fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
PROJEKT OKO --- SPONTANICZNE STOWARZYSZENIE ARTYSTÓW
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MADNESS
fotografia cyfrowa
2009-10-09 06:15:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PROJEKT OKO --- SPONTANICZNE STOWARZYSZENIE ARTYSTÓW

„Pomysł zrodził się w Świeciu gdzie chciałem z grupą ludzi z Tobą, Marianem, Wandą, Magdą, Żmijem, Łukaszem itd. stworzyć na ścianie makulatury w Mondi napis DZIAŁANIE Magda zaproponowała, że zrobimy go na dużym płótnie na Plantach w Krakowie.
Następnie dla uproszczenia idei, bo według moich założeń miało w tym przedsięwzięciu uczestniczyć wieleosób w ramach Spontanicznego Stowarzyszenia Artystycznego SSA poddała pomysł, aby napis DZIAŁANIE zaprezentować oku ulicznej kamery.
Ja zaś myśląc iż uda mam się zrobić duży napis w Mondi i przez fakt, iż samo ustawienie się z kamerą wpatrzoną w oko kamery jest już bardzo poważnym i wymownym działaniem proponuję rozpropagować akcję, którą nazwałeś OKO gdzie dużą siłą oddziałuje fotografowanie ulicznego judasza jak i osoby to czyniącej.
Zatem Szacun
dla Magdy i dla Ciebie za strzał w OKO”

Słowo pisane JACEK ADAMAS


Zastanawiałeś się kiedyś idąc ulicą, dłubiąc w nosie czy zawiązując but jak bardzo jesteś obserwowany?? Jak wiele oczu wpatruje się w każdy krok, oddech i wypowiedź ??

Jak bardzo ingeruje obiektyw kamery w twój własny świat??

Ulica, praca, szkoła ciągła inwigilacja, patrzą na nas.
Teraz my spójrzmy w oczy właśnie IM.

Proponuje razem z Jackiem Adamasem i Magdą Ciopińską artystami z Warszawy i Krakowa przedsięwzięcie mające na celu ukazanie własnych odczuć związanych z ciągłą obserwacją nas samych.
Chcielibyśmy wciągnąć w ten projekt jak najwięcej osób z każdego zakątka.
Stworzyć galerie prac, które odzwierciedlą wasze odczucia i myśli.

Spojrzeć prosto w oczy tym, którzy nas obserwują i powiedzieć:
WY TEŻ JESTEŚCIE OBSERWOWANI!!!



Na ile nam się uda zaistnieć w świcie sztuki?? Nie jestem w tej chwili w stanie odpowiedzieć.
Kto usłyszy o Was?? Nie wiem.
Obiecuje jedynie, że postaramy się, aby wasze prace zobaczyło jak najwięcej osób.

Wszystkie pytania i prace można kierować do mnie na adres madxx@interia.pl.

Pozdrawiam
Sławek Murawski

fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2009-10-09 12:52:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesuuu ale ziew
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa