fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Paul Fusco
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-08 19:54:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fusco został zatrudniony przez magazyn Look, by fotografowac wszystkie wydarzenia towarzyszace pogrzebowi Kenediego . Teraz, po 40 latach, wybrano te z trasy kolejowej... Czesc fotografii dopiero odkryto, wiele filmow nawet nie wywolano te 40 lat temu, czesci zdjec nigdy wczesniej nie publikowano, ani nawet nie widziano

http://paulfuscophoto.com/
fotografia cyfrowa
gsowa
fotografia cyfrowa
2008-10-08 20:12:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
obok tych zdjęć
reportaż z Czernobyla, warto obejrzec
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-08 21:05:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o tak...
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-10-08 21:11:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nowotynski będę w krakowie w weekend poszłabym w sobotę albo w niedzielę na jakąś ciekawą wystawę, wiesz o czymś na co warto pójść?
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-10-08 21:19:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wawel
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-10-08 21:25:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pattom na wawelu byłam milion razy, jestem z radomia, nie mam zbyt daleko do krakowa... chyba pójde do narodowego na alinę szapocznikow i na zachodnią sztukę współczesną... zastanawiam się tylko czy jakaś wystawa fotografii jest warta do obejrzenia...
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-10-08 21:52:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czas zatrzymany 2
http://www.nck.krakow.pl/foto-galeria/index1.html
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2008-10-08 22:08:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
starych fotografii mam w domu bardzo dużo i wolę tematy miejskie niż wiejskie...
idę na szapocznikow "pogrzeb aliny" pokazują bardzo rzadko...
fotografia cyfrowa
Zemun
fotografia cyfrowa
2008-10-08 22:38:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Reportaż z Czarnobyla lepiej obejrzeć na stronie magnum. Jest on tam świetnie zmontowany i robi piorunujące wrażenie.
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-09 00:09:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat ... http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7957 , mysle że warto isc do bunkra sztuki tam jest ciekawa wystawa ale nie tylko foto, dobra jest Lidia Krawczyk i Wojtek Kubiak"BECOMING" sporo dobrego obrazu i experymentów ...
fotografia cyfrowa
tt73
fotografia cyfrowa
2008-10-09 09:05:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
CannonCat - polecam

http://www.mhf.krakow.pl/


:o)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2008-10-09 11:42:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tutaj z komentarzem autora http://inmotion.magnumphotos.com/essay/chernobyl
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-09 12:27:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Fotografie są przerażające. Chociaż mam taką refleksję, że równie dobrze mogłyby zostać zrobione w dowolnym polskim domu pomocy społecznej dla dzieci, gdzie przebywają dzieci niepełnosprawne. Przeciętny Kowalski nie odwiedza takich miejsc, więc nie wie, jaki ogrom ludzkiego nieszczęścia można tam zobaczyć...
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-09 12:39:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie Joanna, ale z drugiej strony przeciętny kowalski nie powinien tam wchodzić z aparatem, żeby robić "super cykl" na obiektywnych...
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-09 12:50:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zawsze mam mieszane uczucia co do robienia i pokazywania tego typu fotografii. Bo z jednej strony może warto pokazać, że tacy ludzie istnieją, chociaż na ulicy ich nie widać. Może to kogoś skłoni do refleksji, albo nawet pomocy...
Z drugiej jednak strony łatwo przekroczyć barierę i zacząć traktować tych ludzi bardziej jako obiekty do sfotografowania i obejrzenia. A wielu z nich nie jest w stanie zdecydować, czy chcą być pokazywani...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-10-09 13:07:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
joanna_ga (12:50:58) - wydaje mi się, że nie tylko warto, ale nawet trzeba pokazywać także dlatego, że ci ludzie są częścią rzeczywistości, ktora chętnie negujemy, a która nas obezwładnia, gdy zrządzeniem losu nas dopadnie

mooha (12:39:23) - masz absolutną rację, potrzeba specjalnej wrażliwości, aby w takie miejsce wejść i nie zrobić krzywdy
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-09 13:10:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Właśnie o tym mówię, MartaW, o tej wrażliwości...
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-09 13:32:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zrobiiłem cykl o dzieciach autystycznych został on pokazany na Miesiącu Fotografii w Krakowie , jak opublikowałm tu na Obiektywnych kilka zdjec z tego cyklu to mało mnie nie zlinczowali od wrażliwosć obiektywnych... Cykl na stronie www.jakubnowotynski.com katalog "AUTYZM"
fotografia cyfrowa
Zemun
fotografia cyfrowa
2008-10-09 13:55:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nowotynski -> Po raz kolejny niestety potwierdza się fakt, że prezentowanie ambitniejszych materiałów na tego typu serwisach mija się z celem. Nie trzeba daleko sięgać wystarczy zobaczyć katalog VP by utwierdzić się tylko w przekonaniu, że ludzie chcą oglądać w głównej mierze kolorowe i wesołe obrazki a wszystko, co przedstawia naszą szarą rzeczywistości jest lekceważone lub zwalczane.
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-09 14:21:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kurcze, napisałem i nie zapodało mojego posta.....
Nowotynski- widziałem Twoje zdjęcia- nijak ma się do fotografii takiej jak Twoja, ja mówiłem raczej o przypadkowych pstrykaczach, którzy NIE POWINNI z aparatem przekraczać progu takich miejsc w celu zrobienia zdjęć... Dlatego powtarzam jeszcze raz-przeciętnemu Kowalskiemu wstęp wzbroniony.
Miałem kiedyś możliwość sfotografowanie pewnego ośrodka jednak nie skorzystałem z "okazji", tu potrzeba odpowiedniego rodzaju wrażliwości żeby przekazać obraz z takich miejsc odpowiednio- ja nie dałbym rady, dlatego nie spróbowałem nawet.
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-09 16:58:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czasem warto się zmierzyc z takim tematem najwyzej nigdy go nie pokarzesz, ale chyba warto...
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-11 10:20:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I to chyba najlepszy wniosek zamiast rozważać komu wolno, a komu nie.
fotografia cyfrowa
DamianP
fotografia cyfrowa
2008-10-11 11:38:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nowotynski - Przyznam się ,że widziałem Twoje zdjęcia o dzieciach autystycznych chyba z tydzień temu właśnie na tej stronie. Bardzo pięknie ująłeś temat.
Niesłychanie trudne zadanie ale tobie sie udało to zrobić - wymowne, i widać szacunek dla dzieci
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-11 12:06:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na mnie największe wrażenie zrobiła ta fotografia z wieszakiem na ubranka...
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-11 12:36:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.foto-fashion.com/reporter/re-5.htm
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa