fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
dlaczego gdy napiszę komentarz konstruktywny nie mogę ocenić?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-17 15:35:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pokazuje mi się informacja ,że muszę wpisać ileś tam słów do komentarza..... to trochę bez sensu. czy mam się powtórzyć , czy pisać dziesięć razy "pięknie, pięknie,pięknie..." ?
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-17 15:44:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mechanizm na razie jest tak zaprojektowany, żeby niwelował puste skrajne oceny. Przyznaję, że po wpisaniu kk komentarz jest już zbędny ale za zmianę tego zabierzemy się później. Teraz, trzeba te parę sekund wpisywania uzasadnienia przecierpieć :)
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-17 15:53:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to dalej będę się Życzliwie nabijał z tej , przyznasz , niedogodności :) myślę ,że nad tzw "konstruktywnością" komentarzy też trzeba by popracować. wiele z nich ma tyle wspólnego z "konstruktywnością" co ja z FOTOGRAFEM ;)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2006-02-17 16:06:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Życzliwa krytyka przyjęta. Życzliwie piłeczkę odbijam: skoro nie wszystkie krytyki są dla ciebie konstruktywne, dorzuć i Ty swoje 0,03 zł.
Krytyki nie spadają z nieba, piszą je użytkownicy, możesz i Ty.
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-17 16:18:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
smecz! :) jasne :) tyle ,ze ja jestem nie dość ,że absolutnym amatorem, to jeszcze mam dość specyficzne podejście do tego ,co niektórzy nazywają "warsztatem", "techniką" i takie tam... wciąż najważniejsze dla mnie jest to czy czuję dreszcz emocji. podobnie jak przy muzyce, obrazie, filmie, książce.... czy "konstruktywna" opinia może dotyczyć czegoś tak indywidualnego?
fotografia cyfrowa
TUKAN
fotografia cyfrowa
2006-02-17 16:28:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy WY zawsze tak szybko reagujecie ??? :))))) napisalem konstruktywny, dla sprawdzenia oceniłem.... i..... TO DZIAŁA!!!! jak brise ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa