fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konto Premium
fotografia cyfrowa

Konto Premium

23 maja 2024r.
fotografia cyfrowa
Witaj ,

Jesteś użytkownikiem galerii fotograficznej www.Obiektywni.pl. Możesz publikować do zdjęć w ciągu 7 dni, oglądasz reklamy (ech...), masz 1 użytkownika na liście ignorowanych oraz 20 zdjęć w ulubionych...

Masz ochotę na więcej?


Ale co zrobić, aby móc publikować więcej zdjęć, dodawać więcej zdjęć do ulubionych, nie oglądać reklam, móc oglądać w pełni skalowalne statystyki konta ?

Wystarczy wybrać odpowiedni abonament i stać się użytkownikiem konta Premium.

Korzyści konta Premium. Twoje korzyści


Posiadanie konta Premium przynosi wiele korzyści. Przeczytaj jakie:
  • Duży limit na zdjęcia. Możesz dodawać do 24 zdjęć w ciągu 7 dni, do 3 zdjęć dziennie, (liczonych jako ostatnie 24 godziny) z czego 12 możesz opublikować w galerii, a pozostałe będą widoczne w Twoim portfolio (będzie je można oglądać i komentować). Tak duży limit pozwala na szybkie zbudowanie swojego portfolio.

  • Brak reklam. Użytkownicy kont Premium nie widzą żadnych reklam.

  • Wyróżniony login. Użytkownik konta Premium może wybrać czy chce, aby przy jego loginie pokazywała się mała specjalna ikonka .

  • 200 ulubionych zdjęć oraz 50 autorów. W zakładce ulubione możesz zdefiniować nawet 200 ulubionych zdjęć i 50 wybranych autorów.

  • Do 3 ignorowanych. Jeżeli nie chcesz aby wybrany użytkownik oceniał i komentował Twoje prace, możesz dodać go do listy ignorowanych. W koncie Premium możesz dodać do 3 użytkowników na listę.

  • Rozbudowane prywatne wiadomości. Oprócz standardowych opcji, można również: kasować hurtowo wiadomości, tworzyć katalogi oraz otrzymywać powiadomienia o nowej wiadomości na adres e-mail.

  • Rozbudowana tabela Twoich odwiedzających. Dzięki tej funkcjonalności możesz wiedzieć jacy autorzy oglądali Twoje portfolio. Tabela jest w pełni sortowalna i pozwala również na grupowanie danych. W wersji standard użytkownik widzi jedynie dwóch ostatnich odwiedzających.
  • Rozbudowana funkcjonalność Zainteresowanych Tobą. W tabeli zobaczysz wszystkich użytkowników, którzy dodali Ciebie do ulubionych. W koncie Standard użytkownik może zobaczyć wyłącznie liczbę zainteresowanych nim innych użytkowników.
  • Pełne statystyki konta. Konto Premium pozwala na zobaczenie wszystkich ciekawych informacji o koncie. W odróżnieniu od tabeli w koncie Standard pozwala również na sortowanie i grupowanie według wybranego okresu.
Doczytałeś do końca. Zachęcające? Zobacz jeszcze porównanie funkcjonalności konta Standard i konta Premium lub wybierz odpowiedni abonament już teraz.
fotografia cyfrowa

Porównanie opcji dostępnych w kontach Standard i Premium

Dostępne opcjeKonto StandardKonto Premium
ReklamyWyświetlane w całym serwisieBrak reklam.
Wielkość konta 500 kb przestrzeni na zdjęcia na początku. Duże konto, automatycznie dostosowujące się do potrzeb. Ponad 6 Mb na zdjęcia na początek.
Wyróżniony loginBrakPrzy loginie użytkownika może być prezentowana odpowiednia ikonka.
Częstotliwość publikacji zdjęć 3 zdjęcia w ciągu 7 dni. Cześć użytkowników może publikować częściej do 5 zdjęć w okresie. Do 20 zdjęć w ciągu 7 dni, z czego do 10 może być opublikowane w galerii, a pozostałe w portfolio użytkownika.
Ignorowani 1 użytkownik Do 3 użytkowników
Ulubieni 20 ulubionych autorów 50 autorów
20 ulubionych zdjęć 200 zdjęć
Prywatne wiadomości Standardowe ustawienia prywatnych wiadomości. Rozbudowane możliwości zbiorowego kasowania wiadomości, tworzenia folderów oraz opcji sygnalizowania otrzymania wiadomości na pocztę e-mail.
Hosting obrazków Brak Możliwość generowania odpowiednich linków pozwalających prowadzących bezpośrednio do zdjęcia. Umożliwia to wstawianie zdjęć na forach i blogach.
Odwiedzający portfolio Użytkownik widzi liczbę odwiedzających jego portfolio oraz 2 ostatnich odwiedzających. Rozbudowana tabela zawierająca listę wszystkich zarejestrowanych użytkowników, którzy odwiedzili portfolio użytkownika konta Premium.
Kto ma mnie w ulubionych Użytkownik widzi informację ilu użytkowników dodało go do ulubionych. Pełna tabela z listą osób, które dodały do użytkownika konta Premium do ulubionych.
Tabela statystyk konta Tabela zawierająca zbiorcze dane statystyczne. Szczegółowa tabela z danymi o odwiedzających, liczbie wyświetleń, komentarzy, krytyk, ocen z możliwością sortowania.
Powiadomienia na mail o komentarzach i wpisach w pf Maksymalnie 15 powiadomień dziennie Bez ograniczeń. Powiadomienia mogą również być wysyłane w mailu zbiorczym co godzinę.

fotografia cyfrowa