fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
CO TO JEST SZTUKA?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:18:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale czuj się zaproszonym
fotografia cyfrowa
SzefSzefow
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:19:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niestety, odwiedzac nie ma czego / kogo :)

bardzo nie lubie artystow...
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:23:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no szkoda , bo ja lubię ; ale to pewnie zależy od tego z kim się przystaje
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:43:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Że się tak wtrącę ale potwierdzę. Szef'a słowa ;];];]. To już chyba się stało tutaj tradycją.

"odwiedziny Proroka" ;];];]

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-529633.php
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:44:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze, że ja jestem amatorem fotografem :)))). Nie artystą, bo bym je*ca dostał od takiej sztuki artystycznej;]
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:49:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maximus - potwierdzasz , że rzeczywistość cię przerosła ; cytuję twój komentarz - wiele w nim złośliwości .......
maxiumus 2011-03-25 22:19:19 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
Hmm moim zdaniem kadr lepiej by się prezentował bez tego "gnoju" na pierwszym planie. Przykładowo zacząć go cięciem 5cm od dołu. Znaczy się mniej więcej 1 - 0,5cm poniżej zielonej trawy pod płotem. Chmury nie wiem skąd pozostawiają wiele do życzenia. Wyszły jakby jakiś plastik...co widoczne jest zwłaszcza w prawej górnej części kadru przy tej przepalonej dziurze. Generalnie ten cały prawy górny narożnik jakoś taki plastikowy i nieprzyjemny. Kadr poziomy od miejsca gdzie zasugerowałem w proporcjach i odbiór mógłby być ciekawszy i przyjemniejszy...

A zapomniałbym, ta kępa trawy przy lewej krawędzi też odwraca uwagę.

No ale Miszczu sam wie lepiej...ja tam się nie znam, bądźmy obiektywni. A spodziewałem się naprawdę dobrych prac Miszcza, jak widać - każdy popełnia błędy:). Niemniej ja pozostawiam bez oceny...nie na nich mi zależy, a bardziej na wymianie spostrzeżeń...Miłego
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:54:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cytuj całość czyli zaraz drugą część :

"maxiumus 2011-03-25 22:20:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wrrr ocena się wcisnęła przy przesuwaniu, laptopowy touch pad. Przepraszam, nie brać pod uwagę."

Nie walcz ze mną bo walczysz ze sobą...

fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:58:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiele w nim złośliwości , jadu i o b ł u d y / a z rzeczywistym stanem oczywiście nie ma nić wspólnego - kępka trawy po lewej stronie , no to już jest MŚ
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-26 12:03:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dalej ujadaj :). świetną rozrywkę mi dajesz z rana...

Często przyglądam się szczegółowo pracom...to chyba nie grzech;]. Dążymy do perfekcji więc - każdy detal jest ważny...zwłaszcza w fotografii krajobrazowej.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 12:09:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pisanie , że ktoś ujada , a nie mówi jest nie na miejscu - nie jest to zwrot przyjemny ; ale rozumiem - co to dla Ciebie .........
wracając do złośliwości , szczególnie z tą kępką trawy , to kto nie widział , niech zobaczy -
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-549740.php
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 12:10:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pisanie , że ktoś ujada , a nie mówi jest nie na miejscu - nie jest to zwrot przyjemny ; ale rozumiem - co to dla Ciebie .........
wracając do złośliwości , szczególnie z tą kępką trawy , to kto nie widział , niech zobaczy -
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-549740.php
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-26 12:16:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"...nie jest to zwrot przyjemny" - tupnij nogą i obraź się:)

A hahahahaha Krucjata Proroka ;]. Jesteś lepszy od Bourne'a :D.

Oby więcej ;]. Dzięki :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 12:21:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czyli - nie tylko jesteś złośliwy ale i również drwisz z innych / i nie mam na myśli tylko moją osobę
fotografia cyfrowa
SzefSzefow
fotografia cyfrowa
2011-03-26 12:33:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok... Twoja postawa jest moim zdaniem żenujaca...

miej chociaz jajca i przyznaj sie wszem i wobec, ze starasz rekompensowac braki w dlugosci zachowaniami jakie reprezentujesz...

:)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 13:40:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maximus - śmiem twierdzić, że mnie prorok kocha bardziej :)
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-03-26 13:44:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe daj szanse się wykazać. ;] Ale nie przeczę - niech Cię Kocha ponad wszystko :)> HaHaha
fotografia cyfrowa
sulek
fotografia cyfrowa
2011-03-26 13:47:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panowie - pokażcie wszyscy, że macie jajca!!! Umówcie się w plenerze, nakładźcie sobie po pyskach jak na prawdziwych mężczyzn przystało, a tę piaskownicę już opuśćcie, bo i czytać hadko, i uwierzyć trudno w poziom Waszych rozmówek. Po mordobiciu możecie pójść razem na piwo i do woli porównywać parametry. Ale nie tu, na boga!!!
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 13:57:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
SzefSzefow - jeśli oczekujesz , że będę się przed tobą płaszczył ; to oczywiście pod zły adres trafiłeś ...................................................................................
Zimbabwe - kocha , nie kocha ; jedno jest pewne nigdy nie obraziłem twoich Rodziców i nigdy nie podałem kłamliwych informacji - ty to zrobiłeś publicznie ......
sulek - na piwo nie chodzę ...............................................................................................................................................................................................
fotografia cyfrowa
SzefSzefow
fotografia cyfrowa
2011-03-26 14:21:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok, w zadnym wypadku nie chodzi o plaszczenie sie przed kimkolwiek...

chodzi o Twą arogancję, butę oraz rozdmuchane ego, które to kroczą przed Twoimi umiejetnosciami "artystycznymi"...



rzadko spotkac mozna osobe tak bardzo zapatrzona w siebie, gloryfikujaca najgorszy wykonany przez siebie syf, osobe z brakiem jakiegokolwiek samokrytycyzmu...
...ale ja rozumiem, ze to nie do konca Twoja wina, mam wrazenie, ze to po czesci wina tego portalu... ;)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 14:25:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proroku - nie wiem o co chodzi z tymi rodzicami (wyjaśnisz?), ale wiem, że pierwszy podałeś moje dane personalne pod czyimś zdjęciem i jeśli powiedziałem za dużo to ci się wtedy należało.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 14:35:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Z szefem się zgadzam - takie ciemne charaktery są dziećmi tego portalu.
Zamiast zablokować konto za chamskie zachowania i obrażanie innych użytkowników pozwala się takiemu na egzystencję za to, że jest aktywny i dużo komentuje. To cenne ostatnio, bez względu co pisze i czy sam wie co pisze - byle był ruch.
Dziwi mnie też postawa proroka - mam wrażenie, że cierpi będąc tutaj a jednak jest. To taka droga krzyżowa? Sado-masło?
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 14:36:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
*sadło-masło ;)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 14:40:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zimbabwe - odpowiedziałeś sobie ; Administracja powinna zablokować ci konto , a nie tylko usunąć wątek / tyle i już naprawdę tylko tyle w temacie ... bez o d b i o r u
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 14:41:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale Ty mi nie odpowiedziałeś OJCZE!
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2011-03-26 14:42:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale jak zwykle masz rację, bo prorok zawsze ma rację - współczuję bliskim
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa