fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Debata
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2010-07-02 13:59:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken - pamiętam. I dlatego, że pamiętam żytko swe ustawiam niezależnie od kogokolwiek z nich. A jeżeli któryś tam wpływ już musi mieć, to w pełni minimalny. I to ja o tym zdecyduję, a żaden z nich.
fotografia cyfrowa
mabok
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:06:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie sądziłem, że forum obiektywnych stanie się miejscem propagowania określonych poglądów. Niektórych wręcz nie podejrzewałbym o tak zaciekłą agitację. Inni tylko potwierdzili to, czemu wyraz dają w pozostałych tematach. Do niedawna uważałem to miejsce za ostoję politycznego zdystansowania i z przyjemnością przeglądałem posty. Teraz nawet tu widać efekty nawoływań z obydwu obozów.

Zastanawia mnie tylko, jak wielu jest telewizyjnymi neofitami i czy ich prozelityzm partyjny ma ugruntowane korzenie we własnych sumieniach. I wreszcie - czy naprawdę kluczem oceny kandydatów winny być epizody z życia prywatnego?
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:08:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mabok -> masz cholerną rację. W myśl starej zasady: jaki kto do jedzenia, taki i do... żarcia. :o)
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:10:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odnosnie Gierka odsyłam do http://pl.wikipedia.org/wiki/Edward_Gierek. Dobrze napisane za i przeciw.
Cóż życzę wszystkim by będąc w paszczy lwa mimo wszystko dażyli do tego by było lepiej nie dla jednostek a dla Większości, Nie jest to łatwe i zapewne budzi i będzie budzić Gierek kontrowersje.ZGODA buduje bo Polska jest najważniejsza I sztuką jest być w zgodzie z kimś kto myśli inaczej. Ale jesli Ktoś sie na takie hasło powołuje to niech pokaże ,ze to potrafi na tym polega wielkość. NIe sztuka zas jest promować zgodę w tej samej frakcji
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:13:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa - z Zagłębia nie jestem ! Gierka pamiętam
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:16:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z tym Gierkiem to pewnie chodzi o przewodnią rolę partii. Tu leży pies pogrzebany ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:23:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Svolken - tak do końca to sam nie wiem , mam tylko pewne przypuszczenia - o nich pisałem . . . odnośnie wątku krystek102 ; rządy Gierka nie doprowadziły do upadku komunizmu ; komunizmu twardo trzymał się Jaruzelski - jego postawa opóżniła o 10 lat wprowadzenie systemu demokratycznego ...............
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:43:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Własnie, To Jaruzelski był tym który mocno współpracował, to On odebrał emeryturę Gierkowi i byłby bez środków do życia gdyby nie profity z Belgi, nie wspominając o innych szykanach ze strony PZPR.Był niewygodny bo za duzo chciał. A dziś CI którzy tak mocno byli przeciw Jaruzelskiemu teraz zabiegli o jego głos. Śmiechu warte. I wolę sto razy Gierka od Jaruzela.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:50:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zapraszamy do Radomia.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-07-02 14:58:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oraz do Ursusa oraz do... Piękna nasza Polska cała!!! :o)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-07-02 15:04:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gierek był zajebistym fotografem, najlepiej wyszło mu zdjęcie Gomułki. :)))

fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2010-07-02 15:06:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A nie zdjęcie gaci? Wszak żonę miał fajną.
fotografia cyfrowa
FLOGISTON
fotografia cyfrowa
2010-07-02 15:24:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ neojmx- z tym zdjęciem Gomułki to super! Nie znałem tego.

Pamiętam natomiast hasło "Aby Polska rosła w siłę, a ludzie dostali Żytniej"
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-07-02 15:31:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak - to trochę sobie pogadaliśmy ; tematu oczywiście nie wyczerpiemy - ilu ludzi tyle głosów i opinii - każdy broni swego , to pewnie dobrze .
przypomniały mi się słowa pewnego starego człowieka -kiedy wyzwalano obóz koncentracyjny w którym był więziony , stanął osłupiały nie wiedząc co się dzieje , był dzieckiem . . . po chwili podszedł do rosyjskiego zołnierza i zapytał się go - proszę pana , którędy droga do domu , po chwili zapytał ponownie - którędy droga do domu - mojego domu . ja dzisiaj dodam - którędy droga do domu Janusza Korczaka , którędy droga do domu Jana Pawła II , lecha Wałęsy , Lecha Kaczyńskiego i każdego z nas . życzę wszystkim uczestnikom tej rozmowy i sobie również , aby nowy Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej , bez względu kto nim zostanie stał na straży dobra naszego domu - naszej Ojczyzny i abyśmy z naszego Domu byli zawsze dumni gdziekolwiek będziemy . nie było moją intencją by urazić kogokolwiek , ale jeśli się tak stało to przepraszam . przesyłam moje miłe pozdrowienia i najlepsze życzenia .
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2010-07-02 15:40:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak ja ostatnio pytałem o drogę do domu to wylądowałem w "żłobku".
Teraz chodzę do niego na czuja.
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-07-02 15:52:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok - miało być wzniośle - wyszło mizernie. przez tą krypto-agitką - mogłeś choc raz nie przekonywać do swojego kandydata. A tak - pod płaszczykiem pięknych i wzniosłych słówek wyszło co miało...w końcu stawaainie Korczaka, Jana Pawła drugiego i Wałęsy na 1 płaszczyźnie z Twoim kandydatem to nie przypadek ale zręczna manipulacja. nieładnie kolego, nieładnie...

mnie tylko zastanawia jak te komisje wyborcze "nad morze i w górach" dadzą radę....
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-07-02 15:53:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja już nie komentuje
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2010-07-02 16:09:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok dobrze życzysz . Nie wystarczy tylko chcieć "zgody" nie budując jej. A z chcenia nic nie wynika.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-07-02 16:17:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
krystek102 - życzę Ci szóstki w totka
fotografia cyfrowa
marconi
fotografia cyfrowa
2010-07-02 16:33:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja życzę w wszystkim aby w poniedziałek obudzili się w Polsce, nie w Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Wybrance Pośród Narodów, tylko w normalnym kraju, w którym słowo patriotyzm nie polega na wygłaszaniu wielkich haseł i odwoływaniu się do zamierzchłych czasów, tylko na codziennej solidnej pracy. W kraju, w którym słowo pojednanie nie jest uwarunkowane nadstawianiem drugiego policzka. W kraju, w którym polityk mówi o polityce a ksiądz o bogu a nie odwrotnie. W kraju, w którym nauczyciel uczy, lekarz leczy a fotograf robi foty.
Tak, tego życzę.
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-07-02 16:36:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Państwowa Komisja Wyborcza przypomina o rozpoczynającej się w nocy z piątku na sobotę ciszy wyborczej :-)
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2010-07-02 16:46:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
administracja serwisu będzie musiała wygłuszyć dyski serwerów, aby słowo pisane mogło spoczywać w ciszy ... :-)
fotografia cyfrowa
krystek102
fotografia cyfrowa
2010-07-02 16:57:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oby to tez zrobiły inne portale Onetu, TVN21 czy Gazety i inne. Bo o ile pamiętam może i fora były zamknięte,ale byłe dyskusje mozna było swobodnie przeczytać.
Prorok dziekuję :)
Marconi słusznie prawisz lekarz ma leczyć, nauczyciel uczyć a fotograf focić, dodam jeszcze- a rząd zająć się rządzeniem a nie agitacją
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-07-02 17:07:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja to nawet wolę, kiedy fotografowie fotografują... ;o)
fotografia cyfrowa
mavic
fotografia cyfrowa
2010-07-02 17:31:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
myślę, że jakbyśmy jutro zrobili dzień gniota (albo w niedziele) to by się (politycznie) działo...
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa