fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Przeniesienie do portfolio
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
gitarista
fotografia cyfrowa
2008-12-03 00:05:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do szanownych moderatorów, oraz do Was drodzy użytkownicy.

Chciałbym zapytać się Was o zdanie. Ponieważ nie należę do osób natychmiast usuwających
swoje zdjęcia po wymoderowaniu ich i przeniesieniu z galerii do portfolio chciałbym, żeby decyzja moderatorów była widoczna dla odwiedzających. Chodzi mi o tekst jak poniżej:

Drogi autorze, to zdjęcie zostało wymoderowane przez co najmniej dwóch moderatorów, którzy niezależnie od siebie uznali, że zdjęcie należy przesunąć z zakładki Galeria. Pomimo to, znajduje się ono dalej w Twoim portfolio i można je komentować i oceniać. Moderatorzy uznali, że w zdjęciu popełniono poniższe błędy:
fotografia cyfrowa
Nieciekawy temat. Szanowny autorze, podstawą w fotografii jest ciekawy i potrafiący zainteresować odbiorcę temat. Czy naprawdę temat tego zdjęcia może wzbudzić emocje w odbiorcach?

Co o tym sądzicie?
W konstruktywnej krytyce. Pomimo, że jest to jak najbardziej konstruktywna krytyka, umieścić tego nie wolno. Wiem, bo sprawdziłem. Usunięto.
Czy nie wydaje Wam się, skoro większość z nas jest tu po to, żeby się czegoś nauczyć (nie liczę tych, którzy już wszystko umieją), że mogłoby to w jakiś sposób pomóc? (w nauczeniu się czegoś)

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-12-03 00:08:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Umknął ci wątek... było juz o tobie ale skasowano wątek dla twojego dobra i innych , uwierz mi... KK to nie miejsce na takie komentarze...
fotografia cyfrowa
,.,.
fotografia cyfrowa
2008-12-03 00:10:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/forum/grupa-9.php
fotografia cyfrowa
gitarista
fotografia cyfrowa
2008-12-03 00:10:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
OK. Dziękuję za opinię.
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-03 13:08:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a które Ci przenieśli?
jeśli te które komentowałem to IMO słusznie
fotografia cyfrowa
gitarista
fotografia cyfrowa
2008-12-04 12:39:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
k_falcman - ja o co innego pytałem. Nie o to czy słusznie czy niesłusznie. Te z katalogu usunięte przez moderatorów.
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-04 14:28:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja uważam że powinna być dodatkowa kategoria, gdzie Ci co zaczynają mogliby wrzucać zdjęcia bez strachu że ich zjedzą lub moderator usunie.
To tak jak literka L na samochodzie nauki jazdy
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-12-04 14:35:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@k_falcman - ciekwy pomysl - taka kategoria "początki"... CHodzi Tobie o to, zeby zdjecia z tej kategori nie byly moderowane, czy o cos jeszcze?? Rozumiem, ze oceniane byly by jak teraz... ;)
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-04 14:40:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
po co oceny?
ktoś kto wrzuca do takiej kategorii z założenia prosi o podpowiedzi co zrobił źle a co dobrze,
czyli na wstępie wiadomo że autor prosi o pomoc a nie chwali się jakie to zaj...ste zdjecie nowym aparatem walnął
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-12-04 14:41:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no ale oceny to mozna już dzis zablokowac ;) Chodzi tylko o to, aby mieli miejsce dyskowe... ale nie wiem, czy zmiany tu nei wymagaly by duzej ingerencji w mechanizm dzialania OB ;)
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-12-04 14:43:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba, ze po prostu beda dużo komentować... i w ten sposob miejce zdobywac.. ale to tylko potwierdza, ze juz dzis tak można.. Zabawan jest to, ze blokowanie ocen wlaczja czesto ci, ktorzy dostalwali by wysokie noty, a poczatkujacy chyba nigdy tego nie robia...
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-04 14:47:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trudno jest się publicznie przyznać że się zaczyna,
najczęściej Ci co zaczynają mają bardzo wysokie mniemanie o swoich zdjęciach :))
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-12-04 14:55:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niby fajny pomysl z tym poczatkujacym , ale tez po co ? napiszesz krytyke , to cie zablokuja :) napiszesz kilka rad , to i tak tego nie uzyja , wiec lepiej nie pisac nic :)
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-04 15:00:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
IMO się mylisz sylwester,
jeśli ktoś świadomie wrzuca do takiej kategorii to nie po to aby potem z tego nie skorzystać, a już na peno nie będą Cię blokować że im coś poradziłeś :)
pytanie tylko czy znajdą się tacy co dobrowolnie będą wrzucać do tej kategorii?
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2008-12-04 15:05:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszak kazdy kto wystawia to z mysla o awansie fotkai na FT ;D
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2008-12-04 15:06:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam pewne podstawy, by sądzić, że wielu początkujących korzysta z porad w kk, i nie tylko nie blokują krytykującego pracę, ale nawet potrafią wyrazić wdzięczność... :) Mam wrażenie, że wszystko zależy od tonu, w jakim utrzymana jest krytyka ;)
fotografia cyfrowa
k_falcman
fotografia cyfrowa
2008-12-04 15:10:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
też tak myślę UncleTom,
myślę także że komentarze i krytyki w tej kategorii będą mniej napastliwe :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2008-12-04 16:38:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oby tak bylo :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa