fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wymoderowane!?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-03-30 19:29:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"opluwajcie dalej moje zdjęcia, bo przecież są takie banalne , każdy potrafi pstryknąć..." - to cytat z wypowiedzi autorki.

Bez zlosliwosci ci powiem, ze na obiektywnych moze ci za wiele nie pomoga rozbudowac warsztat ale naucza cie znosic krytyke i dopuszczac do umyslu swiadomosc, ze ta superhiperfotka moze sie komus nie podobac. Ba, czlek sie czasem zastanowi, ze skoro wszystkim poza autorem sie nie podoba, to moze oni maja racje?

Mnie tam to pomoglo - zyskalem dystans do siebie, fotek i reszty swiata. Tobie tez tego zycze, bo to nasze focenie to hobby, swiat sie nie zawali jesli sie splodzi knota i ktos to wytknie...
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-03-30 19:33:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cholercia, autorka ma przeciez fajne pf, a zachowuje sie jak nastolatka, ktora wystawila pierwsze fotki. Jestem zdziwiony.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-30 19:40:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mirkaa,

Mam ignora u Ciebie.
Dlaczego?
Bo jestem krytyczny, a Ty nie przyjmujesz do wiadomości, że produkujesz gnioty - takie gnioty, jak ten powyżej przywołany i szczęśliwie wymoderowany.

Amen.
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:05:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lifter,

Ale to nie chodzi o to, ze się nie podoba, tylko o to jak się to wyraża. Tu niektórzy oprócz tego, ze już sam w sobie wyraz dezaprobaty dla zdjęcia prezentują w nazwijmy to niesportowy sposób to jeszcze odbierają prawo innym by im się podobało.... szydzą z nich...i to za przyzwoleniem bezradnej ( a może raczej obawiającej się "stada" ) administracji.......To jest wydaje mi się sednem tego typu wybuchów. Mogłoby się wydawać bardzo ewidentną sprawą, że każdy ma prawo by mu się coś podobało lub nie......Tu jednak takie prawo jest wyraźnie zarezerwowane tylko dla uprzywilejowanych...i Ci też bronią go nie przebierając w środkach...................Typową sytuacją jest np określenie zdjęcia : gniot itp ...po czym wywód na temat że ten czy ów wyraził pochlebną opinię i napiętnowanie go.....Myślę, że powinno się oceniać zdjęcia...a nie oceniających i ich oceny....to jest wszak portal fotograficzny a nie psychologiczny.
Zauważyłem ponadto, ze "karą" za protest w takiej sprawie jest moderacja zdjęć.......jeśli nie ma nowych to starych...sprzed kilku miesięcy....To niczemu dobremu nie służy a tylko zaognia sprawę.............a admnistracja milczy i czeka............. Miast ostro zareagować na ewidentnie obraźliwe i chamskie określenia, moderuje jedynie te wypowiedzi żeby nie było śladu......... Oczywiście dzieje się tak tylko w stosunku do co niektórych...Innych bowiem banuje się szybko...
Wszystko myślę jest w kwestii administracji i uczciwych moderatorów.....ale póki co większość z nich prezentuje poziom piaskownicy...czy raczej magla.......
Wciąż ufam, że to się zmieni.......sam też chętnie poddam się "metamorfozie" jeśli będzie sprzyjająca atmosfera.
Póki co życzę wszystkim więcej szacunku do siebie wzajem i mniej personalnych ataków :)
Pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:08:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
deja lu... czyli jakbym czytała wywody buddy... zwłaszcza ten fragment o personalnych atakach ;)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:10:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis,
Napisz 100 krytycznych komentarzy pod rząd, pod 100 ostatnich zdjęć w galerii, które Twoim zdaniem zasługują na oceny (-)1 i 0. Niech to będą piękne teksty i wystaw na koniec oceny. To będzie świetny początek rozmowy na Twój temat, w Twoim wątku.
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:17:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor....................a po co mam tracić na to czas?......................ja lubię oglądać to co mi się podoba i nad tym się zastanawiać..........niech każdy robi to co lubi :)..............i po co rozmowa na mój temat ?.........portal jest chyba do dyskutowania na temat fotografii...i po to by oceniać i opiniować zdjęcia... Dlaczego mam chcieć żeby dyskutowano na mój temat?...skąd ten pomysł?.....chyba, ze Cię źle zrozumiałem?
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:23:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
przyganiał kocioł garnkowi
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:24:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis,
Tak, źle zrozumiałeś. "Twój temat" nie oznacza Ciebie, tylko temat, który Ty zapodałeś.

Natomiast jak nie masz zamiaru pokazać nam fizycznie, jak ocenić i skomentować sto ostatnich najsłabszych fot, to nie pisz teorii na temat tego, jak to powinno wyglądać, bo nie wiesz o czym piszesz. Nie pisze się o książce, której się nie czytało.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:28:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai,
Odblokowałaś mnie z ignorowanych?
Nie?
To po co się odzywasz?
Ignoruj mnie w 100 %.
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:34:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor,

To po pierwsze nie mój wątek.
Nie dyskutuję na temat niskiego oceniania zdjęć tylko na temat oceniania i obrażania oceniających.........tym razem to ty mnie nie zrozumiałeś.
Nie muszę niczego udowadniać.....nie muszę brać udziału w wyścigu kto bardziej krytycznie i merytorycznie wypowiada się o słabych zdjęciach.... Jeśli chcesz uznać, że tego nie potrafię to nic na to nie poradzę............Myślę jednak, ze uwaga o tym, ze nie wiem o czym pisze nie jest na miejscu..........Twoje porównanie uznaje raczej za mało trafne...........wiele bowiem tych "książek" tu na OB (choćby w twoim wydaniu) przeczytałem.......pewnie celniejszym byłoby napisanie, zę nie czytuje się książek których się nie napisało...:-D............ale to byłoby z kolei bez sensu.
...........ok.............myślę że zrozumiałem twoje stanowisko i zdanie.............szanuję je ale pozwolę sobie pozostać przy swoim :)
pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
Mirkaa
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:43:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już nikt nie będzie opluwał moich zdjęć, ponieważ zniknęły, administracja teraz może być z siebie dumna, ze tak lekceważy userów, żegnam!
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:43:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis,
Nie podejmuję wszystkich tematów, które poruszasz. Dla mnie jest jasne, że wypowiadałem się na temat, który roboczo nazwę "gniot".
Poruszałeś taki, czy nie? Reszta tematów (komentowanie komentatorów, odwety modów, misja portalu) mnie nie interesuje.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:44:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis, nie lubisz rozmawiać na swój temat, ale lubisz rozmawiać o innych, co?
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2010-03-30 20:52:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor,
tak...napisałem tak.....tylko wyciąłeś to z kontekstu.....było tak :

Typową sytuacją jest np określenie zdjęcia : gniot itp ...po czym wywód na temat że ten czy ów wyraził pochlebną opinię i napiętnowanie go.

Mowa tu (myślę wyraźnie) o tym, że ocenia się oceniających............ja osobiście uważam, zę nie jest to w porządku

Morecai,
Nie lekceważę Cię i chętnie bym Ci coś odpowiedział ale tyko tak "ujadasz" i nie wiem o co Ci chodzi :).........chyba, ż nie chodzi Ci o dyskusję tylko takie "ujadane odzyweczki" to przepraszam :)

fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2010-03-30 21:04:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ups.....Mordecai oczywiście...sorki :)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-03-30 21:06:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... napisał ten, co nie stosuje ataków personalnych
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-30 21:13:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis,

W takim razie błąd polega na Twoim stwierdzeniu, że cały opisany zestaw jest sytuacją typową. Na szczęście nie masz racji. Być może jest to typowe wśród tekstów, które czytasz swymi oczyma. Nie ma to jednak nic wspólnego z typowym zachowaniem na OB. Jednak znając Twoją tendencję do siania ocen 4 pod wszystkim co ma kolor lub jest czarno-białe, wcale mnie dziwi Twoje zagubienie w tym, co jest na OB typowe, a co nie jest.
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-03-30 22:40:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mirkaa - na zlosc cioci obcialem sobie palec, ale bedzie jej glupio... :/
fotografia cyfrowa
sadness
fotografia cyfrowa
2010-03-30 23:04:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wchodząc na portal najpierw zaczynam od tego wspaniałego loga +-, napisu obiektywni, później jeszcze od wspanialszego motto, żeby dobrze się nastroić. a tam poniżej wychodzi na to, że zrobiono ze mnie głupca:)
nie wiem ile dam się jeszcze razy tak zrobić ale pewnie już do końca życia, no chyba, że zamkną ten portal z powodu wojny jądrowej i jajnikowej.

pozdrawiam userów:)
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-03-30 23:24:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hmm ciekawe. Mirkaa zapytała o jedno zdjęcie a tu patrzę całe pf jej wymoderowało. Strach pytać..... :)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-03-31 09:08:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
heheh :)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-03-31 10:42:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dla niektórych byłoby lepiej...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-31 11:06:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przecież ona sama się wymoderowała? Przy każdym zdjęciu pojawia się napis że zdjęcie usunięte przez użytkownika.
Dla mnie takie zachowanie jest śmieszne i tyle, i tylko mogę pozazdrościć, braku prawdziwych problemów, skoro takie coś jest wielką sprawą.

Jeszcze tylko uwaga do Etisa: Kolego wstydu nie masz :))) A noś ci rośnie jak u Pinokio :))))
fotografia cyfrowa
Mirkaa
fotografia cyfrowa
2010-03-31 12:29:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres, dla ścisłości to nie wszystkie wymoderowano moje fotki, tylko jedno i o to była cała sprawa, a usunęłąm je z własnej przymuszonej woli, nie będę wystawiać tutaj swoich prac, do puki nie zmieni się administracja całego portalu OB, przez ten okres bytowania tu napotykałam się na agresję w stosunku do mnie, jak i innych userów, przez starych, zatwardziałych bywalców, którzy myślą, że są rzeczoznawcami fotografii i mogą jezdzić po ludziach, wyżywając się przy tym w sposób chamski. Szanowni Moderatorzy, jeśli już pełnicie taką rolę to oczekuje się od Was rozważnej decyzji i zastanowienia się czy dana fotka winna być w galerii, przez pochopne usunięcie czyjejś pracy, może tylko mocno dotknąć osobę, która ma wielki szacunek do fotografii i wkłada w nie całe swoje serce. Idą Święta Zmartwychwstania Pańskiego, życzę Wam tylko jedno : Szanujcie blizniego swego, jak siebie samego, a w tedy będzie lepiej nam się żyło.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa