fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
problem z wgraniem kolejnej fotki
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
piotralesund
fotografia cyfrowa
2008-10-26 18:58:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam,wlasnie dowiedzialem sie,ze dokonalem wykroczenia,zalozylem drugie konto.....jakos niezbyt dokladnie zapoznalem sie z regulaminem....w sumie,szczerze mowiac pewnie wcale go nie czytalem,ehhhh moja wina.
Drudie konto zalozylem,bo na pierwszym "brakuje " mi miejsca.W chwili gdy chcialem wgrac kolejna fotka otrzymalem komunikat,ze mam za malo miejsca na koncie....NIe mam pojecia jak to dziala i czemu tak.Czy ktos moze mi cosmadrego poradzic.Pozdrawiam i obiecuje solennie poprawe.
Ps.Oczywiscie nie ukrywalem tego ze konto takowe zalozylem,napisalem o tym od razu w info o mnie,to tak gwoli wyjasnienia,ze zlych intencji nie mialem.
fotografia cyfrowa
piotralesund
fotografia cyfrowa
2008-10-26 19:06:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aha,wlasnie sprawdzilem,mam dostepne 174 kb na wgranie kolejnego zdjecia.Czyli rozumiem ,ze skoro nie mam 2000 punktow,to musze czekac az,takowe uzbieram zeby mi sie limit zwiekszyl?Ze to niby bonus taki? Bo nie kumam a nawet kumkac przestalem:)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-26 19:14:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Limit punktów zwiększa się od tego, że komentujesz cudze zdjęcia (2 kb za komentarz), za wystawianie krytyk (jeśli są dobre i ktoś oceni je pozytywnie) oraz za zdjęcia zamieszczane przez Ciebie, które oceni Ci ktoś inny. Nic nie wiem o konieczności zbierania 2000 pkt.
Owszem, jest potrzebne 200 pkt, żebyś mógł zacząć oceniać zdjęcia innych, ale do limitu zdjęć nijak się to nie ma.
Pozdrawiam :-)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-10-26 19:32:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Każdy z użytkowników ma przyznany początkowy limit w wysokości 300 kb powierzchni dyskowej. Limit ten zwiększa się każdorazowo po opublikowaniu zdjęcia o 70 kb. Można też powiększyć swoje konto poprzez aktywne uczestnictwo na Obiektywni.pl. Za każdy komentarz zyskujesz 2 kB a konstruktywną krytykę 10 kb przestrzeni na swoje zdjęcia. Ponadto, każdy punkt zdobyty za opublikowane zdjęcie (punkt oceny) dodatkowo przekłada się na 1kb przestrzeni dyskowej."
zrodlo FAQ
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-10-26 22:11:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ile wydajesz miesięcznie na piwo?
fotografia cyfrowa
arachiusz
fotografia cyfrowa
2008-10-26 22:18:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no chyba ze abonament wykupisz i będziesz miał wszystkiego dostatek :) , i nawet gwiazdkę przy niku
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2008-10-26 22:22:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jak już będziesz kupował abonament, to kup ten najdroższy - umieszczą Cię w rubryce "Polecany Autor"...
:)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-10-26 22:25:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
buahahahaha;)
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2008-10-26 23:07:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gwiazdkę można sobie ukryć ;-)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2008-10-26 23:21:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a są jakieś inne opcje do wyboru? czy tylko pięcioramienna gwiazdka? :) może sześcioramienna? albo śnieżynka? :) albo diamencik?
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2008-10-26 23:37:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
od razu idź do sklepu i kupuj. nie czekaj. byc może dostaniesz 2 godz dłużej pełnej funkcjonalności konta premium.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa