fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
stawiam piątki
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-24 18:49:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chyba droga Jabe jest najlepsza.... komentowanie bez ocen ...
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-24 18:51:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ale mam ostatnio niezłego doła gdy patrze na to co się tu dzieje ...
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2011-06-24 18:54:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula, czym się przejmujesz? mody olewają to i ty olej.
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:01:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ant_z jakoś nie moge :( nie doszłam jeszcze do tego etapu... jeszcze mi zależy ...
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:03:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ka_tula - głowa do góry :) masz w 100% rację, z okranu aż cieknie, miej to gdzieś.

Z racji że Obiektywni technicznie kuleją, może zmiana nazwy na WAZELINA.PL pozwoli ruszyć portalowi z lepszym poślizgiem, a i wiadomo jakie będzie motto :)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:10:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;))) wazelina.pl - zapamietaj zastrzec prawa i domeny ;-))
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:17:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wazelina.pl niestety zajęta... :) com.pl wolna, choć może za długa .... ciekwe czy ślepiec.pl jest wolna :)))))))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:23:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o czym wy tu gadacie ???
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:24:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o ocenach pod twoim zdjęciem? ;PPP
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:33:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
lihulito 2011-06-24 16:29:25 | ocena = -1
fotografia cyfrowa
krzys nie wchodz na pole teologiczne bez przygotowania do tematu..,widze potezne braki w argumentacji wiec wjednym sie zgodze ze jakakolwiek dyskusja tu to nonsens.przeciez tyle wiecie,nawet gdzie walenty mieszka lol

no popatrz nie człowiek a zwierz postawił mi taką ocenę ; a ile się przy tym napisał -o zdjęciu się napisał
fotografia cyfrowa
Karrramba
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:41:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok - emocje mu popuściły... :) zawsze lepiej niż zwieracz :))) dzieciaczek z aparacikiem i tyle - olej :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-24 19:52:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pewnie , że olałem - biedny gasarbajter
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-24 20:47:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula - oceniaj po swojemu,nie ma co się przejmowac gniotami wyniesionymi na piedestał ;)
Jeśli nie chcesz u siebie wizyt odwetowców jest na to tylko jeden sposób,zablokuj wszystkie zdjęcia - pomaga ;)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2011-06-24 20:48:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
olać i tyle :D
fotografia cyfrowa
Joker49
fotografia cyfrowa
2011-06-25 00:02:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie Nooo...Mnie nie olewajcie?;P Stawiajcie - niusy;)A najlepiej jak siemm otworzycie z swoimi żalami.Pretensjami.. Joker to przyjmnie. Słowo harcerza! Howgh!
Nic tak nie uszczęśliwi Jokera jak brak merytorycznego komenta. Jak kilka -niusów;-)Jak akces to Jokerowego TWA.
Wszystkich zainteresowanych zapewniam o pozytywnym odwecie[:+4, + 5, ]
A taaakkk po prawdzie? [jaka by nie była?] Mój slogan: I JAKIE TO MA ZNACZENIE? + .. -..?
Tak! Tak!!!
Do Ciebie to piszę! Zawiedzony.Zawiedzona.Użyszkodniku.Użyszkodniczko. Portalu fotograficznego Obiektywni.
Warto? Nie warto? Być? Tutaj?
Po prostu , bądź sobą! Rób to co Ci w duszy gra.Inne olej. Innych też.Wstawiaj swoje gnioty! Komentuj gnioty innych.

Żyj! I ciesz siemmm tym!
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-25 08:35:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wpis Jokera powinien zakończyć ten wątek . Czy można sobie wyobrazić lepsze zakończenie czytając .....' Po prostu , bądż sobą! Rób to co Ci w duszy gra .
Ja też jestem często i gęsto zawiedziony - będę musiał to olać i iść dalej .
fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2011-06-25 10:56:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mam pomysł ka_tula może w galerii powinny zostać tylko Twoje prace przecież wszystkie one są bez błędne piąteczki można z góry do dołu stawiać.
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-06-25 11:00:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już się zaczyna :)
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-25 11:42:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
taaa.... Helios - tego nigdy nie mówiłam.
Kto Ci broni obiektywnie i szczerze pisać co myślisz o moich pracach? Tak samo o innych. O to mi chodzi - o obiektywizm. A tego brak. Jest wazelina i kolesiostwo. Obiektywni są obiektywnymi tylko z nazwy.

Dawno dawno temu cieszyłam się jak dziecko z każdej otrzymanej to 3. A czwórka to było wielkie wydarzenie. A teraz? Wystarczy porozdawać na prawo i lewo troche 3 i 4 zaraz jest oddźwięk. Skoro Cię to rajcuje - to proszę bardzo ... ale tak naprawdę Helios - co to Ci daje??

fotografia cyfrowa
helios3
fotografia cyfrowa
2011-06-25 12:33:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula masz dużo racji ale archiwa OB są otwarte każdy może cofnąć się w czasie i zobaczyć jak i co oceniano czy obiektywnie? jedni powiedzą ze tak inni że nie. co do wysoko ocenianych gniotów myślę że trzeba im dać umrzeć "śmiercią naturalną".
fotografia cyfrowa
Wojtek47
fotografia cyfrowa
2011-06-25 12:46:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czytam i uśmiecham się bo ten wątek smakuje jak stare, odgrzewane kotlety:). Zastanawiam się po co ? Tutaj nikt nikogo na siłę nie trzyma. Tutaj wszystko widać a jak nie widać to dopowiedzieć sobie można. Tylko (za Jokerem) jakie to ma znaczenie, że widać i dopowiedzieć sobie mozna ? Osobiście traktuję swój pobyt na ob rozrywkowo przynajmniej od dłuższego czasu czego i innym życzę:). Zdjęcia/fotografie mówią same za siebie ... Cyferki już nie dla mnie.
Pozdrawiam przedpiszących.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-25 12:46:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula - porozdawać na prawo i lewo ; każdy sądzi w/g siebie ...... jak coś mi się podoba i jest w moim temacie to nie będę się czaił . nawet wtedy kiedy inni postawią 1 . miej swoją filoziofie i nie poddawaj się schematom .
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-06-25 13:37:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula - o ocenianiu na OB pisze się co chwila.Co chwila też pojawia się ktoś niezadowolony ,kto chce uratować świat od zła wszelkiego.
Ja tam mam gdzies to jak inni stawiają oceny pod fotami. To w sumie ich sprawa czym się sugerują .Jak długo będzie jakikolwiek system ocen tak długo będą tego typu wątki,niezadowolenia ,posądzenia,wojenki,utarczki i cała reszta z tym związana.
Można się użalać na forum i napisać milion słów ,a nie zmienisz tego.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-25 13:54:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pod tym samym zdjęciem mam ocenę 5 i -1 / tak jedna jak i druga ocena została postawiona złośliwie . . . ale dam spokój z użalaniem i lamentowaniem / niech ci mądralińscy postukają się po swoich mądrych głowach
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2011-06-25 21:00:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ludzie - więcej luzu. Jedna bezsensowna akcja, która zakończyła się torebką jako FT już była. Jak dla mnie - wystarczy. Po co kolejne fochy???
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa