fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
10 przykazań w...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-08-29 12:28:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zarzuć zatemhipokryzję i skorzystaj z w/w.
fotografia cyfrowa
mimosa
fotografia cyfrowa
2009-08-29 12:30:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
więc czym charakteryzuje się dobry fotoreportaż, czy tylko temat jest najważniejszy a technika stoi na dalszym planie?dlaczego konkursy wygrywają zdjęcia które najbardziej bolą - wojny, smutku, strachu, bólu, śmierci? czy taki obraz w najłatwiejszy sposób przemawia do odbiorcy?
co to jest reportaż, czy seria zdjęć o powiązanej fabule jest reportażem?w jaki sposób zrobić reportaż dowolnego tematu, żeby można było określić jednoznacznie że nim jest?czytałem, że wiele osób sobie nie radzi z tym tematem, np na jednym z konkursów odrzucono wielu zgłaszających bo ich zbiór nie był reportażem. jak jednoznacznie określić taki gatunek?
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-08-29 12:31:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wyjaśnienie słowa "hipokryzja" też jest w google. :)))
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2009-08-29 12:52:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No, to czytaj!!!!
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-08-29 13:02:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I tak jak teraz jest w każdym wątku, dlatego nie wierzę w powodzenie tego pomysłu.
EOT.
fotografia cyfrowa
TomiBass
fotografia cyfrowa
2009-08-29 18:01:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mimosa dobrze zaczął. Ciekaw jestem odpowiedzi.
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2009-08-30 00:01:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A czy nie lepiej pisać czasami komentarze do zdjęć w ten sposób , by inni coś dowiedzieli się o kompozycji , obróbce itp.Książki , czytanie o fotografii, kupowanie DFV i innych pism sprawę do końca nie załatwia.Czas.Każdy gdzieś pracuje.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-08-30 00:08:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie, bo pod fotami tradycja nakazuje się kłócić i obrażać.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-08-31 08:56:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A temat zdechł.
4218 znaków @mimosa napisał w innym wątku. To ilość wystarczająca na dobry artykuł, natomiast autor wątku poświęcił te znaki na prowadzenie wycieczek osobistych. /http://www.obiektywni.pl/forum/watek-2890.php/
Żenada.
Teraz rozumiecie, dlaczego wystąpiłem tutaj sceptycznie i bez wiary w powodzenie tego pomysłu?
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2009-08-31 09:01:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przez chwilę uwierzyłam że może się udać... Ale już mi przeszło :-(
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2009-09-09 19:44:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomysł jest dobry i ma szansę na powodzenie. Dlaczego? Bo to co będę pisał (ewentualnie) nikogo nie powinno dotknąć bo nie nad jego mozołem będę się wywodził. Piszę nie o konkretnym zdjęciu ale o temacie czy o tematyce. Podpieram to co piszę przykładami, które muszę przygotować sam. Tak jak to kiedyś pisał wilk o pejzażu w hdr i panoramach hdr. To był przejrzysty i merytoryczny artykuł bez zbędnej filozofii.
Nie sądzę bym posiadał jakąś niezwykłą wiedzę ale być może czytający znajdzie w nim jakieś sztuczki czy kruczki, które przydadzą mu się w codziennej praktyce.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa