fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
dziwne kryteria
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2010-03-31 14:09:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W dniu wczorajszym użytkownik Andres użył pod zdjęciem obraźliwej wypowiedzi i obraźliwego określenia. Po mojej
interwencji u admina jego wpis został natychmiast usunięty bez żadnych dla niego dodatkowych konsekwencji. Tak więc
obraźliwe wypowiedzi u jednych są powodem do ich czasowego usuwania z portalu a dla innych jedynie powodem do klapsa
i usunięciem kupki którą zrobili.........są więc równi i równiejsi.

Kilka dni temu za obraźliwe zachowanie i wypowiedzi został usunięty z portalu nowy użytkownik. Skądinąd słusznie bo
jego wypowiedzi były ewidentnie obraźliwe. Kilkoro z nas (użytkowników) wyraziło pod jego zdjęciem swoje oburzenie
jego zachowaniem...oburzenie jak najbardziej słuszne. Nikt natomiast nie zwrócił uwagi na fakt, iż całą "awanturę"
rozpoczął doświadczony stażem użytkownik który w niewybredny i arogancki sposób wypowiadał się o pierwszym (bodajże)
zdjęciu nowicjusza. Sam nie zdążyłem wtedy zwrócić na to uwagi gdyż zdjęcie wraz z użytkownikiem zostało usunięte...
Prosto jest moi drodzy wyrażać swoje oburzenie w stosunku do "nowicjuszy"...jeśli już to robimy to zwróćmy może uwagę na
tych z nas którzy prezentują takie zachowanie a są tu weteranami...Strach przed "stadem" nie pozwala na zwrócenie im
na to uwagi...Jeśli mamy odwagę piętnować nowicjuszy to piętnujmy za to samo weteranów......chyba że to nie wypada
....bo się pogubiłem :)

Każdego z nas może ponieść i może zachować się "niestosownie"...ma w zasadzie do tego prawo. Zadaniem moderatorów i
w szczególnych przypadkach admina jest reagować na takie zachowania...ale reagować jednako w stosunku do
wszystkich...nie przymykać oko na co niektóre grupy tylko dlatego ze są "lepiej zorganizowane".

Na koniec tej wypowiedzi chciałbym powiedzieć jeszcze jedną ważną uważam rzecz. Powiem o tym teraz gdyż postrzegając
od dłuższego czasu działania niektórych moderatorów jako działalność para odwetową oraz widząc przymykanie na to oka
przez administrację postanowiłem nie wypowiadać się więcej publicznie w temacie działania portalu i działania jego
użytkowników (bo to w tej sytuacji wydaje się bezcelowe) a swą obecność ograniczyć do oglądania, komentowani i
być może wystawiania zdjęć. Na ile oczywiście moderatorzy mi na to pozwolą...mam nadzieję w tym wytrwać...Jest to
trudne o tyle że bez przerwy jestem prowokowany i wywoływany w różnych miejscach...Ale postaram się nie reagować na
te zaczepki....Cały czas oczywiście ufając w zmiany w lubianym przeze mnie skądinąd miejscu jakim jest ten
portal...........Ale do rzeczy :)
Chciałbym stanowczo zaznaczyć, że wszystkie moje wypowiedzi jakie padły kiedykolwiek na tym portalu a które tyczyły
się kogokolwiek, tyczyły się użytkownika a nie człowieka........ Nigdy nie próbowałem w najmniejszym stopniu
podważać niczyjej przyzwoitość czy jakichkolwiek innych cech jako człowieka w nazwijmy to realnym życiu. Nie mam i
nie miałem nigdy do tego najmniejszych podstaw i nigdy tak o tym nie myślałem. Jeśli moje wypowiedzi w stosunku do
któregokolwiek użytkownika uraziły jego lub kogokolwiek z jego bliskich czy choćby kolegów to szczerze nad tym
ubolewam i szczerze przepraszam.... Zapewniam, że zawsze odnosiłem się jedynie do pewnych postaw, lub może celniej
zachowań które tak a nie inaczej odbierałem a nie do człowieka...Wynika to z prostego powodu, że Was nie znam i nie
mam prawa w żadnej mierze Was oceniać.........Nie wątpię w niczyją prawość i przyzwoitość a wszystkie portalowe
nieporozumienia biorę na karb nazwijmy to " specyfiki wirtualnych społeczności" :).
Korzystając z okazji chciałbym wszystkim bez wyjątku użytkownikom Naszego Portalu życzyć spokojnych, szczęśliwych
świąt....a przede wszystkim zdrowia i pięknych kadrów :)
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-03-31 14:11:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I oto nadszedł dzień apokalipsy, dzień prawdy i rozliczeń...dzień, w którym zatrzęsła się galeria :)
fotografia cyfrowa
FLOGISTON
fotografia cyfrowa
2010-03-31 15:37:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może po prostu przyszedł dzień, w którym należy trochę popiołu nasypać na SWOJĄ GŁOWĘ.

Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa...

fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-03-31 16:18:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
He he, @etis, a czemu za mną się nie wstawiłeś, jak mnie zablokowali czasowo niesłusznie, gdy z @pr...iem pożartowaliśmy sobie pod Twoją fotą, tylko dałeś mi wtedy ignora, a wielce obrażony, choć nie Ciebie dotyczyła wypowiedzieć, zgłosiłeś do moderatora.
Qrcze, nagle w Tobie taka przemiana i oburzenie, jak sam byłeś wiele razy traktowany właśnie jak ten równiejszy.
To nie wigilia, po co ten nagły ludzki głos? :)))
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-31 16:45:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis,
Mniej pisz, więcej czytaj i pytaj się.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:16:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ETIS żeby była jasność to proponuję przytoczyć całość wpisów i Twój i mój:

Etis napisałeś:

Nie przejmuj się Mirkaa...to zwykła zazdrość i zawiść.........niektórym się wydaje, ze to iż twoje prace się podobają odbiera splendoru ich pracom.....mają taki "sosik mistrzowski" w którym się pławią...a jak tylko im brak argumentów to piszą o TWA......a tak naprawdę sami tworzą największe TWA tylko się wypierają i krzykiem odpychają innych od swoich płytkich praktyk....taka już ich uroda.

na co ja Ci odpowiedziałem:

Etis ja ciebie proszę :))) Zobacz chłopie jak i co oceniasz oraz co piszesz, przemyśl a następnie ze wstydu się schowaj gdzieś daleko :))) Czego zazdrościć? Tego typu zdjęcia robi moja córka. Różnica polega na tym że ona ma dopiero 8 lat :)))) Brakuje argumentów? Chłopie ogarnij się. Każda z osób krytykujących RZECZOWO napisała co jest źle, czego nie można powiedzieć o żadnej z osób zachwalających gdzie żadna z nich nie napisała co jest dobre. Więc ja się pytam gdzie i komu brakuje argumentów?
Ale zawsze możesz dodać że brak nam kultury, szkoda tylko że ów brak kultury polega na tym, że potrafimy otwarcie powiedzieć co dokładnie myślimy o zdjęciu zamiast włażenia wszystkim naokoło bez wazeliny w cztery litery. Ale jeżeli tak to ja wolę pozostać NIEKULTURALNY zamiast być zakłamanym, fałszywym durniem.

I teraz pytam się Ciebie co obraźliwego i o kim ja napisałem? Napisałem wyraźnie kim nie chcę być!! Nie napisałem słowa o tym kto taki jest.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:19:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres,
Ja bym wymoderował Twój tekst za słowo "durniem".
;-)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:22:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dureń - gra karciana dla 2-6 osób :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:23:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera a za określenie "włażenie bez wazeliny w cztery litery" już nie?? I jeszcze jedno?? Dlaczego za słowo durniem?? To źle że nie chcę nim być?? :)))
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:23:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Etis,
Tylko do 8-go roku życia dzieci, chwali się je za wszystkie twórcze prace, które wykonały, nawet za te katastrofalnie słabe.
Chwalenie słabych prac Mirkaa, to w dłuższej perspektywie robienie jej krzywdy. Ty taką krzywdę robisz autorom słabych prac.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:25:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres,
Nie należy jako trzech pierwszych, czy trzech ostatnich słów używać : "dureń, pier..., ku..., itd".
;-)))
fotografia cyfrowa
etis
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:29:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
keramodnor,

ja nie chwalę tylko piszę , że mi się podobają...bo mi się podobają :)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:31:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera
primo: O ośmioletniej córce to ja pisałem do Etisa :)))
Secundo: Czy jak zrobię erratę i stwierdzę: "Ale jeżeli tak to ja wolę pozostać NIEKULTURALNY zamiast być zakłamanym, fałszywym gigantycznie ograniczonym mentalnie człowiekiem." to będzie lepiej?? :))))))
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:38:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A i jeszcze odnośnie prac ośmiolatki... Mogę pokazać zdjęcia , które zrobiła... myślę że niektórym by szczęka opadła

przykład: http://www.sport.3ct-phototeam.pl/zdjecia/1029/slides/028.html

a powstało ono w tym czasie co to:

http://www.obiektywni.pl/upload/real/78/389392_549676.jpg
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:39:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres,
1. Ja pisałem o pewnej teorii psychologicznej, o prawdzie ogólnej, a wszystkie dzieci, które w tym momencie mają 8 lat, to czysty przypadek i prawda chwili.
2. Po takiej korekcie bym zostawił. Ale wiesz, że ja ogólnie lubię ostre pióro.
;-)
fotografia cyfrowa
sadness
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:42:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No właśnie nie miałem tutaj całości sprawy. Etis, Tobie Andres na pewno nie zazdrości, o to się nie martw:)

Etis, wiele razy pisałem pod Twoimi zdjęciami jeszcze pod innym nickiem, że się po prostu nie nadają do galerii, a Ty zdobywałeś po 300 punktów. Twój schemat działania jest prosty, stawiasz wysokie oceny wszystkim jak leci, bez opamiętania . Jak myślisz, jakie masz z tego owoce? Ano takie, że jeśli uzytkownik Andres postawi 0 przy tym samym zdjęciu, którym Ty postawiłeś 4 to autor dobrze Ciebie zapamięta i po jakimś czasie się odwdzięczy. Twoje zdjęcia są wysoko punktowane, mają więcej niż 100 punktów a Tobie się wydaje, że są wspaniałe. Tylko jaką wartość ma ta ocena?

Podam Ci link do faceta, który robi w programach graficznych, poproś go, niech oceni Twoją fotografię kreatywną bo on zdobywa laury na całym świecie. Ja nie jestem żadnym autorytetem. I nie chcę Cie obrażać.

http://plfoto.com/56660/autor.html
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:44:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres,
To ona już skończyła 8 lat? Bo nie wiem, czy mam wyłącznie chwalić, czy mogę marudzić.
;-)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:48:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skończyła 8 :)))
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:55:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No to kanapka psychologiczna:

Dobry moment.
[...tu można wpisać coś negatywnego...]
Dobra dynamika w poruszeniach kończyn przy ogólnym zamrożeniu.

;-)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-31 20:57:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera to teraz jeszcze użyj słownictwa i opisu zrozumiałego dla ośmiolatki :)))
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2010-03-31 21:04:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres,
buhahaha, no, zwyczajnie nie jestem przyzwyczajony. U mnie w domu nie ma takich młodych osób.
:-)
fotografia cyfrowa
PawelS
fotografia cyfrowa
2010-03-31 22:44:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zgodzę zie ze słowami ETISa nowicjusze są tutaj 2 kategoria zamiast pomóc im to są piętnowani na każdym kroku ;/ tak czasem wyglada jak by był ten potrtal tylko dla "elity" a nowy który się uczy w tym fachu jest dyskryminowany.... takimi wypowiedziami: standardowymi -1 Nie nadaje się do publikowania i powinna stąd zniknąć. Nie niesie żadnych walorów artystycznych ani technicznych. Autor wykazał się zupełnym brakiem samokrytycyzmu. lub też powinno stąd zniknąć..
Po prostu można też napisać my cię tu nie chcemy...
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-03-31 23:16:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pawels - kazdy byl nowy. Ja duzo wiecej zer i -1 dostalem gdy juz nabilem z 10.000 punktow niz gdy tu zaczynalem. Nie oczekiwalem pomocy, ale jak ktos mi cos przy focie napisal konkretniejszego - w czym blad, co nie tak - to analizowalem to i wyciagalem wnioski. To nie jest "obiektywna szkolka dla poczatkujacych". Tu jest ring. Trzeba sie liczyc, ze jak masz odwage na niego wejsc, to mozesz dostac "bęcki", a to ze wszyscy w remizie mowili, ze jestes najwiekszym twardzielem i dobrze walczysz, moze nie wystarczyc w miejscu, gdzie czasem sie trafiaja mistrzowie Polski. Ale jak czlowiek sie nie zniecheca, nie obraza, nie nadyma, nie placze "oni mnie bija...", a tylko zaciska zeby i mysli "no, ja wam jeszcze pokaze..." to wtedy sa szanse, ze beda z niego ludzie.

Zatem mozesz albo sie uzalac nad soba i znalezc sobie jakis portal gdzie 20-40-100 podobnie potraktowanych bedzie sobie jesc z dziobkow i wychwalac fotki komus, w nadziei ze to samo zrobia jemu - albo zacisnac zeby i sprobowac sie przebic tutaj, w huraganowym ogniu krytyki, gdzie 1000 snajperow strzeli ci w d..., gdy tylko wychylisz sie z okopu. Ale jak to przetrwasz, to bedziesz mial prawdziwa szkole fotografii - i zycia. Bo sie nauczysz dystansu, bo nie bedziesz sie zalamywal po tym jak ktos cie nie doceni (nawet gdy zasluzyles), bo bedziesz umial bronic swoich racji. A i ogladajac 1001 dobrych fot, sam kiedy zrobisz te 1002, tez dobra. I to dopiero jest radocha...
fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2010-03-31 23:17:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swoja droga sam innym jedziesz rowno, mr PawelS, a na krytyke swoich fotek reagujesz jak mimoza.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-03-31 23:28:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bo Kali robić ładne zdjęcia... ;o)
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa