fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Odp: dla raidera...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 17:02:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jednak odpowiem Ci na to co napisałeś w krytyce do zdjęcia etisa- bo Cię lubię.

1. program graficzny to jakiś pomysł, wizja czasami nawet senna, coś co powoduje w widzach odrealnienie choćby na moment, a nie ratowanie zdjęcia pędzlami fotoszopa...
proponuję zmienić kategorie - Programy graficzne na fotoszopowanki i wtedy będzie OK.

2. Jesteś strasznie oburzony, że wymoderowano to zdjęcie- a co powiesz tym którzy jednak ocenili je na zero, który obóz jak to nazwałeś miał rację ?

3. wątek pt: Chełmoński na obiektywnych nie miał na celu walki z etisem, a raczej miał zobrazować co się dzieje wokół niego jaką krzywdę robi sobie i swojej grupie vide ostatnie zdjęcia Jakuba600.
sam autor szasta 4 na lewo i prawo i czasem nawet uda mu się trafić pod dobre, warte tej 4 zdjęcie.

4. co do wystawiania ciągle tych samych zdjęć, poniekąd masz racje, ale dobrych zdjęć nie robi się hurtem ( jak niektórzy )
poza tym za każdym razem mam do nich inne komentarze ( w zależności od tego kto jest w danej chwili zalogowany )
zima i ciągła praca nie sprzyja wenie twórczej, ale niedługo będę w Egipcie to coś pofocę, zdjęcia egzotyczne mają tu powodzenie...


5. ostatnio przed skasowaniem PF, wstawiłem kilkadziesiąt nowości i jakoś pod żadnym z nich Cię nie widziałem, może dlatego, że ja Cię nie odwiedzam, a pamiętasz- kiedyś było inaczej...


6. mam nadzieję , że nie zniknie ten wątek chociaż do Twojej odpowiedzi...



pozdrawiam wszystkich i miłego wieczoru życzę



serducho
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-01 17:32:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiesz-corazon-to taki zaczatek TWA,ja to smiesznie odbieram. Pozdr............
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 17:37:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dworek: nie za bardzo rozumiem, jakiego TWA ? to tylko odpowiedź na pytania zadane w krytyce...myślisz że mogę być drugim etisem ?
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-01 17:53:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stary,ja nie mysle,wstawiam zdjecia,i sie ciesze,jak sie podobaja. Pozdr.......
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 17:54:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to po co piszesz o TWA ?
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2009-03-01 17:56:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
żal ;)
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-01 17:57:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a tak jakos punk 5 Twojej wypowiedzi mnie taka mysl nadal. Pozdr..................
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 18:02:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ano widzisz, to jest tak, kiedyś częściej się odwiedzaliśmy, ale niech raider poświadczy, że nie wszystkie moje komentarze wobec jego zdjęć były pochlebne...a niektóre ciężko gorzkie ale dzięki temu wyrósł na porządnego chłopaka..:-)
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-01 18:09:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chodzi o co innego,ja nie mam cienia watpliwosci,ze jest inaczej,ale fakty..wiesz, jak to kto widzi..podobnie jak w prezentowanych fotografiach(oczywiscie,ogolnie,nie tylko Twoich). Pozdr..........
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-03-01 18:21:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"5. ostatnio przed skasowaniem PF, wstawiłem kilkadziesiąt nowości i jakoś pod żadnym z nich Cię nie widziałem, może dlatego, że ja Cię nie odwiedzam, a pamiętasz- kiedyś było inaczej..."
Po przeczytaniu tego mam łzy w oczach. :)))
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 18:25:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja też...fakt trochę źle to sformułowałem...:-)
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-01 18:26:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ano widzisz,tak to idzie,tu, na OB ,trzeba bardziej uwazac na to, co sie powie,jak w sadzie. Pozdr...........
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 18:39:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx: no widzisz, rzuciłem raidera to mnie w krytyce obsmarował...:-) niewierny
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2009-03-01 18:45:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
żal ^n
fotografia cyfrowa
dworek
fotografia cyfrowa
2009-03-01 18:56:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
-roa- Ty tu za placzke robisz?,czy po wizycie u dentysty?. Pozdr.............
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 19:07:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z reguły w takich przypadkach, roa nie mając nic ciekawego do napisania, robi jako przerywnik pomiędzy postami
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2009-03-01 19:08:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
żal ze znów kolega corazon ma problem. Żal ^ n+m
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 19:09:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja nie mam znów, tylko cały czas...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2009-03-01 19:18:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tym bardziej żal ^ oo ;)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 20:00:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no cóż z powodu braku potwierdzenia raidera, że przeczytał moją odpowiedź idę spać, poza tym wyłączyli mi prąd więc po ciemku nie za bardzo widzę...:-)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-03-01 20:04:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
[*] masz swieczke:P
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-01 20:07:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takie świeczki to się umarlakom posyła...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-03-01 20:09:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
innej nie mam pod reka:P
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2009-03-01 22:37:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drogi Corazonie,

Cieszę się, że mi tak ładnie mi odpisałeś, bo w mojej krytyce pod zdjęciem Etisa starałem się żeby Cię nie urazić... bo też Cię... hmm... szanuję... (czułości zostawmy sobie na priva).

Przykro mi, że już poszedłeś spać, ale pogodę mieliśmy dzisiaj piękną i nie śpieszyło mi się do domu...

A odpowiadając na Twoje punkty:

1. Twoja definicja kategorii Progarmy graficzne kojarzy mi się bardziej z Abstrakcją... ale pamiętaj, że poruszamy tutaj temat wymoderowania określonego zdjęcia, a nie wnikamy w definicje kategorii... nawet gdyby Etis zamieścił to zdjęcie w kategorii Pozostałe zdjęcia, nie sądzę żebyś zmienił zdanie na jego temat, prawda? i ponownie przypomnę, że w tej kategorii można znaleźć wiele zdjęć, które były "ratowane" pędzlami Photoshopa, a nie było wokół nich tyle krzyku i wciąż wiszą w galerii...

2. Jestem oburzony, że wymoderowano zdjęcie nie ze względu na jego wątpliwą wartość artystyczną, ale ze względu na autora, oceniających i ich wysokie oceny oraz polecenia, przez co zdjęcie znalazło się w VP... tym, którzy ocenili zdjęcie na zero nie mam nic do powiedzenia... ja sam postawiłbym pewnie albo zero albo jeden... nie osądzam żadnej ze stron... nadal jednak uważam, że nie było powodów do moderacji...

3. To jak Etis i "jego grupa" oceniają zdjęcia jest faktycznie smutne i poświęcono już temu nie jedną dyskusję... obawiam się jednak, że znalezienie "lekarstwa" na takie zachowanie nie będzie proste, bo przecież oceny są kwestią gustu... i ani Twój wątek ani wymoderowanie tego jednego zdjęcia nie zmieni sposobu w jaki dane osoby oceniają... mam wręcz wrażenie, że im więcej się o tym krzyczy, tym więcej czwórek stawianych jest na złość, choćby na złość Corazonowi... i znowu, Twoja odpowiedź nie tłumaczy faktu usunięcia zdjęcia Etisa...

4. Czekam niecierpliwie na foty z Egiptu... i na pocztówkę... ;)

5. Tu już całkiem odbiegliśmy od tematu głównego... nie gniewaj się, że tak Cię zaniedbałem... ;( przez jakiś czas dałem sobie spokój z OB i chyba dzięki temu nabrałem większego dystansu do tego co się tu dzieje... a jeśli chodzi o Twoje kasowanie PF to już chyba mało kto jest w stanie za Toba nadążyć...

6. Jak widać wątek nie zniknął... a przecież Etis mógł go z zemsty zgłosić do moderacji, nie?

Pozdrawiam również... śpij dobrze ;)
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2009-03-01 22:38:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za udomowieniem wszyskich internetowych zwierząt z darmowym wjazdem do koryta.i wtedy pasem po dupie z właściwą obiektywnością jej wielkości.

bzdura, ale nie, ktoś przed chwilą mówił prawdę.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa