fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
kultura
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2008-09-21 22:40:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co myślicie na temat kultury na tej stronie? Ja osobiście udzielam się tu od niedawna i zauważyłem kilka rzeczy które mnie rażą. Nie jestem tu żadnym wyróżniającym się autorem co można zobaczyć po ilości punktów, zalogowałem się tu by specjaliści powiedzieli mi o moich błędach. Zacząłem od zdjęć zrobionych kompaktem (zdobyłem punkty ujemne). Fakt że ja raczej żartobliwe komentarze wystawiam ale ocen nie daje bo nie jestem specjalistą.
- Poczynając od pierwszej rzeczy jaką zauważyłem tu, jest napisane napisane przy wystawianiu ocen należy napisać komentarz składający się z co najmniej 10 słów mało zauważane na tej stronie (dostaje ocenę ale nie wiem za co)
- Kilka kroć widziałem napisane coś w stylu ja ci wystawiłem lepsze oceny (czyli się znacie miedzy sobą)
- Mało kto pisze krytykę a wiadomo że samemu się nie można racjonalnie ocenić więc po to to jest.
- po za tym niektórzy nos mają wysoko w chmurach i nie daj boże żeby mu zły komentarz albo ocenę wystawić (na prawdę pijcie więcej melisy niektórzy)
Napiszcie tu co wy o tym wszystkim myślicie?
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-09-21 22:43:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
j_zuzia, komentarz z 10 słów jest wymagany przy ocenie -1 i 5 tylko
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-09-21 22:55:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"przy takiej sztuce ciężko zachować kulturę " :)
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-09-21 23:04:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właśnie zajrzałam do Twojego portfolio- zn. do Twoich komentarzy i przykro powiedzieć ale dostajesz takie komentarze jakie sama piszesz a piszesz bzdury... poza tym zanim coś wstawisz do galerii najpierw przejrzyj zdjęcia innych, przeczytaj komentarze pod nimi i zacznij się uczyć na błędach innych, potem zastanów się czy woje zdjęcia są w miarę na podobnym poziomie, albo chociaż zmierzają w dobrym kierunku, a nie wymagaj szczegółowych recept na sukces, kup kilka książek, zajrzyj do internety, zapisz się na kurs w pierwszym lepszym domu kultury...
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-09-21 23:12:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat, jeśli piszesz to do usera j_zuzia, to Cię informuję, że jest facetem ;-) No, chyba, że to do mnie?
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-09-21 23:16:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zasugerowałam się nickiem:) pogrzebałam w komentarzach, ale jakoś przeoczyłam( za szybko czytam i nie dokańczam wyrazów czasem)... co nie zmienia faktu że pisze bzdury.
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-09-22 00:43:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat, czasami czytam, co tu piszesz i przyznam, że nie wyobrażam sobie lektury Twojej pracy mgr...
To tak apropos pisania bzdur...
Zanim rzucisz w kogoś kamieniem, pomyśl o głazie, który mógłby spaść na Ciebie...

Nie mogłem się powstrzymać...
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-09-22 00:52:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KLi_Sensei jak jestes taki świetny to zarzuć mi coś konkretnego, albo pisz kontr krytyki tymczasem nie widzę żebyś się udzielał na polu genialnych wypowiedzi...
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-09-22 00:56:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Widzisz, kotek miauczy, a Ty szczekasz...
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-09-22 00:58:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
żeby szczekać... i tyle...
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-09-22 02:26:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
J_zuzia - Kultura tego portalu sięgneła dna i to już któregoś z kolei, dlatego nie licz na cuda. Dodatkowo zawiązała się nowa grupa własnego wspomagania - inny termin bo stary już mi się przejadł. Gustuje ona wlasnie w chamskich i prowokacyjnych zachowaniach. Najśmieszniejsze, że ostatnio jedna z tych osób napisała przy kolejnej prowokacji, że zdjęcie powinno bronić się samo. Uśmiałem się solidnie zwłaszcza obserwując popisy tego jegomościa na onephoto, jak żałośnie bronił swojego foto pozbawiony popleczników. Nawiasem mówiąc zaczął wstawiać ignory starając się ochronic swój geniusz fotograficzny. Dziwie się tylko adminowi, że toleruje takie wybryki. Bo o słowach rzeczowo i z kulturą na OB można zapomnieć.
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-09-22 04:45:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ależ skąd, rzeczowo i z kulturą proszę bardzo :)... Kli_sensei, jakaś niedyspozycja? :)
fotografia cyfrowa
, .
fotografia cyfrowa
2008-09-22 09:56:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Durny portal o czym wiadomo juz od dawna.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-09-22 09:59:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Portal tworzą ludzie. Zamiast zakładać kolejny temat i prowadzić w nim jałowe dyskusje, proponuję zacząć zmiany od samego siebie. Innych trudno zmienić, siebie łatwiej. A potem zmiany rozszerzą się też na innych i będzie cudnie ;-) Pozdrawiam :-)
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2008-09-22 11:16:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powinniści poczytać coś o ksenofobii. kultura to pojęcie względne, wystarczy popracować z różnymi nacjami i nabyć pewnego experience'u żeby sie później wypowiadać. jeden wychowany jest w jaskini a drugi na polach ryżu, jak mozna wymagać od nich tego samego?
a na ob są sami czarni, jak ja.
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-09-22 11:53:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kultura...
Polecam zerknąć na niemoderowane forum: http://www.wspinanie.pl/forum/list.php?1
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2008-09-22 12:05:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Joanna_ga zgadzam się we wszystkich twoich wypowiedziach tutaj, najważniejsze zacząć od siebie
CannonKat zgadzam się że lepiej się uczyć na cudzych błędach ale jak widać nie jestem specjalistą więc umieszczam własne prace, co do lektury to jak na razie instrukcja aparatu może coś mi polecisz znasz już mój poziom
KLi_Sensei co do rzucania kamieniem ja w trakcie pisania myślałem że zostanę ukamienowany ale ktoś to musiał powiedzieć
Sapphire widzę że cię bawi to co mnie się tu nie podoba czyli sugeruje że masz podobne zdanie do mojego. Co do moderatora to są ludzie którzy raczej są bardzo zajęci i nie mają czasu na takie sprawy userów są miliony
TESLA skoro tak twierdzisz to czemu tu zaglądasz
Mimosa popieram to co napisałeś kto z kim przystaje takim się staje. Wymagania możemy sobie stawiać a nie komuś

Jeszcze jedna sprawa z którą się tu zetknąłem że w momencie jakieś sprzeczki wchodzi się na czyjś profil odgrzebuje jakąś starą fotkę (kiepską by można wszystkie błędy wypisać) i się wyżywają to jest raczej żenujące. W moim przypadku też tak było a pierwsze zdjęcia które tu umieściłem były zrobione kompaktem więc wiele nie można było oczekiwać ze względu na możliwości sprzętu.
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-09-22 12:59:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
j_zuzia- kompaktem można zrobić dobre zdjęcie, uwierz mi :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-09-22 14:31:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mooha (12:59:09) - znowu ??? ;-p
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-09-22 14:58:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kultura na tej stronie jest zaj.ista:

keramodnor - Ocena -1 PoulN 2008-09-21 17:44:12
Kompletna lipa.
Zdjęcie o niczym.
Banalny pukt widzenia.
Brak interpretacji.
Nie dostrzeżono niczego ciekawego (formy, momentu,
kształtu,
tematu, osobliwości, koloru)
Słaby Kadr.
Słaba kompozycja
Niska jakość

PS. Taki przykład kompletnego beztalencia fotograficznego.

keramodnor - Ocena 1 PoulN 2008-09-21 21:47:37
keramodnor - Ocena 0 PoulN 2008-09-21 21:49:25
keramodnor - Ocena 0 PoulN 2008-09-21 21:50:06
keramodnor - Ocena 1 PoulN 2008-09-21 21:52:16
keramodnor - Ocena 1 PoulN 2008-09-21 21:52:57
keramodnor Ocena - -1 Jako mydło jest super. Słabiej z uchwyceniem fotogeniczności, prawda? ;-) PoulN 2008-09-21 21:56:26
keramodnor - Ocena 0 PoulN 2008-09-21 21:58:08
keramodnor - Ocena 0 to chyba nieostrość optyczna z przeostrzeniem cyfrowym hdr? PoulN 2008-09-21 22:08:47
keramodnor - Ocena 0 brak czarnego i białego - nie lubię słaby kadr, taki bez tematu PoulN 2008-09-21 22:11:25

To tylko wycinek - kultury jednego z naszego kolegi ;)))))))
Zwródźcie uwagę na szybkość i precyzję oraz płynącą mądrość...
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-09-22 15:05:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
seria niczym z kałacha :)
bolało?
jak się domyślam, pewnie nie :D
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-09-22 15:15:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Poul
strzelasz na lewo i prawo (czasem na oślep)
więc czemu się dziwisz że Ci ktoś serią pojechał
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-09-22 15:21:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@gsowa - zaktualizuj bazę danych ;)
A jak strzelałem - to tylko celnie ;P
I nigdy serią!

Jeżeli trwasz z keramodnor`em - to gratuluję! wyczucia ;-D
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-09-22 15:28:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PoulN (14:58:49) - uprasza się o niezaśmiecanie kulturalnego wątku materiałem dowodowym, który jak ulał pasuje do "szybkich i wściekłych", czyli tu: http://www.obiektywni.pl/forum/watek-2890.php
:-D
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-09-22 15:30:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aj - No tak! ;P
Przepraszam i poprawiam,... ale do posprzątania mocy nie mam ;( ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa