fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Co sądzicie o oparacie Fujifilm FinePix S100 FS
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2009-05-09 01:29:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co sądzicie o tym wypasionym aparacie kompaktowym (prawie hybryda) czy ktoś ma w swoim Pf foty wykonane tym aparatem?
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2009-05-09 10:02:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

Wpisałam w wyszukiwarce typ , znalazłam jakieś forum zachwalające ten aparat, zwłaszcza wyostrzanie, a ja mając to w ręku trochę się rozczarowałam. Mianowicie nie wiem czy to akurat ten egzemplarz, ale póki oglądam na LCD aparatu jest świetnie. Z kolei na ekranie PC obraz zwłaszcza tak wychwalane makro wcale nie jest ostre. I mam dylemat czy to wina tego egzemplarza czy wszystkie tak mają. Byłabym wdzięczna za odzew :)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-05-09 10:06:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli liczysz na to, że aparat będzie ostrzył, kadrował i gotował, to żaden Ci nie spasuje. :)
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2009-05-09 10:27:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale prosiłabym bez ironii, a o radę.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-05-09 10:35:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To nie jest ironia - poczytaj o tym, w jaki sposób aparat mierzy ostrość i zrozumiesz, o czym piszę.
Z całym szacunkiem,
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-05-09 10:40:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=7225 - tu masz testy wspomnianego modelu.
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2009-05-09 10:44:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czytałam, ale powtarzam na aparacie LCD jest idealnie,( po powiększeniu obrazu także, a na kompie nie, wiec nie wiem czy wina tego aparatu czy może ekranu monitora. Bo jakośc obrazu jest inna. I jeśli aparat przekłamuje w wyostrzeniu to nie mam gwarancji dobrego ustawienia ostrości.
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2009-05-09 10:47:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki :)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-05-09 10:57:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
We wspomnianym teście jest opisane ostrzenie aparatu, w googlach znajdziesz, jak zrobić testy ostrości. Wtedy dowiesz się, czy wina jest po Twojej stronie, czy aparatu.
Zauważ także, to też nie jest ironia, że ekran LCD jest delikatnie mniejszy od pliku źródłowego. :)
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2009-05-09 16:19:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sorki ,że znowu marudzę alem nie profesjonalista. D... pół dnia straciłam i nie znalazłam jak zrobić testy, póki co to pobawiłam( aż mi sie akumulator wyczerpał) na ustawieniach ręcznych i dochodzę do wniosku ze jednak coś z ostrością jest nie tak - zmiękcza zbyt.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa