fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
peny do czyszczenia matrycy
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-21 19:45:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może mi ktoś doradzić na temat czyszczeni matrycy instrukcja z tym odwołuje do serwisu tu w sklepie można kupić pena (taki kawałek trójkątnego materiału na gumowym uchwycie). Stosował ktoś coś takiego kiedyś? Zaznaczam że gruszka nie pomogła na dwie plamki osunęła same pyłki.
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-21 19:48:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam ten cały sensorklear czy jak to się tam zwie. Jestem zadowolony. Matryca cała, czysta i nieporysowana ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2009-01-21 19:55:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miałem sensorklear ale nijak nie udało mi się wyczyścić. Zagoniłem syfy do rogów i stamtąd juz sensor klearem się nie udało wydostać. A wszystko przez to ze za grube ma to coś prowadzenie. Kupłem zestaw do czyszczenia na mokro i szafa gra ;)
sensor kleara nie polecam
fotografia cyfrowa
Majster
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:08:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może ja po prostu jeszcze nie miałem tak dużych syfów, jednakże póki co sensorklear, potem grucha i efekt zawsze zadowalający.
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:09:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a jak nazywa się ten zestaw na mokro
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-21 20:13:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mnie to wygląda raczej nie plamki wnioskując po zdjęciu bo pyłki to raczej czarne kropki a tu są kuliste przebarwieni
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-01-21 22:40:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słuchaj ja proponuje chuch... i na patyczku do ucha nawinąć jałową szmatkę mieką i taka co ona na pewno nie pozostawi puszka żadnego... Pstrykam ja dla pewnosci kilka razy prezed uzyciem i tak, najpierw gruszka i wyczyscic wszystko w około... Czyli nie matryce a całe wnetrze... bo jak cos tam bedzie wreszcie trafi na matryce... Rob to przy dziennym świetle lepiej widać takie badziewia i delikatnie ale to nie jest nie wiadomo co wiec jak uzyjesz miekkiej szmatki nie porysuje sie... ;) Na 1000% i jak z srodka wszystkio zniknie bierzesz sie za matryczke chuch i scierasz te zapewne tluste plamki a pozniej na sucho jedziesz pozbywasz soie pylkow i gra... Ps jakie to duze jest? Masz link na fote...? Dobrze zrobić na niebie na max przesłonie 32 np i wszystko wyjdzie...
fotografia cyfrowa
ija
fotografia cyfrowa
2009-01-21 23:06:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu jest link do zdjęcia w ścianę f36 30s i powiększ
A można zapytać czym nawilżyć jeśli by na sucho nie chciało zejść
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2009-01-22 06:40:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
na mokro to chyba sensorbrush się nazywało
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-01-22 07:56:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5310

spraw sobie green clean
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa