fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
????
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-01-13 00:53:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@auto_joker - ja odpowiadałem na pytanie, a nie ja je zadawałem - czytaj ze zrozumieniem, to nie boli. :)))
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-01-13 01:01:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Natomiast, co do sposobu wymienionego przez @jokera, to raczej nie polecam, bo nawet obiektyw kompaktu kosztuje i naplucie nań może też być uznane za brak szacunku do własnego sprzętu. Rozumiem jednak, że Kolega mówił z doświadczenia, ale tego nie pochwalam.

Uzupełnię swoją odpowiedź, bo nie została zrozumiana, a chcę uniknąć dalszych nieścisłości.

Kompaktem, czy lustrzanką, czy też innym sprzętem służącym do rejestrowania obrazu, niezależnie od pory dnia, dobre zdjęcie robi się tak samo jak złe, to znaczy należy się zastosować do instrukcji obsługi tego sprzętu, a można wyjść poza te sztywne ramy i pomyśleć o wyłączeniu trybu auto, jeśli oczywiście wierzy się we własny udział w procesie zapisu obrazu postrzeganego przez obiektyw.
Jeśli tej wiary nie ma, to lepiej iść do lasu na grzyby i zaopatrzyć się w koszyk, a nie marnować szmalu na aparat, który sam będzie cykał focie.
Koniec wykładu. :)))
fotografia cyfrowa
pawel22
fotografia cyfrowa
2011-01-13 08:54:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za podpowiedzi.
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2011-01-13 10:28:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A przede wszystkim poczytaj jakiś internetowy kurs o podstawach fotografowania. To ani nie boli ani nie deprecjonuje.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-01-13 11:21:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może to wytarty slogan, ale jednak aktualny, że nie każdym aparatem można zrobić każde zdjęcie, ale każdym można zrobić dobre zdjęcie. :)
fotografia cyfrowa
pawel22
fotografia cyfrowa
2011-01-13 12:20:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie boli a i powinno pomóc. Jeszcze raz dziękuje :)
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-01-13 13:10:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
coś neojmix ostatnio dużo o boleściach piszesz. czyżbyś zawitał u jakiegoś psychologa i ci ... ulżyło? :-)
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2011-01-13 16:57:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ze mną pogadał ;)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2011-01-13 22:05:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@auto_joker, a polecić Ci jakiegoś, bo kilku bardzo dobrych znam. :)
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa