fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
wirtualny wernisaż (jedyny i niepowtarzalny)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-09-11 16:28:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
piątek 11, to bardzo dobry dzień. zapraszam na wirtualny wernisaż/wystawę/prezentację - Pocztówek z St. Malo, taki właśnie tytuł ma ta seria, do której zdjęcia powstały podczas spacerów i medytacji... najpierw pojawi się sympatyczne intro, które niewiele wyjaśnia i pewnie można je pominąć, stamtąd jak po sznurku łatwo trafić na koncepcyjną i filozofującą serię fotografii (z dodatkiem tekstu) z pewnej przypadkowej i niespodziewanej wyprawy do St. malo - miasta położonego w Bretanii. Na końcu, mam przynajmniej taką nadzieję, choć trochę zajmującej historii, znajdziecie linki do większej wersji "Pocztówek" i do portfolio, gdzie można zobaczyć inne praca i cykle nad którymi pracuję, jeśli ktoś ma ochotę zapraszam do dzielenia się wrażeniami. takimi lub owymi, na forum lub pod zdjęciami. Pozdrawiam. Zover :) http://gmachy.net/intro/
fotografia cyfrowa
Anita_K
fotografia cyfrowa
2009-09-12 00:28:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaczelam od intro- ;) i przeszlam do "pocztowek"...zachwycajace!!!
Przy stronach ( a wlasciwie numerach) 5, 6, 9 i 11 zatrzymalam sie na dluzej i jeszcze troche...
Gratuluje calosci i dziekuje za podzielenie sie tymi pejzazami z dusza :)
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2009-09-12 01:00:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo fajne fotografie. Opisy ciekawe. Całość interesująca i oryginalna. Chętnie obejrzę również cz. 2.
Pzdr.
fotografia cyfrowa
KLi
fotografia cyfrowa
2009-09-12 01:54:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obejrzałem :)

Intro rozbawiło mnie niemiłosiernie. Trochę parodystycznie to wyszło ;)

Oprawa, którą zaproponowałeś prezentuje się naprawdę atrakcyjnie- całość kojarzy się z namacalnym albumem... To wprowadza widza w odpowiedni nastrój. Dobór zdjęć to kwestia dyskusyjna. Patrząc na fotografie oraz czytając teksty, już chyba wiem, skąd to morze i łódki... ;) Moją uwagę skupiły 0(okładka), 1, 6,7 (zwłaszcza ten szczęśliwy numerek) i 9- nie tyle z powodu niesamowitej dynamiki, lecz wewnątrzkadrowych, specyficznych relacji, która umykają definicjom, a które jednak czyta się i czuje...

Zdjęcia zdjęciami... Poczytałem Twoje teksty. Chyba więcej w nich inspiracji Bursą i Grochowiakiem niż Przybosiem (zdaje się Twoim ulubieńcem ;) ) Metaforyka, w ktorej konstrukcji widzę znamię tego ostatniego, bardzo mi, że się tak wyrażę, "podchodzi", ale w szczegóły tym razem nie będę się zagłębiał ;) Cytaty to też bardzo fajny pomysł- swego rodzaju dopełnienie autorskiej wizji. Nie omieszkałem wskoczyć na mapę miejsc zapisanych w obszarze pamięci/wyobraźni (samo pojęcie „mnemoniczne” b. modne w obszarze refleksji literaturoznawczej nota bene ;) i przyznam, że zaciekawił mnie Twój świat.

Uważam, że czas, który spędziłem podczas oglądania Twojej prezentacji nie był stracony (czyt. komplement) ;)

Chętnie obejrzę cz.2.


Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2009-09-12 02:51:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie ma lekko, thx for all :)) jeszcze odniosę się szerzej do komentarzy :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2009-09-12 10:02:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Świetny pomysł i realizacja. Zdjęcia...trafiają z nastrojem. Gratuluję :)
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2009-09-12 13:21:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Świetne prace...bardzo dobra realizacja prezentacji...ciekawa oprawa literacka...Wielce gratuluję :)
fotografia cyfrowa
keda
fotografia cyfrowa
2009-09-12 18:04:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bardoz sie podoba to co zaprezentowales...
fajny pomysl i wykonanie.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa