nudnym byloby ogladanie tych samych szarych maziow na ekranie monitora?Albo samych zdjec motyli?
Ja nie przepadam za pewnymi rodzajami prezentowanych tu prac, akceptuje je, ale sie poprostu nie wypowiadam na ich temat.
Po co psuc innym dobra zabawe? Zeby zepsuc zapal?Zeby obrazic?Zniechecic?
To portal dla wszystkich..jesli nie akceptujesz tego ze kazdy jest inny to co tutaj robisz?
Nie mowie tu o totalnych gniotach typu zaba z perspektywy bociana..
Pozdrawiam wszystkich..
fotografia cyfrowa
piotr62
fotografia cyfrowa
2008-10-31 21:10:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
szkoda, żę nie mogę zobaczyć wspaniałych fotogafii niekrakowiaka,z jego wypowiedzi wynika musi być wybitnym makrofotografem,naprawdę niepowatowana strata; dlaczego niektórzy zabierają głos w temacie makro jeśli tego nie lubią...
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-10-31 22:35:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hym. Przecież to zdjęcie przedstawia muchę w sposób jak najbardziej unikatowy. Przecież nie taką muchę widzimy na codzień. I to, że ktoś (np. oceniający) widział takie zdjęcia tysiące razy nie jest ważne, bo ktoś inny może widzieć takie zdjecie pierwszy raz.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa