fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Do przyjaciół Moskali...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2010-05-13 01:12:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Solidarni2010 pozdrawiają Zagubionych2010 :) http://www.facebook.com/group.php?gid=109613325748874&ref=mf
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-05-13 13:37:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
głosujcie, zamiast strzępić klawiatury:

http://polskie-partie-polityczne.appspot.com/president-election
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-05-13 14:57:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wybrałem JKM :]
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-05-13 16:18:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zover - solidarnym być to znaczy widzieć Polskę przez pryzmat drugiego człowieka , wreszcie solidarnym być - oznacza widziec Polskę jako jedno , a nie A i B ;
wreszcie solidarnym być oznacza troszczyć się o ten piękny kraj , a nie tworzyć wizje o czym będzie mówił Pan Jarosław Kaczyński ; posłuchaj choć przez jedną chwilę co ma do powiedzenia Schetyna - to jest ten pan , który polskie sprawy załatwiał na cmentarzu , czy w lesie / tu mogę się mylić/ . . .
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2010-05-13 17:29:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok - akurat Schetynę nawet szeryf Kamiński chwalił za lojalne wobec Państwa zachowanie w aferze hazardowej. I to jest takie właśnie pieprzenie - kowal zawinił, cygana powiesili. Chyba, że o innych cmentarzach mówisz.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2010-05-13 18:36:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Schetyna załatwiał sprawy na cmentarzu,a Kaczyński niepokornych zamierza tam wysłac ;) - moherowy jihad nadchodzi ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-05-13 18:46:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a czy to jeden cmentarz w W -wie ;
karp1225 - nie wiem gdzie i kogo Pan Kaczyński wysyła , jak masz więcej takich wiadomości to podziel się ; ja właśnie piszę biografię wybitnych polskich męzów stanu / za prof . Jadwigą Sztaniskis /
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2010-05-13 19:15:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdaje się, że każdy ma "swoje wiadomości". Przestaje się liczyć wiedza o faktach, a wiara w istnienie faktów staje się najistotniejsza.
fotografia cyfrowa
on70
fotografia cyfrowa
2010-05-13 19:23:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widzę,że tak trochę popadliśmy w przepychankę na linki,na poszczególne nazwiska,osoby,błędy potknięcia....to wytykamy....nikt,ani nic nie jest doskonałe i idealne,wszędzie,a zwłaszcza w partiach politycznych,zdarzają się mniej,lub bardziej kontrowersyjne osoby,wszędzie znajdzie się przekręt i wszędzie znajdzie się prawy człowiek.....bo wszyscy jesteśmy tylko i aż ludźmi....ale tutaj spór nie idzie o poszczególne osoby i zdarzenia...spór idzie o całość,o kompletną wizję państwa....czy ma to być państwo otwarte,żyjące w zgodzie ze swoimi(czy tego chcemy,czy nie,ale potężnymi)sąsiadami?państwo,które szanuje każdego obywatela,a nie tylko katolika,państwo,któe jest przyjazne przedsiębiorcy i pracownikowi,państwo,które swoją dyplomacją,potrafi załatwić dużo w UE i świecie.....czy też ma to być państwo,które wciąż szuka wśród swoich obywateli wyimaginowanych wrogów,czy to ma być państwo,w którym najpopularniejszym hasłem,powodującym,że wszyscy żyją w niepewności,jest tekst :"ja coś o tobie wiem,ale nie ujawnię tego",czy to ma być państwo,które najbliższych sąsiadów,ma za wrogów,a przyjaciół szuka w jakimś pierdzistanie?.....o to tak naprawdę toczy się spór....
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2010-05-13 19:25:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i święta racja - on70 - o to właśnie chodzi :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-05-13 19:29:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
on70 - po remoncie należy posprzątać
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-05-13 21:02:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok na prezydenta!
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2010-05-13 21:06:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to nie byłby najgorszy wybór :):):)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-05-13 21:15:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadracie - ja zawsze byłem prezydentem , żadna dla mnie nowość
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2010-05-14 01:09:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm... to ciekawe zjawisko - w jaki sposób rzetelny komentarz Zovera o sposobie uzycia obrazu jako środka wyrazu, z uwzględnieniem aspektów technicznych i kompozycyjnych, bez cienia komentarza na temat TREŚCI w tymże obrazem podkreślanych, zmienil się w debatę polityczną o charakterze partyjniackim:). Miast skupić się na technice kształtowania obrazu rozmydla się wątek szukaniem afer czy analizą roli IPN w kształtowaniu historii - nauki z natury rzeczy nieobiektywnej:). I pomyśleć, że nie tak dawno - bo jakieś 80 lat temu - za poważny nietakt uznawano dyskusję o polityce przy obiadowym stole:). Zover - gratuluję trafnej analizy:)
fotografia cyfrowa
Malunia
fotografia cyfrowa
2010-05-14 05:05:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Głos z podświatów: jako chodzący do góry nogami pewnie nie powinienem się odzywać, ale właśnie poczytałem WSZYSTKO powyższe i słabo mi się zrobiło i żałuję, że przeczytałem i nie wytrzymałem. Zanim odpadnę i w Wszechświat odlecę podpiszę się pod powyższym postem. artrudy- respekt i szacunek. on70 - nie wyjeżdżaj, tacy ludzie są potrzebni Krajowi!
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2010-05-14 10:09:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakoś tak w 100% zgadzam się z Malunią. Widocznie nie trzeba wyjeżdżać na antypody, by chodzić do góry nogami ;)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-05-14 10:35:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najlepiej darować sobie ten wątek, bo oszołomy i tak nic nie kumają, a każdy argument wywołuje tylko u nich wiekszą pianę. Szkoda zdrowia na próżne gadki co i tak nikogo do niczego nie przekonają.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-05-14 13:28:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
z ostatniej chwili , notowania Pana Jarosława Kaczyńskiego znacznie wzrosły , w obozie PO panika - za TVN 24
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2010-05-14 13:37:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no i dobrze niech wygra Kaczyński przynajmniej będzie wesoło :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | 4 | Strona 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa