fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ekologia w Obiektywie - jesteśmy na półmetku!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ekologia
fotografia cyfrowa
2011-04-08 14:10:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Minęła już połowa konkursu Ekologia w Obiektywie - został TYLKO MIESIĄC na przesłanie fotografii! Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, nie czekajcie dłużej! Chwytajcie za aparaty, telefony komórkowe i pstrykajcie zdjęcia! Jeśli lubicie wyzwania, spróbujcie swoich sił w kategoriach 3D i makro - to tegoroczna nowość ;-)

Przed nami jeszcze 5 Głosowań Internautów - 5 szans na wygranie NAGRÓD! Czekamy na Wasze fotografie do 8 maja! Potem profesjonalne Jury wyłoni głównych laureatów naszego konkursu! ;-)


Jesteśmy na http://www.ekologiawobiektywie.pl i Facebooku: http://www.facebook.com/pages/Ekologia-w-Obiektywie/115303875154269 ;-)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2011-04-08 14:30:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeczytałem sobie regulamin...
Źle świadczy o jego autorach. Lista zastrzeżeń jest tak długa, że nie chce mi się jej tutaj w całości przytaczać. Wymaganie, żeby zdjęcie, z którego został usunięty paproch na matrycy kierować do działu zdjęć przetworzonych cyfrowo, to jakaś paranoja...
"JPG bez kompresji" brzmi jak sucha woda... Ten format jest stratnie skompresowany z założenia, a zdjęcie rzeczywiście nieskompresowane, np BMP nie da się zrobić tak, żeby przy minimum 4 Mpix ważyło mniej niż 10 MB.

I rzecz najważniejsza, żeby nie powiedzieć krytyczna: bardzo poproszę o skład tego "profesjonalnego" jury, bo głosowanie internautów to mi dziwnie pachnie konkursem Eurowizji... :-)
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-04-08 14:38:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
>jpk
>2011-04-08 14:30:19
>Wymaganie, żeby zdjęcie, z którego został usunięty paproch na matrycy kierować
>do działu zdjęć przetworzonych cyfrowo, to jakaś paranoja...

to czysta ekologia :-))
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa