fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Reklamy
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-10-15 21:29:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pytanie otwarte do redakcji: jeżeli opłaciłem konto premium z warunkiem, że nie będę musiał oglądać reklam, to dlaczego wyświetlają się one w VP i VD?
Czy dla Szanownych Państwa liczy się już tylko kasa?
fotografia cyfrowa
ruda
fotografia cyfrowa
2008-10-15 21:40:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oczywiście , że kasa priorytetem. Reklamy w Premium to kolejny dowód. Wbrew umowie, ale co tam, kto wytoczy proces ?
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2008-10-15 21:51:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
u mnie też "efekty prześciowe" np. jest napisane że ignoruję 2 osoby, a na liście jest tylko jedna, może trochę w tym racji jest, rzeczywiście osoba jest tylko jedna ale miała conajmniej dwa wcielenia :D i oba ignorowałem :D
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-15 21:52:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czasami to wystarczy dobrze zablokować w przęglądarce.
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2008-10-15 22:19:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z ignorami i ja mam problem, widoczny jest jeden ignor po jakims nieistniejącym juz koncie i nie moge tego zlikwidować, admnistracja miala to rozwiązać i nic, kasy im nie płacę
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-10-15 22:34:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken - wiem, że mogę włączyć blokadę reklam w przeglądarce. Tu chodzi o coś więcej !!!

Jest umowa, która powinna wiązać obie strony. Miało nie być reklam a są.

Miało być coś jednak znacznie ważniejszego. Nowa administracja obiecywała wiele zmian. Miał być przepisany cały silnik galerii. Miała byc skuteczna moderacja i miała byc zdecydowana walka o jakość galerii.
Liczyłem na wyeliminowanie osób z podwójnymi kątami, sensowną reorganizację systemu oceniania, sprowadzenia dyskusji do rozmowy o fotografii.

Co mamy w zamian?

Sam zakładam zupełnie niefotograficzny wątek bo mam wrażenie, że nikogo tu nie ma. Nikogo znaczy szefa!!!

Pytam otwarcie: co jest grane? chcecie mieć galerię fotograficzną? jeśli tak to musicie się nią zaopiekować. Na dryfujący statek każda mewa sra.

Już raz stoczyłem walkę z poprzednim adminem. Usłyszałem od niego wiele obietnic i co ? Nic, po prostu nic!!!
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-10-15 22:38:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale gdzie?? bo ja nic nie widze
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-10-15 22:40:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak nic nie ma to nic nie widać
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-15 23:04:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marconi - nie dalej jak wczoraj wylałem z siebie parę litrów niezadowolenia z tego co tutaj sie dzieje. Teraz mogę się tylko z Toba zgodzić.
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-10-15 23:05:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Norma...
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-10-15 23:11:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nowotynski - co masz w tym słowie na myśli?
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2008-10-16 08:50:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam,

Przepraszamy za problemy z reklamami - są to kwestie natury technicznej, które zostaną wkrótce usunięte. Nie jest to w żadnym wypadku działanie celowe z naszej strony. Odnośnie zapowiadanych zmian - te jak najbardziej są zaplanowane i zostaną niebawem wprowadzone do serwisu. Prosimy o wyrozumiałość i odrobinę cierpliwości.

pozdrawiam,
admin
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-16 09:41:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie odrobinę tylko cały worek, bo te zmiany trwają już rok, a efektu jak nie było tak nie ma.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2008-10-16 10:22:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Niestety jest w tym dużo prawdy - z końcem września zmieniła się administracja serwisu. Ze swojej strony mogę zapewnić, że operujemy konkretami, jeżeli chodzi o rozwój Obiektywnych, ale takie zmiany wymagają testów, stąd moja prośba.

pozdrawiam,
admin
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2008-10-16 10:26:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znowu się zmieniła?
:P
fotografia cyfrowa
Pav3l
fotografia cyfrowa
2008-10-16 10:32:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ marconi
[quote] Pytanie otwarte do redakcji: jeżeli opłaciłem konto premium z warunkiem, że nie będę musiał oglądać reklam, to dlaczego wyświetlają się one w VP i VD? Czy dla Szanownych Państwa liczy się już tylko kasa? [/quote]

Hej, pozwolę sobie odpowiedzieć:
1. zainstaluj firefoxa http://download.mozilla.org/?product=firefox-3.0.3&os=win&lang=pl
2. następnie zainstaluj łatkę AdBlock https://addons.mozilla.org/pl/firefox/downloads/file/45/adblock-0.5.3.043-fx+fl+mz+ns.xpi
3. zainstaluj łatkę NoScript https://addons.mozilla.org/pl/firefox/downloads/file/39183/noscript-1.8.2.8-fx+sm.xpi jak korzystasz z bezpiecznych stronek np. Banków, musisz je dodać do zaufanych. Całą resztę typu Gemius i inne badziewia konsekwentnie blokuj.
4. ja mam jeszcze NoFlash https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/722/#install-55419

I zaufaj mi, nie ma żadnych reklam, nie tylko na OB. Nigdzie.

fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-16 10:33:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pav3l - chyba nie zrozumiałeś zagadnienia.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-10-16 11:10:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rzetelne działanie moderatorów i administratora, walka z buractwem, rozdwojeniami jaźni, chamskimi praktykami i obyczajami z przedszkolnego magla to także kwestia natury technicznej wymagająca testów?!
Czy należy rozumieć, że będziecie przedłużać bezpłatnie konta premium, bo nie radzicie sobie z dotrzymaniem umów?
A poza tym: w dobrym tonie byłoby poinformować użytkowników, że poprzednia Administratorka zrezygnowała(?) lub z niej zrezygnowano(?), następuje czas wolnej amerykanki i chaosu, można robić wszystko i w dowolnym momencie.
Użytkownikom portalu należy się po prostu podstawowa porcja szacunku.
Ale może się mylę...
fotografia cyfrowa
Pav3l
fotografia cyfrowa
2008-10-16 12:57:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Svolken: Zrozumiałem. Tylko nie wiem czy jest $ens walki. A mój sposób jest jednym z rozwiązań. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2008-10-16 13:10:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pav3l - chyba jakiś sens jest bo admin się odezwał i coś jednak się dowiedzieliśmy. Na razie co prawda nic to nie zmienia ale pojawia się "matka głupich".
Poczekam na efekty
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-10-16 15:15:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
admin (08:50:15) - deja lu

i to nawet dość dawno temu
niestety...
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-16 16:00:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już przebieram nóżkami z niecierpliwości do tych hucznych zmian. Ale się będzie działo ;)
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2008-10-16 22:22:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po ostatniej zmianie przez moment wydawało się że idzie w dobrym kierunku
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-10-16 22:45:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chwila była piękna, ale nie chciała trwać.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-10-16 22:51:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cyt...iskierka zgasła...
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa