fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Bardzo ważne pytanie ???
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-29 22:17:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KSNS,
To ja się nie nadaję do polecenia makro do VD?
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2008-10-29 22:18:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
anonimowość daje przewagę w różnych formach. spodziewam się że większość VD jest złożona ze zdjęć anonimowych zarządzaczy systemem. to partyzanci, pojawiają sie wtedy gdy niepochlebnie ocenisz ich zdjęcie strzelając na oślep zza drzew obiektywizmu.
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2008-10-29 22:35:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
k.s.n.s.
właściciel wie co robi, może tylko nie wiedzieć co robią inni, ale tego wiedzieć nie musi, wystarczy że wie jak wyglądają krzywe :) a to mu powie czy wie co robi robiąc to, co robi poprzez to, co robią inni :)
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2008-10-29 22:42:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. napisaleś że W galerii Vox Dei znajdują się fotografie polecane przez redakcję i wybranych użytkowników serwisu... ? Gdzie masz że przez wybranych??? "Zdjęcia polecane przez redakcję i użytkowników." taki napis widnieje w VD... Kera ja zawsze pisze wychodzac poza margines... do tego akcentujać Ą i Ę....
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-30 00:13:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie, nie jestem dzieckiem by się bawić w takie głupoty ;/
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-30 00:18:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
do Rafi083 - http://www.obiektywni.pl/faq/ :)
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-30 07:17:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem tu już ponad rok i widzę co się dzieje ;/ cały czas są tylko kłótnię ;/ z powodu ocen, dziwnych kont, ludzi którzy mają się za wielkich znawców fotografii ;/
widzę wielki wyścig szczurów, widzę chamstwo, widzę manipulatorstwo, widzę wywyższanie jednych autorów nad drugimi, to samo z pracami i kategoriami w fotografii.
wiem że większość użytkowników tej galerii ma gdzieś to wszystko ;/ byle interes się kręcił i sypały z góry na dól same 4;/ lecz JA nie !!!
ja wole by panował spokój i harmonia :) by ludzie uczyli się od innych tolerancji i zrozumienia :)

poprosiłem tylko o listę ludzi wybranych przez redakcję ;/ by nie było żadnych tajemnic ;/ gdy dostanę tą listę będzie czarno na białym kto się zajmuję vox dei, potem rozwiążemy problem vox populi gdzie polecenia które są ograniczone mają większy wpływ niż oceny ( bo śmieszne jest to że fotka która ma 150 punktów i jedno polecenie przegrywa z tą co ma 37 i 2 polecenia ) ale dobra, najpierw pierwsza sprawa. CZEKAM NA LISTĘ :)
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-10-30 08:19:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Goose - a mi się raczej wydaje, że "Ich Mało Obiektywny Bocian" podrzuca ;P;))))
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2008-10-30 09:19:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. jak już dosteniesz tę listę od redakcji, nie omieszkaj jej opublikować.
fotografia cyfrowa
WojcieJ
fotografia cyfrowa
2008-10-30 09:27:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
k.s.n.s dobrze prawisz o portalu
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-30 14:51:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rafi
Skoro tak, to chcąc polecić do VD klikasz koszyczek pod zdjęciem, markujesz "inne", piszesz "Polecam do Vox Dei", klikasz "zgłoś do moderacji".
Traktuj poważnie, bo inaczej zostaniesz zablokowany i zabiora Tobie komputer.
;-)
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2008-10-30 16:11:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kara ja już użwałem inne i wprost napisalem szanownej redakcji że mi sie nie podoba że nei reaguja i jest bałagan... Moze troche bardzoiej dosadnie by bylem wku... zdenerwowany znaczy sie ;) i mnie nie zablokowali.... Wiec juz tegoi nie zrobia co do kompka ojjj lepiej nie jeszce by mi go zlustrowali czy co... ;) K.S.N.S. a do redakcji cos napisales? Moze oni Ci odpowiedza albo lepiej zadzwoń!!!!!!!!
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-10-30 18:49:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. (07:17:41) - zaryzykuje przypuszczenie, ze jesli nic sie nie zmienilo od polowy wrzesnia, to zdjecia do VD nominuje tylko i wylacznie admin, a lista ktorej sie domagasz, po prostu nie istnieje
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-10-30 19:27:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. -> A co mają do tego polacy? Co ma do tego masz kraj?
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-30 22:39:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
slawomirek - po prostu polska natura :)

napisałem do redakcji i nic do tej pory nie otrzymałem ;/ a przecież administrator powinien czuwać chociaż godzinne dziennie ;/
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2008-10-30 23:34:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. nie rozumiem o co dokladnie prosisz...troche to brzmi jakbys probowal odkryc jakas tajemnice lub ujawnic spisek na OB ;))) MartaW dala Ci jasna odpowiedz- jest administracja i jestesmy my- uzytkownicy OB. Nie ma zadnych list. Skad w ogole taki pomysl?
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-31 00:36:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu jest napisane http://www.obiektywni.pl/faq/ :) ja chcę wiedzieć kto jest wybranym ????
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-10-31 00:43:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))) - cholercia...zaczynam się również interesować...choć...
mi to rybka.
w końcu i tak wiem czy zrobiłem coś dobrze czy nie. i żaden zwykły homo-sapiens nie jest mi potrzebny by to potwierdzić.
bo ja wyżej dupę noszę niż mam. :) żart.
też mnie to interesuje. bardzo.

albo nie. już nie.

znowu tak - znowu nie - znowu tak - znowu nie...

rany! - BAM!

CIOS W SKROŃ!
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2008-10-31 08:10:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. -> Nie uważam, żeby polska natura była zła. Jesteś sflustrowany swoją naturą? Nie lubię takiego marudzenia.
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-31 09:33:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie jestem sfrustrowany !!!! jestem zawiedziony :( że jeszcze nie dostałem odpowiedzi ;/
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2008-10-31 10:37:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
KSNS,
Nie dostaniesz odpowiedzi.
fotografia cyfrowa
Goose
fotografia cyfrowa
2008-10-31 10:48:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
K.S.N.S. -> Podam Ci dwie postacie, które odpowiedzialne są między innymi za wskazywanie fotografii do VD - MartaW i keramodnor.
fotografia cyfrowa
dj_Nikos
fotografia cyfrowa
2008-10-31 11:19:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wielkość zdjęcia a jakość... Proszę, podpowiedzcie mi, jak zmniejszać rozmiar zdjęcia, żeby się mieścić w nakazanych 210 kB? Umieściłem swoje pierwsze zdjęcie, ale - jak wszyscy zauważyli - jest ono zbyt małe. Tymczasem gdy ustawiłem maksymalną dopuszczalną rozdzielczość, to mi wychodziło sporo ponad 300 kB. No to zmniejszałem, aż wyszło te dwieście parę kB - tylko, że fotka stała się malutka... Dodam, że robiłem to w GIMPie. No to jak? Pomożecie?
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2008-10-31 11:28:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dj_Nikos - w tym wątku nie pytaj o te sprawy :) ale zrobisz najlepiej jak sowie załatwisz Photoshopa i tam masz zapisywanie pliku pod stronę internetową :) dokładnie kontrolujesz jakość, wielkość i kompresję fotografii :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-10-31 11:31:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A po co zmniejszałeś rozmiar?
Trzeba zmienić stopień kompresji, a nie wymiary...

Skalujesz zdjęcie tak, żeby się mieściło w wymiarach 910 x 700 pikseli, potem robisz "Zapisz jako...", wybierasz katalog docelowy, apisujesz nazwę z rozszerzeniem .jpg, zaznaczasz kratkę z podglądem zdjęcia i ustawiasz suwak kompresji tak, żeby maksymalnie wykorzystać dopuszczalne 210 kB.

A poza tym, to chyba nie w tym wątku wpisałeś pytanie... :-)))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa