fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"Wywód jest temu"
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:01:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hough! :-)
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:01:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uff, w końcu ktoś powiedział mi kim jestem...:-)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:16:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nawet realne społeczności oparte są na TWA, a co dopiero wirtualne.... na szczęście przed dewaluacją wartości, i upadkiem w marność, każdą społeczność chroni rada starszych :) 36 sprawiedliwych czuwa nad tym, bez względu na jakiekolwiek TWA, żeby nigdy 4 którą dostają prace Kalui, nie były tą samą 4, którą dostaje etis :) i żadne TWA etisa i ireny_julii nic tu nie pomoże, pomoże im tylko robienie lepszych (ciekawszych) zdjęć, to czasami jest niemożliwe, bo przecież nikt siebie samego nie przeskoczy, może najwyżej zrozumieć swoje słabości :) i jaki z tego wniosek... że TWA też są na 4 i -1. i TWA tych TWA też są na 4 i -1 i tak w nieskończoność :) i to wszystko się sumuje. jednym słowem 4 dla etisa z TWA na -7, nie jest 4 z TWA na +15 :) ale o tym nie wie tylko 36 sprawiedliwych :)) a cyfrowy kwadrat (przycięty w PS'ie) nie jest tym samym co kwadrat z analoga... :) (mam nadzieję, że nie skomplikowałem wam za nadto)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:18:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
*mała errata... zamiast 'ale o ty nie wie'.. ma być 'ale o tym wie'... tylko 36 sprawiedliwych (a dalej) i ci którzy należą do ich TWA :)) itd...
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:27:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wracając do wywodu na początku przygody z OB myślałem że gdyby wszyscy jak leci wstawiali tu foty anonimowo to uniknął by TWA ale nie dawno pojawił się anonimowe zdjęcie kotka i ktoś przyłożył 5 i to z ciekawym komentarzem na temat TWA.
Jak dobrze że mnie to wszystko bawi. Fakt że na początku myślałem że się tu czegoś nauczę ale jak sam sobie nie pomożesz to nikt ci nie pomoże i tak sam sobie czytam książki a zdjęcia i tak umieszczam same stare kiedy to o fotografij kompletnie nic nie wiedziałem. A teraz to tak coś wrzucę by pogadać, pożartować, pośmiać. Jak czasem coś mądrego przeczytam tu to staram się po eksperymentować - szkoda tylko że 2kb a komentarz bo niektórzy piszą żeby pisać.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:31:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam pytanie?
czy uważacie ,że gdyby nie było na OB jakiegokolwiek systemu punktacji TWA nadal byłoby tak często poruszanym tu tematem?
czy uważacie ,że gdyby nie było systemu ocen portal cieszylby się nadal taką aktywnością?
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:36:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TWA to zjawisko psychologiczne - stare jak ludzkość i nieuniknione jak już to tutaj powiedziano
myślę że w ogóle za duże znaczenie przykładamy do cyferek - gdyby ich nie było - i tak miałyby miejsce te same zjawiska - odwety, słodzenie itp
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:38:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70_: myślę , że byłoby mniejsze lizusostwo, bo jednak ocena to ocena.
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2009-03-20 15:43:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cyferki w dzisiejszych czasach mają duże znaczeni przecież każdy liczy kasę i każdy chce mieć jej jak najwięcej. Właściwie to chyba zły przykład kiedyś liczyli kto ile hektarów pola posiadał itp itd
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-03-20 16:09:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
albo ile krów... albo ile żon ;-)
i tutaj przypomniała mi się taka historia...
Jak byłam w Egipcie poznałam młodego człowieka i w rozmowie wypytywałam go o lokalne zwyczaje bo bardzo mnie interesowała odmienność kulturowa. Zapytałam go czy to prawda że Egipcjanie mogą mieć 4 żony? "Oczywiście - odpowiedział z dumą. A Twój tata też ma 4 żony?... "No coś Ty - mama by go zabiła!"
fotografia cyfrowa
gerwazy24
fotografia cyfrowa
2009-03-20 16:45:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Despotka ta Twoja mama. Tata lekko nie ma, współczuję.)
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-03-20 17:14:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a propos tytułu wątku, tak mi się przypominało http://www.miron.art.pl/wiersz,62.htm :)
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-03-20 20:04:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Całkiem dobrze ci się skojarzyło, Miron rządzi :o)
fotografia cyfrowa
HotelCostes
fotografia cyfrowa
2009-03-20 20:21:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to i ja poczytalam,dobry tekst Afro,a Mana to juz nie jest ;)) ona jest juz Twoja prawa raczka :))
No zartuje sobie oczywiscie....dodam,ze weszlam na Ob z czystej ciekawosci,po zlych doswiadczeniach z poprzedniego portalu,
wierzac,ze moze TUTAj uslysze madre slowa,konstruktywne rady jakich tam nie uslyszalam.....
Po 2-och dniach sie rozczarowalam,"wyczailam" atmosfere na OB,zniesmaczylam sie troche.......na powitanie dostalam kubel zimnej wody,bo powiedzialam
pod zdjeciem jednego MISZCZA,ze zdjecie mi sie kompletnie nie podoba....uslyszalam,ze musze "dorosnac"heee.....wyluzowalam,polozylam uszy.........:))
od dzis omijam go szerokim lukiem......chcialam stad odejsc,stwierdzilam a po co mi to?
sa w moim zyciu wazniejsze sprawy na ktorych sie powinnam koncentrowac.....bylam bliska odejscia,ale jakos lubie tu byc...

oceniam po swojemu,szczerze...do TWA jeszcze mnie nikt nie przyjal....:))) heheh
krytyki mnie ani ziebia,ani grzeja,nie obrazam sie....i nie chce na sile fotografowac,mysle ,ze tu powtorze co Gerwazy24 napisal,ze ten caly ped za fotopokazaniem sie nie jest wazny i moze byc zgubny....bo kazdy chce swoja fotka przebic drugiego,zrobic lepszy pstryk,a w rzeczywistosci nie kazdy z nas moze byc fotografem,wielu z nas sie to nie uda i czas sie z tym pogodzic i podchodzic realnie do tematu........

A dzisiaj jestem wciaz na OB i tutaj cytuje Mane:"Jestem tutaj ponieważ każdego dnia odkrywam zdjęcia które dostarczają mi emocji "a ja juz do nich dopowiadam swoja opowiesc............

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2009-03-20 22:16:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie udzielam się zbytnio towarzysko, siedzę z boku. Mam małe TWA czyli tych w "ulubionych" i tych, co zachodzą regularnie do mnie. Najlepiej to chyba, jak śpiewał klasyk - "Róbmy swoje".
Na każdym portalu jest jakiś mniejszy lub większy syf. NIE DO UNIKNIĘCIA. A gdzieś łechtać ego lub zbierać joby trza... ;)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa