fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-07-28 22:02:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lightman -> Jest jeszcze jeden aspekt sprawy godzenia się na wspomnianą przez sepę tandetę lub nie. Ty - odpuszczasz. Inni mogą, jak McMurphy (ten z lotu nad kukułczym...), powiedzieć sobie: "ale przynajmniej próbowałem". To bardzo fajne uczucie. ;o)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-07-28 22:07:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja na tandetę mogę godzić się na naszej klasie lub na jakimś portaliku cykamse.pl, ale nie na portalu tematycznym.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-07-28 22:09:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
true - neojmx - zwalczać należy. skoro ma się do tego prawo. jeśli nie ma sensu zwalczać, to tym bardziej godzić się.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-07-28 22:11:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale ja nie twierdzę, że należy zwalczać, bo ktoś kto dzisiaj robi tandetę, jutro może stać się świadomym twórcą. Kwetsia tylko w tym, kto kogo chce na swoja stronę przeciągnąć i komu to się uda. :)))
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-07-28 22:16:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx - wróć do swojego posta z drugiego topicu. świadomość.
ktoś może to robić nieświadomie. rozbudowywać tandetę.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-07-28 22:17:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
trzeba to zwalaczać. choćby dlatego, że ambitny poziom został przez tandetę zwalczony (for a while).
fotografia cyfrowa
gerwazy24
fotografia cyfrowa
2009-07-28 23:30:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ambitni, sami zwalczają ambitny poziom. Ja to nazywam netowym kurestw.m. Polega on na wlepieniu np 4 pod dobrą fotką, bez słowa komentarza. Taka fotka ginie. Druga metoda to tzw ślepaka, cwana gapa nie widzi zupełnie fotki. Całe szczeście, że kurest.o ma krótkie nogi i na dłuższą metę, mało przydatne.))))
fotografia cyfrowa
lightman
fotografia cyfrowa
2009-07-28 23:35:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak już napisałem wowa i separatysta,mam taką a nie inną osobowość,która z natury swej nie jest wojownicza.Tak jak w prawdziwym życiu nie szukam wojen i nie staram się naprawiać życia,tak tym bardziej w tym wirtualnym.

Nie znaczy,że godzę się tutaj na tzw.trzeci sort i oczywiście wolałbym aby go tutaj nie było (przynajmniej w takich ilościach ),nie mam jednak po prostu ani chęci ani siły by z tym walczyć.Moją jedyną walką jest jest omijanie takich dzieł szerokim łukiem ale to też nie znaczy,że każdą fotę którą mijam uważam za słabą - nie komentuję też fot,których tematyka mnie nie interesuje,tych niepoprawnych politycznie a czasem też nie czuję się zachęcony mini i jej po prostu nie otwieram.

Jak już powiedziałem wcześniej - bardzo doceniam i szanuję tych,którzy zwalczają prawdziwą tandetę ale nie przeciwny obóz - jest ich garstka i za to należy im się medal.

Róbmy swoje!
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-07-29 00:39:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-07-28 22:16:32

Ja w niektórych przypadkach tej zasadzie hołduję: Cum larvis luctari non debet. :)
fotografia cyfrowa
Achaj
fotografia cyfrowa
2009-07-29 09:05:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kolego mooha.. to na nic ! wierz mi.. to na nic
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa