fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Polecana krytyka :DDDDDDDDDDDDDD
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2009-10-20 07:49:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wrzucam z rana OB , czytam, patrzę i co widzę ?
Nie ma to jak polecić krytykę samego autora dotyczącą oczywiście swojego zdjęcia.......... bezcenne. :)
Ufam (ufuf), że administracja wie co robi.
fotografia cyfrowa
Robert
fotografia cyfrowa
2009-10-20 11:26:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale akurat te rozważania on70 są dość ciekawe, pokazują do czego dążą autorzy zdjęć ptaszków, innych zwierzątek, kwiatków. Ma być prosto i slicznie. Taki fotograficzny popik ;-)
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2009-10-20 13:59:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale tu nie powinno być "ale", krytyka to krytyka a nie riposta autora. To tylko pokazuje że Polecana krytyka to dzieło przypadku a nie świadomego wyboru administracji.
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2009-10-20 15:07:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
gwoli sprostowania,to zdaje się,że była tam umieszczona krytyka skimiego,pod moim zdjęciem,a nie moja,ale głowy nie dam...moją głowę zaprzątał akurat wtedy Robert,który atakował na "trzy fronty" siedząc non stop pod tym jak on to nazywa popem :)...czyli wychodzi,że jednak był to całkiem niezły pop,bo jakby zwykłe disco polo,to pewnie nie marnowałby tam swojego cennego czasu :)))
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2009-10-20 15:10:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja akurat nie,ale wielu za taki lekki popik uważa przesłodzone foteczki modelek...takie kolorowaśne,słodziuchne,że aż mdli czasem
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2009-10-20 15:14:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
choć jak tak się zastanowić,to żeby znaleźć nie wiem jaki tam przekaz,co to to chyba nie...raczej też jest prosto,kolorowo i słodziutko,ale ja akurat się nie czepiam i szanuję taką fotografię,bo domyślam się,że wymaga ona sporego nakładu pracy...podobnie jak ta ptasia...:)
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2009-10-20 22:37:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
on70 - ale ja nie o tym, rozpocząłeś inny temat niezwiązany z postem.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa