fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konstruktywna Krytyka...ocena (do Admina)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
dragoon
fotografia cyfrowa
2009-06-14 17:34:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wydaje mi sie ze jest niejasno sprecyzowana....
nowi czlonkowie [jak ja] czytajac KK i chcac sie zgodzic lub nie, staja przed dylematem dac '' - '' czy '' + ''...?
bo '' - '' najczesciej kojarzy sie z czyms 'kiepskim', a '' + '' z dobrym...

mialem problem czytajac czyjas KK, ..dac + czy - ....
i zeby nie zrobic bledu, musialem zajrzec do FAQ's...
ale wydaje mi sie ze czesto nowi czlonkowie grupy daja '' - '' w KK myslac ze oceniaja fotke negatywnie, gdzie w rzeczywistosci wychodzi na to, ze sie nie zgadzaja z KK...
mysle ze lepiej byloby gdyby byly dwie mozliwosci pod KK, ''zgadzam sie'' i ''nie zgadzam sie'' (lub cos podobnego..)
pozdrawiam...
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2009-06-14 17:42:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TO już lepiej zrobić 3 opcje: zgadzam się (punkty), nie zgadzam się(bez punktów), słaba kk (punkty ujemne). Wtedy można by zredukowć zjawisko pseudo krytyk, którymi niektórzy chca dobić do 200 pkt.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-06-14 17:53:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może zdrowiej by było przeczytać w opisie portalu, czym jest KK, jakią pełni rolę, czym się różni od komentarza i że nie trzeba koniecznie się z nią zgadzać, by uznać ją za dobrą? Mniej by było nieporozumień i kwękań. Po prostu: przeczytać, a nie robić "jak mi się wydaje".
fotografia cyfrowa
EPHMOC
fotografia cyfrowa
2009-06-14 17:55:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa ma 100% racji. Ja mam inny pomysł - przy zapisywaniu każdy user musiłby zdac test ze znajomości regulaminu a zwłaszcza zasad oceniania i publikacji zdjęć! ;o)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa