fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Obiektyw tele do Pentaksa 200d
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-04-22 14:30:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam,
czy możecie coś doradzić w powyższym temacie ? Oczywiście nie chodzi mi o super pro max sprzęt za 100 tys złociszy. Max ogniskowa 200-300 mm , cena do 1 tys zł. Nie wiem czy to możliwe.
pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-04-22 14:47:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja używam sigmy 70 - 300 APO z funkcją makro. Tyle, że częściej używam jako makro niż jako tele. Jestem raczej zadowolona. Mam pentaxa k10d.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-04-22 14:56:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wow... Joanna zaimponowałaś mi... Kiedyś miałem to szkło i użyłem go raz do zdjęć macro.... Pierwszy i ostatni bo po pierwsze macro to nie jest u mnie to co tygryski lubią najbardziej, a po drugie minimalna odległość ostrzenia w trybie macro wynosi chyba 1,3m więc ciut dużo i mało wygodnie :)))
fotografia cyfrowa
joanna_ga
fotografia cyfrowa
2010-04-22 15:13:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Częściej do makro używam manualnego pentaxa 100 mm, czasem z makrokonwerterem, ale wtedy minimalna odległość ostrzenia jest bardzo mała i płochliwe owady zwiewają ;-) a sigma czasem w takich przypadkach daje radę :-)
fotografia cyfrowa
Orient
fotografia cyfrowa
2010-04-22 15:24:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapomnij o tych sigmach :)

najlepszy bedzie 55-300, używkę do 1k zł powinieneś dostać. ewentualnie, taniej 55-200 czyli popularny "długi kit"
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-04-23 08:02:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziękuję wam za opinie.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa