fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
pomysl i idea - galeria fotografii online...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
marekmarian
fotografia cyfrowa
2010-02-09 16:54:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
HORUS,
klienci sa podobni do obiektywnych (też mają różne zdania), tylko mniej umieją sprecyzować co im nie leży, i na pewno słabiej umieją analizowac 'pdodswiadomy odbiór różnych rzeczy' (Ty jako fotograf wiesz więcej o takiej komunikacji)
na pewno zmieniłbym to logo jeśli Twoim celem nie jest kreowanie wizeurunku produktu domowej roboty i prowizorki :) Kazio dobrze radzi, napisz skromnie samą typografią bez fajerwerków a zeszlachetniejesz i dojrzalszy będziesz w odbiorze...
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2010-02-09 18:52:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i jeden i drugi z was Panowie ma rację - dlatego chce zebrać jak najwięcej opinii a jak będą za nimi przemawiały gwiazdy to wezme je pod uwagę w ostatecznej rozgrywce ;)

takcy potencjalni adresaci "przekazu" w 99% przypadków zwrócą uwagę na inny aspekt - a ze to z malej a powinno byc z duzej - a ze te kolory ciemne - a ze czcionki za male - a ze miniatury za kwadratowe - ale wszystko to sa opinie odbiorcy ktory do konca nie wie jak to powinno byc...

a tutaj wśród obiektywnych jest troche inna sytuacja - fotografia juz ma duzo do czynienia z grafika czy estetyka - i bardzo dobrze bo juz dzieki temu wiem jakie sa opinie o logotypie - przede wszystkim teraz bedzie mi trzeba zdecydować czy zmieniać czy zostawić czy usunąć - i brani pod uwage muszą byc też ci którzy opini nie beda wstanie uzasadnić ale coś im nie bedzie pasowało - ale wydaje mi się że większość z nich przy dobrze zaprojektowanym "przekazie" nawet błąd czy niedociągnięcie przyjmie jako stan rzeczy

ale sobie to wykombinowałem - ale fajnie że jest dyskusja bo nie poświęcam czasu na inne fora
jak jeszcze chcielibyscie cos wypunktować to czekam niecierpliwie
fotografia cyfrowa
Kazio_Lupka
fotografia cyfrowa
2010-02-09 22:51:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2010-02-09 11:13:52
Kazio - wracajac do logo - rozumiem ze fatalne oznacza nie do przyjęcia? chetnie sie dowiem co nie gra bo logotyp zawsze tworzy sie w kilku oddzielnych krokach i az wierzyć mi się nie chce że we wszystkich jest fatalnie...-kolorystka?-trzcionka?-proporcje?-kształt?

***

Z tego co pamiętam, bo nie mogę wejść na Twoją stronę:)
- kolorystyka to małe piwo - dostosuj do strony
- w kwestii "trzcionka?-proporcje?-kształt?" - każda czcionka ma odpowiednie proporcje i kształt. Ty zniekształciłeś czcionkę - przeskalowałeś w jednym kierunku - to trochę jak skalowanie zdjęć w jednym kierunku:). Grafik, który ją zaprojektował, przejdzie na drugą stronę ulicy, jeśli Cię spotka.
Jeśli chcesz żeby Twoja strona miała właściwych odbiorców, to przydałoby się unikać takich wpadek.
W kwestii doboru czcionki - jest kilka krojów ponadczasowych, unikaj dziwactw. Nie dorabiaj "outlinów".

A poza tym, Twoja strona przypomina trochę serwis informacyjny.
Tyle, że bez informacji:)
fotografia cyfrowa
pablo3style
fotografia cyfrowa
2010-02-10 02:26:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rozumiem ze troche jeszcze bede musial popracowac - layout raczej zostanie taki - dane i kategorie do dopracowania - nawigacja tez - raczej jestem za logo niz za samym podpisem - ale to jeszcze zobaczymy - czcionka zaprojektowana w 100% przez tego grafika z drugie strony ulicy - wiec pewnie tam zostanie ;) bo edytowana przeze mnie nie była. strona znika i sie pojawia bo cały czas probuje opanować ten skrypt... narazie doszedłem do wniosku ze spolszczonych wersji nie ma co instalować bo wychodzą bzdury troche w tym języku - trochę w tym - bedzie po angielsku a jak sie naucze to wersja kilkujęzykowa...

teraz chodzi juz ponownie na czystym skrypcie i powinna sie ladowac szybko bo jeszcze tam nic nie ma ;) zobaczymy pózniej bo testy wypadają ok,
pozdro
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa