fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
pobluźnim...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-01-09 01:53:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie widzieliście, pewnie grzech na ten portal dawać taki link....

ale

dla wielbicieli wizualnosci, magii, nie boję się użyć określenia "piękna" obrazu....

http://vimeo.com/7809605?hd=1

polecam HD + fullscreen ze słuchawkami
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-01-09 10:37:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki wielkie. Świetne. Mnóstwo kapitalnej zabawy formą, światłem, możliwościami technicznymi. Wyobraźnia i estetyka w pigułce.
fotografia cyfrowa
marek_a
fotografia cyfrowa
2010-01-09 10:55:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kreatywne bardzo.
fotografia cyfrowa
ZAK
fotografia cyfrowa
2010-01-09 11:11:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo piękna wizualizacja i ten podkład muzyczny , świetne !
fotografia cyfrowa
sweetgirl
fotografia cyfrowa
2010-01-09 11:45:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wspaniałe...
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2010-01-09 12:03:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to było dobre, dzięki :-)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-01-09 12:22:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cieszę się, sam miałem wielką przyjemność z oglądania, momentami nawet dziecięcą radość..
myślę, że wielu to może zainspirować do szukania (i przeżywania) wokoło nas prostego piękna, niezależnie od tego czy obraz jest ruchomy czy nie...
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2010-01-09 12:31:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Piękne. Były ujęcia gdzie tekstury się dublowały, ale piękne.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-01-09 12:44:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łaaadnie :)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2010-01-09 14:46:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
moj komputer nie pociagnie tego w HD:(
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-01-09 14:52:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
biała plama
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2010-01-09 16:40:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cudo
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-01-10 00:45:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai
2010-01-09 14:52:15
biała plama

kocham niejasności :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-01-10 09:19:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian (00:45:27) - udałam się pod wskazany przez Ciebie adres i zastałam ekran z białą plamą pośrodku
przypuszczam, że aby coś tam zobaczyć, trzeba sobie w przeglądarce odblokować jakieś skrypty, flasze i inne wtyczki, ale nie wiem jakie, a strona tego mi nie podpowiada :)
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-01-10 11:55:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai
hm... nie umiem powiedzieć co bruździ... prawdopodobnie flash za stary lub brak kodeka jakiegoś z blokadą update w Twoim FF/IE. pomysłu nie mam. Szkoda, bo to przeglądarka decyduje co mozesz oglądać a co nie.. to niedobrze...

Może wiec to zobaczysz:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=61943654

Dokument o młodej fotografce i jej inklinacjach, ale i o fotografii jak sądzę, choć chyba nie dla wszystkich. Może kilka mądrych rzeczy ktoś tu znajdzie, nie tylko ten idący drogą 'fantastico artistico'
Jest tam druga część tego filmu.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-01-10 13:03:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian (11:55:43) - a jednak to bardzo dobrze, ze to ja decyduję, co jest włączone w mojej przglądarce, a co nie.
Rzecz w tym, ze jeśli strona (jak ta na myspace.com) informuje mnie o tym, co mojej przeglądarce brakuje, to mogę podjąć jednorazową decyzję o włączeniu danej funkcji -lokalnie, na chwilę i w pełni świadomie
Jeśli natomiast serwis (jak ten vimeo.com) nic nie mówi, to raczej nie zaryzykuję włączenia wszystkiego ot tak bez dania racji...
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-01-10 13:26:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai
Zgadzam sie z Tobą, tak nie powinno być by przeglądarka nie dostawała komunikatu od witryny o braku czegoś. Wiem jednak że Vimeo ma miliony użytkowników i jest dość sporym (przygotowanie techniczne) komercyjnym projektem, więc raczej na pewno komunikowaliby gdyby to był problem z brakiem jakiegoś softu po Twojej stronie. Być moze robią to ale komunikat nie dociera do Ciebie bo np. przeglądarka blokuje jakieś okno lub plugin to komunikujący.
Po prostu nie wyobrażam sobie by Vimeo popełniło taki bład jak brak możliwości prezentacji materiału video z płatnego konta (bo to jest płatne konto). Stąd bardziej winiłbym Twoją przeglądarke i jej jakąś dysfunkcję lub problem z skomunikowaniem z Vimeo. To jednak moje prywatne wrażenie.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-01-10 18:11:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
marekmarian (13:26:06) - niewątpliwie moja przeglądarka domyślnie blokuje wszelkie aktywne składniki i jest to nie jej dysfunkcja, tylko mój wybór
(w istocie chodzi o trzy różne przyglądarki, ktorych używam wymiennie: Firefox, Opera, QtWeb)
Stosuję zarówno restrykcyjno-zapobiegawcze ustawienia samych przeglądarek, jak i rozmaite dodatki pozwalające mi wybiórczo odblokowywać ciasteczka, skrypty itp. Skądinad metody te nie sa niczym specjalnym, a wręcz przeciwnie: podstawowe zalecane są przez twórców i użytkowników przeglądarek.
Jeśli zatem "profesjonalnie" przygotowany serwis nie bierze tego pod uwagę, to ja nie mam do niego za grosz zaufania :)
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2010-01-10 19:47:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaiste coś dla wielbicieli wizualności. Balsam dla oczu, ekstaza dla duszy, ...i na deser ten sound. Pięknie to zrobiono. Myślę że wyciąłby z tego jeśli nie kilkaset, to przynajmniej kilkadziesiąt "szerszeni". Moje słowa uznania dla reżysera i twórców. Dziękuje również Tobie MM!
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-01-11 10:18:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai.
mam podobnie, też blokuję różne rzeczy (głownie reklamy), ale na zasadzie, w której kontent jest dla mnie ważny. Mimo wszystko uważam, że tutaj jest coś nie tak w oprogramowaniu jakie posiadasz. Nie jest to też złośliwość z mojej strony, po prostu Twój przypadek wydaje mi sie bardzo sporadyczny/ekstremalny (pomagam komus, kto publikuje dużo na vimeo, pod rożnych odbiorców i nie miał nigdy takiego problemu)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa