fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pentax K7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-06-26 22:11:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co myślicie o nowej lustrzance Pentaxa...? http://www.zdziechowiak.pl/?p=29 np ;)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-06-26 22:23:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że kolejne urządzenie do perfidnego wykorzystania. ;)
Więcej napiszę jak tylko będę miał okazję mieć go w ręce. Na podstawie czyichś doświadczeń nie będę się opierał. :)


fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-06-26 22:27:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sepa Ty to tajk zawsze znowu spać nie możesz i tu na Pentaxach sie nie znasz ale dokuczać to lubisz :PPPPP
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-06-26 22:52:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rafi083 - jak tylko ryknąłem po wyjściu z...(pamięci cesarskim brzuchom)...cierpię na bezsenność. ;)

Znam się. Raz zakupiłem Kdyszkę i po dwóch miechach opchnąłem ją dalej. Czyli się znam. ;)

A poważnie - Pentaki to dobry sprzęt i spodziewam się, że model podany przez Ciebie również takim jest, ale...
...cóż rzec, gdy mozna o nim tylko przecztać. :/
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-06-26 23:19:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie... :(( Bym nie musiał zmieniać obiektywów.. :)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2009-06-27 10:40:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jak poprawia celnosc i szybkosc AF to juz nic wiecej jak dla mnie nie trzeba. jak nie to chyba sie przesiade...
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-06-27 11:12:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podobno AF bedzie świetny... Dla mnie bardzo wazne jest iso i szumy przy 800 i 1600 zeby były do przejscia... Pomiar punktowy af moglby być zmniejszony... Bo teraz to nie wiem jak jest ;)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2009-06-27 11:14:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rafi wszystko wyjdzie jak w lapy dostana go uzytkownicy, take beta testy to mnie nie przekonuja, choc dobrze ze chwala. AF i cicha praca, hmm...bajka. zobaczymy.
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-06-27 11:27:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja oczekuje ze dorówna D700 ;) w tescie fotopolis ;P Mnei jakość na rawach interesuje jpg moga być obojetne nawet kosztem dobrego rawa moze ich nie być ;) Nie wiem jak z szybkością seryjną ale migawka przyspiesza do 1/8000s bo tu mi czasem brakowało tego mimo wszystko.. I iso wyciągniete na zew.. :D Luca powiedz mi jest jakas blokada expo.. Nie chodzi mi o af bo powiedzmy mam kogoś z boku kadru.. Ja uzywam przesłony a czas sie dostosowuje i pomiaru punktowego af i matrycowego swiatło.. I tera biore srodkiem na goscia af... i przesowa m aparat w lewo ale swiatło mi calyczas sie zmienia a mnei tylko gosc obchodzi.. I tam chcialbym zablokowac calosc da sie tak...?
fotografia cyfrowa
ederlezi
fotografia cyfrowa
2009-06-28 07:54:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rafi , jesli to o co pytasz jest tak oczywiste jak mi sie wydaje , to poszukaj z tylu aparatu napisu AE-L , i tam masz taki przycisk oraz symbol kluczyka.
fotografia cyfrowa
ederlezi
fotografia cyfrowa
2009-06-28 08:06:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rafi, w sumie to sobie uświadomiłem , że ja tej blokady ekspozycji to praktycznie nigdy nie używam. W trybie manualnym aparatu świetnie sprawdza się ten zielony przycisk koło spustu migawki, dobiera automatycznie czas do ustawionej przesłony i iso w trybie M , jeśli znasz ten patent to spoko , ale jeśli nie znasz , to polecam spróbować. Mi wyjątkowo to rozwiązanie odpowiada.
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2009-07-04 14:24:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.optyczne.pl/2008-nowość-Prezentacja_pentax_K-7_z_Fotozakupy.pl.html
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa