fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
hitech ND 3.0
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-05-23 18:28:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hej:-)
Czy ktoś z was uzywał może hitech ND 3.0?
Jak z jakoscią?
fotografia cyfrowa
hiddenplace
fotografia cyfrowa
2011-05-23 18:55:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-557784.php to jest zdjęcie z hitech ND 3.0 jak dla mnie jest ok jedyny mankament to to ,że zdjecia wychodzą kiczowato :-)))
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-05-23 20:35:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powinien zabiera 10EV, a mój zabiera 7EV, dziwne
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-05-24 19:55:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
napewno lepiej niz z cokinem... mam i hitech i cokin... ten drugi wprowadza mniejszy o innym kolorze zafarb... ;-) no i na ostrosc tez mniej wplywa.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-05-24 20:58:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ten pierwszy mialem na mysli... hitech ten dobry, a cokin ten zly ;-)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-05-25 07:28:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:-)) Korpa a czy u Ciebie tez zabiera mniej światła niz powinien?
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2011-05-25 17:52:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pass... nie wiem jak to policzyc, przeliczyc.. ale powiem tylko, ze jest roznica miedzy cokinem, a hitechem taka, ze hitech jest ciemniejszy... moze blizej tej wartosci, ktora powinna byc. jeszcze napisze, ze mam polowke cokina... ma nierowne przejscie.. zamiast lini prostej jest taka fala, co bardzo wplywa na zdjecia... ogolnie zaprzestalem uzywania filtrow... za duze straty jakosci, a ja nawet nie potrafie jej wyprowadzic ze zdjec bez filtrow i te zafarby, ktorych tez nie potrafie skorygowac... moze jak wygram w totka to sprawie sobie jakies neutral z prawdziwego zdazenia firmy Lee... tylko gdzie je kupic?? ogolnie napewno lepiej wygladaja zdjecia z filtrow hitech...
tak w ogole to pozbylem sie juz cokina i hitecha tej wartosci... mam jeszcze hitech ND0.9 i cokin polowkowy ND0.9... chyba tez je sprzedam.. chociaz czasem sie moga przydac.
a.... a jaja to zaczynaja sie jak zakladasz dwa filtry.. ale tu juz nie ma znaczenia czy cokin, czy hitech... a jak jeszcze zalozysz jeden taki, drugi taki to juz mozna powiedziec, ze tworzysz sztuke ;-)
reasumujac z mojego punktu widzenia... myslalem, ze filtry sa poto aby zminimalizowac obrobke w trudnych warunkach oswietleniowych, a wyszlo na to, ze trzeba jeszcze wiecej kombinowac... wierze ciagle w to, ze filtry markowe, jakiejs lepszej firmy dadza ten efekt... a filtry wspomniane przeze mnie pozwalaja zmienic expozycje (lub czesc expozycji w przypadku polowki) ale pociagaja za soba zabawe w wyostrzanie, korekcje barw itd... itd...
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2011-05-27 20:34:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Można zapytać ile kosztowała ta połówka "Cokina"?
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2011-05-27 22:59:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
używam tylko rusków i zabierają tyle co trzeba :-)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-02 07:30:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no więc kupiłam tego hitecha :-) po próbach wygląda na to, że zabiera tyle światła co trzeba :-) zobaczymy jak mi wyjdzie w użytkowaniu :)
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2011-06-02 12:04:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula -> pochwal się czym prędzej!
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-02 12:08:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie przed weekendem :( ale zanim nauczę się nim posługiwać jak trzeba pewnie i tak sporo czasu minie :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa