fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
dziwne kryteria
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-04-01 10:55:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sulek -> początkujący też świetnie się bawią, jeśli nie są chorzy ambicjonalnie. ;o)
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-04-01 11:05:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sułek - ja tam sie bawilem dobrze od samego poczatku...
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2010-04-01 11:11:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tez i ile zdjec mi sie wtedy podobalo:)
fotografia cyfrowa
sulek
fotografia cyfrowa
2010-04-01 11:14:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja trochę wypłoszona byłam na początku... ale rozumu nieco nabrałam i dystansu chyba też przez te pół roku :) No, i jeszcze nauczyłam się tego i owego, a teraz bawię się całkiem nieźle ;).
fotografia cyfrowa
Orient
fotografia cyfrowa
2010-04-01 12:05:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem tu nieco od ponad tygodnia, i już zdążyłem zobaczyć ogrom zdjęć, które w moim odczuciu powinny być ocenione zupełnie inaczej (mowa głównie o gniotkach ocenionych na 3,84 :)). Stwierdziłem więc, że oceny tutaj - jak i na kazdym tego typu portalu - nie mają żadnej wartości odtąd blokował będę możłiwośc oceny. Kto ma coś sensownego do napisania to wtedy to zrobi, i człek sie czegoś dowie mam nadzieję.

A dystans do swoich dzieł... kapitalna rzecz, nauczyłem się go zaraz na początku mej przygody foto, kiedy ktoś napisał pod każdym mym zdjęciem: "licho, tecnika lezy itd itp. Jestem mu wdzięczny do dziś
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-04-01 12:26:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam świadomość, że portal jest otwarty i każdy ma prawo bawić się tu w fotografię na różnym poziomie. Ale każdy ma również prawo bawić się w ocenianie i obrażanie się z powodu "że mi wymoderowali..." - to żenująca praktyka. O tyle szkodliwa, że ci, którzy podobno chcieliby się czegoś nauczyć, nie mają się jak uczyć i od kogo. Oceniający ostro dostają od nadwrażliwych ignory, moderatorzy nie mogą usuwać zdjęć, bo się szloch rozlega i skarżypyctwo, a naprawdę życzliwi nie mają szans w zderzeniu z "życzliwymi", którzy słodzą na prawo i lewo z zamkniętymi oczami. A od dawna wiadomo, że poziom portalu to nie poziom zdjęć, a poziom ich oceniania. Fala wazeliny zmyła to, co można byłoby szumnie nazwać "edukacyjnym charakterem" portalu.
Osobiście nadal będę hołdował zasadzie, której autorem jest Jan Izydor Sztaudynger: "Biada pochlebcom, co gówno chłepcą".
Pozdrawiam wszystkich!
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2010-04-01 13:03:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tylko w dalszym ciągu pojąć nie mogę CO KOMU PRZESZKADZA, ŻE INNI SOBIE WYSTAWIAJĄ WYSOKIE OCENY???
fotografia cyfrowa
Orient
fotografia cyfrowa
2010-04-01 13:35:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mi osobiście przeszkadza (i bawi równocześnie) szum jaki te osoby robią kiedy im wystawić ocenę niską
fotografia cyfrowa
BETI
fotografia cyfrowa
2010-04-01 13:52:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaliczyłam całą skalę ocen, włącznie z kilkakrotnym wymoderowaniem zdjęć.
I co z tego? Żyję, mam się dobrze, lubię nadal fotografować i wiem już, że w każdej z poddziedzin fotografii nie będę MISZCZEM.
Jeśli komuś nie podoba się to, co robię, trudno.... Nie zabije to jednak prawdziwej pasji....
Zaczynałam 4 lata temu jako kompletna bida....i dzięki ostrym krytykom chyba się poprawiłam.
ALE NAJWAŻNIEJSZE....NIE ZNIECHĘCIŁAM SIĘ DO ROBIENIA ZDJĘĆ.
Czego i wszystkim życzę.
Amen
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-04-01 14:06:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
JPK a ja w dalszym ciągu pojąć nie mogę CO KOMU PRZESZKADZA, ŻE ZDJĘCIE Z PRZED ILUŚ TAM MIESIĘCY ZNALAZŁO SIĘ W PORTFOLIO????

Przecież prawda jest taka, że poza sporadycznymi przypadkami to prawie nikt nie zagląda do galerii powiedzmy 100 stron wstecz na chybił trafił. Stare zdjęcia są najczęściej komentowane po wejściu na nie z poziomu portfolio autora. Ale ja wiem... cierpi prestiż i ego.

W dniu dzisiejszym poprosiłem Adminów o przesunięcie WSZYSTKICH moich zdjęć do portfolio, bo chcę pokazać, że przez to nie stają się one ani lepsze, ani gorsze, a płacze i utyskiwania świadczą tylko o autorze i jego braku samokrytyki.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-04-01 14:24:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk -> mnie nie przeszkadza, że sobie wstawiają, polecają, smarują, słodzą, mniumniają, lukrują i jedzą z dziobków*. Przeszkadza mi natomiast publiczne skamlenie i płacze, że nie robią tego wszyscy, a niektórzy to sobie nawet pozwalają na krytykowanie.
A hipokryzja to mnie nawet wkurza. Tako w portalu, jako i na ziemi. ;o)

*) - podkreślić właściwe, czyli wszystko.
:o)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2010-04-01 14:28:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To moderatorzy zaglądają do zdjęć sprzed kilku miesięcy? Ciekawe po co, zawsze mi się wydawało, że z aktualnymi jest im się trudno wyrobić... :-)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-04-01 14:44:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Lepiej tak niż mieli by moderować na zapas, żeby odpracować soboty, święta i najdłuższe weekendy nowoczesnej Europy. ;o)
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2010-04-02 12:44:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odnosząc się do słowa " dureń "

Lepiej nazwać kogoś debilem, ew. kretynem.

To nie zniewaga/obraza..

To diagnoza :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-04-02 13:13:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja piszę o sobie, a ktoś odbiera ten tekst bardzo osobiście i uważa,że to o nim. No to co ja na to mogę poradzić?? :))))
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-04-02 13:21:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki ale masz rację, na przyszłość zapamiętam :)))
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa