fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Studia, Poznań
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sylwiasz
fotografia cyfrowa
2008-09-09 15:27:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy miałby ktoś info. i podzielił się nimi jeżeli studiuje na grunwaldzkiej (w Posen)? Myślę o tej szkole, ale nie znalazłam dotąd żadnej ich strony. Są mi potrzebne podstawowe rzeczy takie jak: rekrutacja, wymagane przedmioty, koszt studiów, może coś o przedmiotach. Coraz bardziej kieruję myśli na fotografię i bardzo by mi to pomogło w podjęciu decyzji. Moje uszanowanie: Skupiewska;)
fotografia cyfrowa
ojojcoras
fotografia cyfrowa
2008-09-25 12:15:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja ostatnio zastanawiam się na ASP - fotografia. W ramach egazminu kwalifikacyjnego jest rozmowa, i prezentacja 20 swoich prac. ponoć naprawdę dużo idzie się nauczyć a chętnych tak strasznie dużo nie ma..
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-09-25 12:28:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Noooo, jeśli nie ma egzaminu z ortografii - to betka! :o)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-09-25 15:25:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o poznańskich uczelniach słyszałam dużo, spotkałam się tylko z przedstawicielami intermediów ASP i nie było to miłe spotkanie... chodzi o klimat studiowania na poznańskiej ASP - wyścig szczurów te sprawy, podobne opinie zdarzało mi się słyszeć od znajomych, którzy tam studiują... ja własnie zdałam na podyplomówkę do krakowa na ASP ale kierunek jest zupełnie niezwiązany z fotografią... podobno ta warszawska szkoła fotografii jest niezła...
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-09-25 16:03:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moja znajoma kończyła tę podyplomową ASP w Krakowie. Bardzo sobie chwaliła.
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-09-25 16:54:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
żeby było fajnie studia podyplomowe prowadzi tylko poznań i kraków, kraków mam bliżej i jest znośny cenowo... poza tym kierunek jest bardzo fajny, interesuje mnie szczególnie ich pracownia interdyscyplinarna, obowiązkowe jest malarstwo i rysunek a do wyboru jest katedra interdyscyplinarna czyli multimedia, malarstwo naścienne i tkanina, ja wzięłam intermedia i tkaninę:) zobaczymy jak to będzie...pierwszy zjazd 9tego... przeraz mnie tylko to że zajęcia trwają od 15:30 do 21:45 jakoś tak....
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa