fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Dlaczego skasowanie zdjecia nie zwieksza dostępnej przestrzeni na zdjęcia ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
rtok
fotografia cyfrowa
2008-11-13 22:02:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Właśnie to zrobiłem i ... guzik. Dostępna przestrzeń nie zmieniła się. >>Możesz opublikować jeszcze jedno zdjęcie
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2008-11-13 22:10:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeżeli zdjęcie było opublikowane - to nie zwiększa się. Jeżeli było w PF jako prywatne - to błąd skryptu... bo teoretycznie powinna się zwiększyć ;-)
fotografia cyfrowa
rtok
fotografia cyfrowa
2008-11-13 22:17:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Było opublikowane. Rozumiem z tego, że również i tutaj obowiązuje absurdalna zasada przechowywania zdjęć na wieki wieków niezależnie od tego, że teoretycznie zostało skasowane ? Nigdy nie zrozumiem sensu tego pomysłu (chyba tylko dla tzw. celów dowodowych).
No cóż, mówi się trudno.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-11-13 22:30:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rtok, mylisz się. Zdjęcie skasowane przez Autora zostaje fizycznie usunięte z serwera. Ten temat był już wielokrotnie poruszany, na początku istnienia Obiektywnych faktycznie zdjęcie zostawało, ale pod silnym naciskiem użytkowników zostało to już dawno zmienione.

Co oczywiście wcale nie oznacza powiększenia przestrzeni, ani zwrotu limitu tygodniowego. Moim zdaniem zresztą zupełnie słusznie.
fotografia cyfrowa
rtok
fotografia cyfrowa
2008-11-13 22:50:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za informację, nie zauważyłem jej w regulaminie. Jestem tu nowy stąd moje wątpliwości. O ile dobrze zauważyłem, że punkty za skasowane zdjęcia zostają. W sumie więc jest to więc w miarę sprawiedliwe. :)
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2008-12-09 17:23:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A można prosić moderatora o wyzerowanie konta? By przybyło KB
Jeszcze mam pytanie jeżeli moderatoru usunie zdjęcie to może wtedy powinien wrócić KB
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa