fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"Spiryt - duch miasta" / "Sin city"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-01-20 10:40:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co sądzicie o takich filmach, nie chodzi mi oczywiście o fabułę a o walory "graficzne" zdjęć
Ostatnio byłem na Spiryt..... i powiem wam że pod względem fabuły to wole reklamy skoku stefczyka, ale grafika, dopracowanie kadru .....mistrzostwo światowej klasy.
W żadnym filmie nie widziałem tak dopracowanych , czystych kadrów. Każde ujęcie idealne, obojętnie czy pokazywali scenę strzelaniny , czy środek miasta.
0 zbędnych szczegółów, cały film utrzymany w tri-tonowej atmosferze, najważniejsze elementy podkreślane na czerwono.

Jeszcze raz tylko przypomnę że pomijam fabule ponieważ od niej mniej skomplikowane może być już tylko dłubanie w nosie. Połowa ( jeżeli nie 90% ) widzów opuszcza sale kinową po pierwszych 30 minutach.

Oglądaliście, macie jakieś przemyślenia ?

P.S. Zapomniałem napisać o dialogach w filmie - bardziej inteligentne rozmowy prowadzę z moją 7 letnią chrześnicą, powiem więcej - dialogów z filmu Rocky-Stallone nauczyłby się w 5 minut. Przy tym filmie rozmowy z Rambo III to nieomalże dzieło Shakespeare-a.
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-01-20 10:50:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak spiryt to tylko krajowy- 98% i wali dobrze w potylice.

sorki, ale nie mogłem się powstrzymać :)
fotografia cyfrowa
dazz
fotografia cyfrowa
2009-01-20 11:10:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja ostatnio obejrzałem bajkę, no może film familijny, The Fox and The Kid - niesamowite zdjęcia, jeśli kogoś pociąga fotografia przyrodnicza to szczerze polecam.
fotografia cyfrowa
Jergus
fotografia cyfrowa
2009-01-20 12:08:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja Sn cty znam pod nazwa Miasto grzechu, a co do kadrów to przecież film insprowany najleszymi komksami i jest monochroatyczny z tego co pamietam wec to chyba nie geniusz wykonawcy lecz po rosu styl komiksowy(wiekszość filmu to chyba grafika)
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-01-20 12:15:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zgadzam się, ale film to nie komiks, sceny się kręci a nie rysuje, jak można nakręcić scenę walki 100 komandosów w centrum miasta tak żeby kadry były czyściutkie, po prostu idealne - ano to już geniusz reżysera i gościa od zdjęć. Wiem że większość scen nabiera swojego charakteru w postprocesingu ale mimo wszystko w gęstwinie filmów gdzie dużo się dzieje a niewiele widać te filmy wybitnie się wyróżniają.
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-01-20 15:02:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w dużych produkcjach kadry najpierw się rysuje :) czego można sobie życzyć też w małych produkcjach na ob :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa