fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Proszę o pomoc. Samsung NV10- karta pamięci
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marecheck
fotografia cyfrowa
2009-07-21 17:50:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam,
Mam problem z moim samsungiem NV10. Polega on na tym, ze jak zrobię zdjęcie to piszę "przetwarzanie" i zdjęcie się nie zapisuje i aparat się wyłącza. Dodam, ze raz robi zdjecie i je zapisze a później 10 razy pod rząd nie zapisuje tylko wyłącza aparat.Zauwazylem tez, ze dzieje sie tylko wtedy gdy uzywam lampy blyskowej.Gdy robie zdjecie bez lampy to nie ma zadnego problemu i zapisuje na karcie, a gdy robie zdjecie z lampą to po zrobieniu zdjecia wylacza mi aparat zaraz po zrobieniu zdjecia i nie zapisuje go. Jest to do naprawienia?Mial ktos kiedys cos podobnego? Nie mam bladego pojecia co to moze byc. Sprawadzalem na dwóch kartach pamięci i dzieje się to samo. Natomiast kiedy wyciągne karte pamięci i zapisuje zdjecia na pamięci aparatu to tego problemu nie ma. Prosze o pomoc bo juz nie mam pojecia co moze byc.
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2009-07-22 00:13:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy z kartami świeżo po formacie tez się tak dzieje??
fotografia cyfrowa
marecheck
fotografia cyfrowa
2009-07-22 09:07:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, dzieje sie tak za kazdym razie. Po formacie karty i po resecie aparatu.
fotografia cyfrowa
rafcio
fotografia cyfrowa
2009-07-22 16:26:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmm chciałem wskazać na kartę, ale widze, ze już to sprawdziłeś. ale bez karty problem nie występuje? może warto sprawdzić trzecią ? od znajomego albo coś ... Pzdr
fotografia cyfrowa
marecheck
fotografia cyfrowa
2009-07-23 16:48:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sprawdzalem na dwóch. Karty sa dobre na pewno bo raz na jakis czas zapisuje na karcie. A jak sie robi zdjecie bez lampy blyskowej to zapisuje za kazdym razem na karcie i sie nie wylącza.
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2009-07-23 16:52:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bateria- lampa wyczerpuje baterie powodując chwilowy spadek napięcia podczas ładowania kondensatora i wyłączenie aparatu. Ewentualnie kondensator jest walnięty.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa