fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
poradnik online - sprzedaż zdjęć w bankach RF
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
PREZES_KGT
fotografia cyfrowa
2008-11-07 08:47:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ciekawa sprawa, uważam że sprzedawać nalezy z głową i zyskiem. ja sprzedaję w zupełni inny sposób:)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2008-11-07 09:59:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to na tych wszystkich portalach wymienionych na stronie można zarobić łącznie 50 -100 USD w miesiącu ......... ale biznes ..... to ja we wrześniu za 42 zdjęcia dostałem więcej niż można na tych portalach przez rok zarobić ..................
fotografia cyfrowa
bartek_chiny
fotografia cyfrowa
2008-11-07 13:51:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale pomidory można sprzedawać tylko w sezonie, a zdjęcia cały czas, ha ha.

To co, że ktoś robi z tego baner, czy reklamę, ważne że się sprzedaje i ma zastosowanie. Chcesz sam robić te banery i reklamy... powodzenia!

Można sprzedawać we wszystkich bankach na raz, albo na wyłączność w jednym.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-11-07 13:54:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja lubię sklejać modele. Również bezsezonowo.
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2008-11-07 14:50:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografix, z ciekawości - co to za zdjęcia i kto je kupil?
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2008-11-07 18:38:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem czy kiedykolwiek zwroci mi się to co włożyłem w to hobby. o kole od roweru nie wspomnę.

mały ten zarobek ale jeśli kogoś to będzie cieszyć, nawet jeden cent, to gra jest warta świeczki.
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2008-11-07 19:28:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ dazz - zdjęcia głównie różnych atrakcji turystycznych z rejonu Warmi i Mazur a także z wyspy Wolin .......... a kto kupił ......... człowiek który zajmuje się zaopatrywaniem w materiały promocyjne zagraniczne biura podróży organizujące wycieczki do Polski .... namiarów niestety nie podam bo i tak konkurencję mam dużą i nieźle muszę się nachodzić żeby to moje zdjęcia brali ..........

@ bartek_chiny - ja zdjęcia sprzedaje cały czas, tylko takie transakcje jak we wrześniu trafiają się nieczęsto, jedna z warszawskich firm prowadzących bank zdjęć też chcieli żebym za ich pośrednictwem sprzedawał, ale po 25 latach pracy w tym zawodzie mam stałych klientów i dobrze mi się z nimi współpracuje ....
fotografia cyfrowa
bartek_chiny
fotografia cyfrowa
2008-11-08 07:25:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mi tam nie przeszkadza, że sprzedaję zdjęcia często, ale z mniejszym zyskiem. Też mi się raz trafiło za 250 PLN, jedno foto w Polsce. Ale tak ogólnie to Polska jest małym rynkiem. Poza tym wiele osób korzysta z darmowych zdjęć, a czasem nawet nielegalnie, łamiąc prawa autorskie. Szukają sobie fotek w Google - Images i pasuje im coś na stronę WWW, biorą. Zamiast marnować tak swoje zdjęcia, wolę je sprzedawać zgodnie z prawem, z zachowaniem praw autorskich i z zyskiem. Jeśli ktoś uważa, że banki mają z tego większe prowizje to ma rację. Ale co z tego? Mam kupić serwer o nieskończonej pojemności, przeglądać tysiące zdjęć do akceptacji, nadzorować działanie serwisu - to też wymaga pieniędzy i dlatego biorą prowizje.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa