fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Podnieśc abonament ...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-09-17 14:59:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dla tych co płacą podniesc , a tym co nie płacą dac jakąś minimalą stawkę ... "By żyło sie lepiej"

Głosujmy...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:03:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
'Wywalmy tych biedaków, co to nie mają kasy na opłaty i tylko są tutaj, aby siać zamęt, wprowadźmy opłaty, to zostaną tylko ci, którzy mają kasę, na to, by płacić za zabawę. Nie pozwólmy panoszyć się wszystkim, pozwólmy panoszyć się tylko tym, którzy płacą. Przy okazji doprowadźmy do upadku portalu, co tam. Grunt, że część osób zrezygnuje... a nuż wypadną ci, których nie lubimy.'

Jestem na nie.
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:04:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo limit 20 zdjęć w portfolio- wtedy każdy będzie zmuszony wywalić słabe zdjęcia. A jak chce publikować więcej to niech płaci abonament;-)
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:07:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem na nie, platne konta zrobiły tu wystraczające bagno.
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:08:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;)
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:13:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zastanawia mnie tylko fenomen altphotos....kiedyś nie było tam ograniczeń a i tak był wysoki poziom mimo braku moderacji. Teraz wprowadzili tam limit 20 zdjęc w PF a powyżej trzeba płacić abonament.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:23:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmmm wywalić najsłabsze...na razie nie mam najlepszych...więc zrobię w stylu Nowotynskiego (tutaj nie mam na myśli jakości zdjęć Nowo ale metodę)...a na serio...właśnie, że tych najsłabszych nie powinno się moim zdaniem wywalać, przynajmniej u świeżaków...coby dostrzec ewentualną ewolucję lub jej brak... :-)
potencjał określić... jeśli miałoby być za mamonę wyłącznie to zrobi się pokazówka dla tych co jakieś cele mają "nadrzędne" :-)
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:24:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No i troche mnie to przed publikacją znięcheca, żeby coś dać muszę coś innego wywalić, raczej słabo.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:25:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale na pewno moderatorzy łaskawsi by siem zrobili... :-)
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:27:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale do tego włąsnie dąża własciciele (Admini) tego portalu ... czyz tak nie jest?
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:29:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zlikwidować portal, wówczas nikt nie bedzie marudził
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:31:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proponuje banowac autorów podobnych wątków..
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:31:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym problem "jakościowy" rozwiązał tak... Świerzaki osobną kategorią...mają limit 10 zdjęć...po zamieszczeniu których gremium "wyższego sortu" (powiedzmy od 1000 punkciorów) decyduje na zasadzie normalnego oceniania fot...bierymy go do sie...albo...bye amore...
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:32:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale ja żartuję...przestałam wrzucać na alta bo nie chce mi sie płacić. najlepszym wyjściem jest to aby przestać się unosić honorem, nie odchodzić i robić swoje.
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:33:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
platku.. sedno sprawy poruszyłaś.. nie utyskiwać na "system" a uczciwie robić swoje.. a nie pasuje.. wy....lac !!
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:34:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ahaj mysle ze jestes w stanie wpłynać na to by mnie zbanowac wystarczy ze napiszesz do administracji...
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:34:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie patrząc na moderacje, marudzenia, oplaty, limity, grupki i inne, bardzo słusznie, tak sie własnie staram
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-09-17 15:42:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nowotynski upor z jakim tworzysz watki temu podobne zakrawają na podejrzenie jakiejs mani prześladowczej.. jeśli chcesz zostac zbawcą świata.. zacznij od siebie.. podziwiam cierpliwość administracji.. dla mnie oprócz tego ze robisz swietne zdjecia.. jestes pieniaczem ktory nie moze sie chyba spelnić w świecie realnym i truje dupę tutaj.. a zjedz coś na wstrzymanie..
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-09-17 16:04:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w swiecie realnym sie spełniam , tutaj moderuje i kasuje mi sie zdjecia...
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-09-17 16:10:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kiedyś wstawiłem jakąś fotke, wymoderowali :) potem za tydzień czy dwa wstawiłem ją jeszcze raz, nie wymoderowali :)
logika? he he he he . . .
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2008-09-17 16:43:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie no sorry, w dziesiejszych czasach za każdego usera, za każde kliknięcie zarabia sie starszne pieniądze, to serwis powinien płacić swoim użytkownikom, a nie na odwrót. I jeszcze dajemy im zdjęcia na które pracujemy miesiącami....
Padłbym ze śmiechu gdybym miał jeszcze płacić za to.
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2008-09-17 17:03:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kol. nowotynski masz co najmniej dwa wyjścia.. albo się z tym pogodzisz.. albo na znak protestu dokonasz samospalenia.. inne wg uznania..

kol. dazz nie pasuje? przeciez tu nie ma przymusu.. wszystko jest na zasadzie dobrowolności.. mozesz odejść, mozesz odejśc kasując swoje pf.. mozesz nadal pokazywać nam świetne fotki ptactwa.. a nasze opinie niechaj będą ci za zapłatę..

czasem myślę że ten portal to jakaś ochronka dla dzieci.. macie zal do redakcji.. napiszcie im to a nie drzecie szaty jak satańczyk, choć ten robił to w zacnym celu.. a wy jak te niewiasty ;)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2008-09-17 17:21:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dazz, nie do końca, jak płacę to reklam nie widzę ;P
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-09-17 17:32:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z adblockerem tez sie nie widzi reklam;P
fotografia cyfrowa
buddabar1
fotografia cyfrowa
2008-09-17 17:33:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pattom - mi jak moderowano zdjęcia to zawsze ostatnim moim gościem był kobra, napisałem do admina i nagle spokój :)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa