fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
co do dokumentow ale nie tylko
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
elo
fotografia cyfrowa
2010-03-21 13:07:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam na FORUM

Potrzebuje aparat cyfrowy, taki zeby mogl robic zdjecia dokumentow ewentualnie w ciemniejszych pomieszczeniach, ksiegarniach, bibliotekach itp. Mile widziane trez dobrej jakosci inne zdjecia.
Dobrze, zeby mozna bylo robic zdjecia obiektow w ruchu i ewentualnie zeby zdjecie dobrze wyszlo kiedy ktos, kto robi zdjecie lekko ruszyl reka. Zdjecia (dokumenty) BEDE raczej drukowal jeszcze nie wiem na jakim sprzecie (canon lub hp atrament) dla siebie.

Czy jeszcze na cos powinienem zwrocic uwage wybierajac aparat (funkcje,jakosc)? To bedzie mojoa pierwsza cyfrowka.

Dobrze tez, zeby byla mozliwie najciensza/najmniejsza (widzialem kiedys bardzo cienkie samsungi). Firma nie wazne jaka. Cena - nie wiem ile kosztuje cos co odpowiada moim potrzebom (ma to tez nagrywac filmy i robic dobre zdjecia na codzien i czesciej nawet do tego bedzie uzywana ale potrzebuje dobre zdjecia doksow, ksiazek).

Myslalem ze w 500 zl idzie cos znalesc ciekawego, ale moze sie myle:)

Dzieki za pomoc

Kiedys uzywalem Nicon coolpix i bylo nawet ok :)

Pzdr
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2010-03-21 16:38:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.allegro.pl/item957063951_uszanowany_canon_a570_is_dodatki_okazja.html tylko nie a560...On ma tam jakieś stare oprogramowanie ;)

!
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-21 19:13:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ogłoszenie jak początkującego szpiega :))) A Ten aparat nie ma produkować też microfilmów i wysyłać ich gołębiem pocztowym :)))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa