fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
RADOŚĆ :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-11 01:29:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cieszę się z tego że pomimo czasami nie ciekawych sytuacji jestem i jesteśmy tu w tej galerii :) czas upływa, ludzie przychodzą i odchodzą, poznajemy wielu ludzi i wiele nowych prac, wciąż odkrywamy inne patrzenie na świat :) i doskonalimy swój warsztat :) poprzez prace innych autorów wiele się dowiedziałem i nauczyłem :) a sama galeria Obiektywni.pl dała mi tą super możliwość :) dziękuje i pozdrawiam wszystkich :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-10-11 01:30:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
yyy pozdrawiam całą rodzinę Radia Maryja! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Chyba piszę na temat czy nie??
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-11 05:12:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie :))))))) ale jeśli chcesz to napisz co ty tu uzyskałeś :) chyba że to za trudne dla ciebie lub totalnie nic ;/
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-11 09:41:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S ja również cieszę się, że tu jestem, bo mam wrażenie, że sporo się nauczyłam dostając po głowie i oglądając prace innych, także czytając komentarze i krytyki pisane przez innych. Szkoda, że stosunkowo rzadko komentarze są rzeczowe i konkretne, ale z drugiej strony dobrze, że w ogóle bywają :-D
Poznałam tutaj wielu ciekawych ludzi i mam nadzieję nadal poznawać. Niektórych spotkałam w realu, z innymi prowadzę bardzo miłe rozmowy za pośrednictwem netu (także na tematy pozafotograficzne). Obiektywni są częścią mojego życia :-) Mimo TWA, antyTWA i takich różnych ;-)))) lubię tu bywać :-)
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-11 10:04:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powiem tak, wszystko do czasu...
fotografia cyfrowa
MartaPlatek
fotografia cyfrowa
2008-10-11 11:58:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KSNS wreszcie jakiś optymistyczny wątek o zaletach portalu. To mi się podoba :-)))
Zgadzam się z tym co napisałeś.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-11 12:02:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Raz z błotem a raz z uśmiechem, jak cyklofrenia;)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-11 12:04:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślisz zapewne o chorobie afektywnej dwubiegunowej? Teraz się to tak nazywa ;-)
Ja staram się nie narzekać na portal i dostrzegam wiele korzyści płynących z przebywania tutaj :-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-11 12:27:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nazwa się zmieniła chyba tylko po to, żeby "ładniej" brzmiała dla estetycznych w uszach ;)
fotografia cyfrowa
czekoludek
fotografia cyfrowa
2008-10-11 13:17:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cóż... a ja jestem cały czas tak samo idealnym fotografem, jak zawsze byłam...

A tak na serio.
Nauczyłam się dystansu do swojej pracy. Nie traktuję już zdjeć, jak dzieci, za które niemal oddałabym życie.
Poza tym poznałam wielu ludzi, którzy mieli ogromny wpływ na moje życie i jakość moich zdjeć poza galerią:)
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-11 13:26:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja sprzedałem kilka zdjęć :)
ale to chyba nie dzięki obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-10-11 15:26:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przedewszystkim faktycznie poznałem wielu ludzi którzy mnie czegoś nauczyli, głównie przy spotkaniach na żywo... ale główną sprawą jaką wyniosłem z OB to dbałość o detale do tego stopnia, że czasami sam się z siebie smieję.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa