fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Poczadkujący
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2009-01-15 23:37:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a... tam?
znowu?
ziew...
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-21 19:39:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale znalazłem ciekawy temat nie wiem czemu zaniknął.
Zgadzam się z tym aczkolwiek nie blokował bym skali ocen. Ostatnio widziałem przypadek 15latka ze zdjęciem pt. :"a jakby skoczyła" za co zdobyła 4x-1 ale ktoś dał 4 by wyzerować konto.
Na każdym forum jest adnotacja szeregowy, plutonowy, pułkownik, major albo przechodzień, częsty gość, stały bywalec - czemu nie na obiektywnych tu trzeba zaglądnąć do PF żeby wiedzieć.
Co do pisania skrótami do nowicjusza to jest szczyt bezczelności albo pisanie poczytaj nie podając żadnego tytułu.
Pozdrawiam i pomysłodawcy życzę konta premium free
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:07:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ija -> tu nie jest potrzebna żadna etykietka 'początkujący'.
Każdy kiedyś zaczynał, a jeśli chce dołączyć do tej społeczności, będąc na początku swojej drogi to ostra krytyka może tylko pomóc. Jeśli się ktoś zniechęci oznaczać będzie, że fotografia nie była po prostu jego żywiołem.
Dla chcącego nic trudnego. Skoro dostaje -1 i kompletnie nie wie czemu niech spojrzy w galerię porównując swoje wytwory do najlepszych prac. No taak.. nie chce się. Najlepiej żeby wszystko na tacy wyłożyć...
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:18:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"niech spojrzy w galerię porównując swoje wytwory do najlepszych prac"

Majster -> Na jakiej podstawie począdkujący pozna te najlepsze prace? Na podstawie systemu punktacji i poleceń, który jak się okazuje jest g***o wart?
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:21:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;o)
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:21:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Analizuje ciągle prace innych i jakie dostają komentarze za to ale chodzi mi o ten czasami zawiły język uwieńczony skrótami osobiście chodź na innych forach używam skrótu MZ to tu próbowałem w google odnaleźć co to ma do fotografii .
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:26:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
slawomirek -> wystarczy, że znajdzie w tej galerii zdjęcia, które mu się po prostu podobają.
Przecież chyba każdy jak zaczyna ma ambicje, coś ogląda, chce wyrobić sobie styl. Jeśli nie to uważam, iż to nie jest miejsce dla niego.

Co do zawiłych skrótów, wystarczy po prostu spytać autora komentarza na PW... No taak.. znowu się nie chce.
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:29:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
slawomirek dobrze gadasz jak widzę coś malutkiego na ogromnym zdjęciu i inni się tym zachwycają to ja się pytam czemu, jak dla mnie to jest czysta kartka papieru z wykorzystanym rogiem na jakieś "dwie kreski" a w komentarzach czytam dobry kadr - to jakaś mafia
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:36:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mafia - dobrze powiedziane. Taka mafia ma swoją nazwę, która stosowana jest w piśmiennictwie jako skrót. Ktoś w innym temacie zaproponował słownik terminów...
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:44:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na każdym forum istnieje jakieś TWA i tego się nie uniknie... Jeśli się nie jestem łasym na oceny to będzie nas omijać szerokim łukiem.

Ija chcesz dać nam do zrozumienia, że mamy wpoić Ci, iż Słowacki wielkim poetą był...?
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:54:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Majster -> Zerknij do zakładki "Max" i popatrz co się poleca i ocenia wysoko. Taka nauka wyprowadzi w pole.
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:03:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszedłem na Twój profil i już wszystko zrozumiałem... ;)
Ta frustracja... ;)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:08:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@slawomirek - zamiast odpowiedzi na pytanie w innym wątku, oceniłem Twoją pracę ma "-1" i - oczywiście - dodałem do polecanych. :)))
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:11:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Majster -> Szkoda, że wcześniej nie wszedłeś.
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:14:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ano... Gdybym to zrobił wcześniej nie wchodziłbym w polemikę z Tobą, bowiem w tej sytuacji jest kompletną stratą czasu, a szkoda.
Nie rozumiem tylko dlaczego ktoś kto odchodzi nagle pisze we wszystkich wątkach jak tu źle... Ale cóż... Już było wielu takich 'wielkich odchodzących' ;)
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:14:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx -> Kiedyś byłem za wprowadzeniem "antypoleceń". Coś jak oceny ujemne (-1) :)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:14:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@neojmx polecane przez ciebie zdjęcia, podobnie jak oceny, świadczą tylko o tobie :) i dodam, że, na szczęście, jedno polecenie wiosny nie czyni.
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:18:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Majster -> Hehe, nie myl mnie z Krzysiem, czy jak mu tam bo to inna liga. I nie od dziś to piszę. Na nikogo się nie obrażam - nie odpowiada mi formuła rankingu, więc nie biorę w nim udziału.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:25:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@slawomirku, ignorując przedmówcę, który na siłę, od kilku długich tygodni ubzdurał sobie, że mam chęć z nim gadać i, ze ma jakikolwiek stosunek do jego wypowiedzi, powiem Ci, że byłoby identycznie jak jest. Widzisz, zovera już ignoruje od dłuższego czasu, a on się przykleił do mnie od momentu, jak karnie został usunięty z mojego portalu. Nie może tego przełknąć, że nie wszędzie tolerowane jest takie zachowanie. Zawsze miał wiele do powiedzenia pod pracami innych, często nie były to wypowiedzi dotyczące fot, a personalne, tak jak tutaj. Dlatego uznałem, że portal tylko na tym traci i zamiast czytać co chwilę pw na jego temat od innych userow, po prostu go usunąłem. Teraz mam spokój. Działał podobnie jak tutaj, gdy usuwałem komentarze, on je wciąż wklejał. Tutaj może się to podobać, ale u mnie userzy zadecydowali, że chcą bardziej na tematy fotograficzne rozmawiać, niż czytać, co tez zover ma do powiedzenia o nich.
Tak, że, wracając do zasadniczego tematu - z antypoleceniami i poleceniami, moim zdaniem, i tak nie jest, i nie może być dobrze.
Wszędzie tam, gdzie pojawia się idea rywalizacji, znajda się tacy, dla których tylko to staje się istotą.
fotografia cyfrowa
slawomirek
fotografia cyfrowa
2009-01-21 21:28:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
masakra
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-01-21 22:33:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx :) ta historia urodziła się chyba tylko w twojej głowie, podobnie jak ci 'userzy', polecam dobrego specjalistę :))
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-22 14:42:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Majster nie powiedziałem że się nie chce ale dobrze że tak gadasz bo tyczy się to innych np. neojmx który woli usunąć usera nisz rozwiązać problem. Co do PW to korzystam z tej funkcji nie jest to dla mnie tabu tak samo jak google też używam jeśli ktoś używa nie zrozumiałych terminów, ale lenistwo okazuje sie po stronie tych co piszą skrótami przecież lepiej napisać: pstryk, gniot zamiast przedstawienia chodź jednego problemu widocznego na pracy autora. I jeszcze kopiowanie tekstów pod oceną -1 zauważyłem że teksty są takie same bo niestety wymagane jest parę słów napisać do tego - ale się nie chce (lepiej coś wkleję)
Pozdrawiam nowych i mafiozów
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-01-22 15:11:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ija, nie czytałeś dokładnie, zanim usunąłem tego czy innego usera, było do nich wiele próśb z mojej strony, aby zachowywali się zgodnie z zasadami netykiety i regulaminu. Na każdą z moich proś otrzymywałem niewybredne pw. Nie pisz, że wole usunąć niŻ rozwiązać problem, bo tak nie jest.
Problem, akurat tego usera, został rozwiązany - właśnie rozwiązaniem było usunięcie jego konta, bo wszystkie inne próby porozumienia zawiodły i nie ze strony redakcji.
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-01-22 15:19:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z tego co sobie przypominam, to miałeś wielki problem z komentarzami, które niestety były całkiem inne od twoich :)) i to cała historia, a ty możesz sobie konfabulować dalej :)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-01-22 15:22:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a historia redakcjiFM jest jak z 'folwarku zwierzęcego' znanego autora, nie ma to jak ktoś prosto z 'chlewika' dorwie się do 'włądzy' :) polecam lekturę :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa