fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Eizo S1921 SH - 19" SlimEdge czy Eizo S1932 SH - 19" SlimEdge oto jest pytanie...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
arekzak
fotografia cyfrowa
2009-03-16 21:09:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Który z tych monitorów wybrać? mam zamiar uczyć się obróbki zdjęć.A może jakieś inne warte polecenia?
fotografia cyfrowa
sh
fotografia cyfrowa
2009-03-16 23:23:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Seria EIZO ColourEdge jest dedykowana dla prac graficznych ale są dosyć drogie, SlimEdge jest z ''niższej półki'' ale za to tanie - wybór zależy od możliwości finansowych. Więcej informacji m.in.; http://shop.colourconfidence.com/section.php?xSec=10272&jssCart=53ee9db7e6702b63252ef6c64da34961
fotografia cyfrowa
arekzak
fotografia cyfrowa
2009-03-16 23:56:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dzięki sh.
colourconfidence.com sprawdziłem ale parametry jeszcze do mnie nie mówią za wiele-brak wiedzy i doświadczenia.
fotografia cyfrowa
Xentek
fotografia cyfrowa
2009-03-17 08:37:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja bym szukał czegoś wiekszego niz 19" np. 24" (panorame) a wybor modelu Eizo zostawiam Twojemu budzetowi - a monitor i tak bedzie trzeba skalibrowac ;)
fotografia cyfrowa
arekzak
fotografia cyfrowa
2009-03-22 11:04:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lczyłem, że uzyskam jakąs pomoc i wskazówki ale widze że to nie tutaj-niestety.
fotografia cyfrowa
mooha
fotografia cyfrowa
2009-03-22 11:08:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przecież dostałeś 2 odpowiedzi, na co więcej liczyłeś? Myślałeś, że ktoś ci pożyczy te monitory i sobie je sprawdzisz? :P
fotografia cyfrowa
irasek
fotografia cyfrowa
2009-03-22 12:42:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z zakupem monitora jest tak jak zakupem aparatu czy obiektywów - pierwsze pytanie "do czego", drugie "jaki budżet" ? Potem możemy rozmawiać o tym "który jest lepszy i który wybrać". Lepszy jest porsche carrera czy renault magnum albo koparka caterpilara - w sumie wszystkie jeżdżą :)))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa