fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
A może by tak....
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
galex
fotografia cyfrowa
2006-02-18 16:40:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zmorą jest istnienie tzw. TWA (choć może tu w nieco mniejszym, ale to pewnie kwestia czasu...), czyli grup znajomych, którzy sobie wzajemnie wysoko - i czesto nieobiektywnie - oceniają zdjęcia. Myślę, że jakimś rozwiązaniem mogłoby być ukrywanie autora zdjęcia do momentu wpisania oceny/krytyki.
fotografia cyfrowa
Robertus
fotografia cyfrowa
2006-02-18 21:56:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak, ja popieram takie rozwiazanie choc moze sie to roznorako skonczyc. Takze totalnym brakiem komentarzy ktorych i teraz bywa niewiele.
fotografia cyfrowa
Magus
fotografia cyfrowa
2006-02-18 22:29:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak często oglądasz zdjęcia jakieś osoby to w 90% przypadkóe je poznasz bez podpisu. Foba, Asiurek, TomiU, Detente, pmatykaf, lukaszku, broken, oza ich zdjęcia poznam bez podpisu obudzony o 4 nad ranem, myślę, że zdjęcia naszych "ulubionych" łatwo poznać. Szczególnie moje bo mam cały czas tę samo modelkę, a 90% moich zdjęc to portrety. Takie ukrywanie jest bez sensu IMHO.
fotografia cyfrowa
asot
fotografia cyfrowa
2006-02-19 14:21:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łeee, ukrywanie autora ? :/

TWA było, jest i będzie ...

Ale to jest poklepywanie komuś po plecach, ukrywanie że zdjęcie jest złe.

Niech sobie ludzie tak robią ;)
fotografia cyfrowa
kIEP25
fotografia cyfrowa
2006-02-19 15:35:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TWA?? kuleczka wzajemnej adoracji??:) prawdziwy kumpel powie co mu w focie sie niepodoba zeby autor mogl byc lepszy:)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa