fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Sprzedam Nikon D70 z obiektywem 18-70mm + dodatki
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
fotomysli
fotografia cyfrowa
2010-05-30 19:00:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam mam do sprzedania aparat fotograficzny Nikon D70 z obiektywem 18-70mm 1:3.5-4.5 ED
- matryca czysta,
- obiektyw zadbany
- na liczniku ok 17tysięcy zdjęć
wszystko działa aparat jest w doskonałym stanie nosi normalne ślady użytkowania. niczego mu nie brakuje.


za cenę podaną na ogłoszeniu (1200 zł) oferuję: aparat (body) + obiektyw (jak w powyższym opisie) + bateria (oryginalna 1400mAh Li-ion ) + karta pamięci 2gb + ładowarka + dodatek gratis - futerał na obiektyw. zestaw zawiera wszystkie osłonki na obiektyw body. kabel do ładowarki oraz kabel usb do komputera, osłonka przeciw słoneczna na obiektyw.

to wszystko w oryginalnym opakowaniu z pełną dokumentacją oraz płytką z oprogramowaniem.

jeśli dorzucisz 70 zł ja dorzucam drugą baterię - ENEL3 1600mAh, czyścik do obiektywu,

dodając 100 zł ja dorzucę pasek NIKON do body, osłonkę na wyświetlacz body, oraz baterię i czyścik jak wyżej.

natomiast jeśli dorzucisz 350 zł ja dorzucam - tak jak wyżej, kartę pamięci 8gb dwukrotnie formatowaną po całkowitym zapełnieniu. przed sprzedażą będzie sformatowana ponownie.

i szczerze powiedziawszy wolał bym sprzedać cały zestaw. jeśli ktoś szybko (5 dni od daty wystawienia) się zdecyduje to cena 1400zł za całość co mam..


chcesz wiedzieć więcej proszę o kontakt codziennie w godzinach 10 - 22 pod nr kom 661-488-085 na sms NIE odpisuję. możemy się kontaktować po przez maila wenar22@gmail.com odpowiadam na pytania oraz mogę dosłać więcej zdjęć zestawu. obecne zdjęcie robione telefonem.

odbiór osobisty, lub paczka nadana na koszt kupującego.. możliwość wysłania poprzez pocztę polską lub kuriera.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa